• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka z możliwością zabudowy (3 domy)
    1 / 9
    Działka z możliwością zabudowy (3 domy)

    Inulec

    • 179 692 zł cena
    • 5 529 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka położona na uboczu mazurskiej wsi Inulec, oddalona około 500 m od jeziora z możliwością postawienia do 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych- działka posiada w...

  • Wyjątkowa działka budowlana w sąsiedztwie lasu
    1 / 7
    Wyjątkowa działka budowlana w sąsiedztwie lasu

    Bartołty Małe

    • 149 600 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Malownicza działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 6800 m2, położona na uboczu warmińskiej wsi, w pobliżu pobliżu ośmiu jezior i niezliczonych kompleksów leśnych. Dzięk...

  • Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce
    1 / 5
    Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce

    Nowy Staw

    • 155 000 zł cena
    • 1 109 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz atrakcyjnej nieruchomości gruntowej pod budowę domu z dogodnym dojazdem do Lublina? Ta oferta może Cię zainteresować! Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscow...

  • Działka z możliwością zabudowy, dojście do jeziora
    1 / 7
    Działka z możliwością zabudowy, dojście do jeziora

    Blanki

    • 147 200 zł cena
    • 1 472 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Malowniczo położona działka oddalona o 400 m od jeziora Blanki. Położona w bezpośrednim sąsiedztwie odrestaurowanego i zadbanego ekologicznego Siedliska Blanki. Wraz ze sprzedażą d...

  • Działka na wzgórzu przy lesie z warunkami zab.
    1 / 16
    Działka na wzgórzu przy lesie z warunkami zab.

    Dorotowo

    • 329 000 zł cena
    • 3 811 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja działka na wzgórzu przy lesie i rozlewisku, położona w Dorotowie, o powierzchni 3811 m2, z warunkami zabudowy pod dwa domy jednorodzinne wolnostojące. Idealne miejsce na wy...

  • Działka z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne
    1 / 15
    Działka z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne

    Unieszewo

    • 400 000 zł cena
    • 4 005 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o pow. 4005 m2 w miejscowości Unieszewo (gmina Gietrzwałd) z warunkami zabudowy pod zabudowę 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych z dobrym dojazdem z drogi asfaltowej....

  • Działka inwestycyjna Malanów gm. Lutomiersk,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Malanów gm. Lutomiersk,

    Malanów

    • 129 000 zł cena
    • 1 537 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną położoną w miejscowości Malanów w powiecie pabianickim, 40 minut samochodem od centrum Łodzi i 15 min od Aleksandrowa Łódzkiego. Malanów t...

  • Sprzedam działki budowlane
    1 / 4
    Sprzedam działki budowlane

    Osiek Mały

    • 85 000 zł cena
    • 889 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż 2działki umiejscowione są w spokojnej okolicy przy lesie. Jest to nowo powstająca ulica o nazwie ul.Zielona . Zapewniony jest chodnik. Poniżej przedstawiam ceny:9,7...

  • Działka budowlana Nasutów gm. Niemce
    1 / 12
    Działka budowlana Nasutów gm. Niemce

    Nasutów

    • 171 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Trzy działki budowlane Nasutów, gmina Niemce Szukasz działki w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Lublina? Planujesz budowę domu w miejscu, które łącz...

  • Działka budowlana, Księżno, las i sielski klimat
    1 / 9
    Działka budowlana, Księżno, las i sielski klimat

    Księżno

    • 95 000 zł cena
    • 2 985 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego w miejscowości Księżno. Spokojna miejscowość oddalona od miejskiego hałasu...

  • Ostrzeszewo, z możliwością podziału, zabudowy
    1 / 9
    Ostrzeszewo, z możliwością podziału, zabudowy

    Ostrzeszewo

    • 999 000 zł cena
    • 8 612 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka w pobliżu Olsztyna w Ostrzeszewie o powierzchni 8612 m2, przeznaczona w planie pod zabudowę jednorodzinną. Doskonały dojazd do centrum bez porannych korków oraz...

  • Oferta inwestycyjna, mpzp, możliwość podziału
    1 / 9
    Oferta inwestycyjna, mpzp, możliwość podziału

    Ruś

    • 1 200 000 zł cena
    • 16 645 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Urokliwa działka w Rusi z potencjałem inwestycyjnym lub pod okazałą rezydencję. Teren objęty MPZP z możliwością podziału na działki budowlane. Doskonała lokalizacja z szybkim dojaz...

  • Działka w otoczeniu lasu, widok na staw
    1 / 14
    Działka w otoczeniu lasu, widok na staw

    Barczewko

    • 200 000 zł cena
    • 4 775 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zaciszna działka położona w miejscowości Barczewko (gm. Barczewo) 13 km od Olsztyna. Idealna dla miłośników sielskiego klimatu i wypoczynku z dala od miasta. Możliwość uzyskania wa...

  • Działka z możliwością zabudowy usługowej, domu
    1 / 10
    Działka z możliwością zabudowy usługowej, domu

    Jemiołowo

    • 282 000 zł cena
    • 8 083 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod zabudowę mieszkalną lub usługowo-produkcyjną. Doskonała inwestycja, teren w studium przeznaczony pod tereny z...

  • Morawin Super Lokalizacja PnB Stacja Paliw Trasa 470 Kalisz-
    1 / 9
    Morawin Super Lokalizacja PnB Stacja Paliw Trasa 470 Kalisz-

    Morawin

    • 3 200 000 zł cena
    • 15 590 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    BARDZO ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI MORAWIN PRZY TRASIE 470 KALISZ-TUREK O POWIERZCHNI OK. 15590 m2 TEREN W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE SKLEPU SUPERMARKETU...

  • Atrakcyjna działka z potencjałem, linia brzegowa
    1 / 16
    Atrakcyjna działka z potencjałem, linia brzegowa

    Kiersztanowo

    • 3 200 000 zł cena
    • 41 000 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz ciekawej nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą działki z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Juno....

  • Działka budowlana Piotrowice Wielkie gm. Garbów
    1 / 9
    Działka budowlana Piotrowice Wielkie gm. Garbów

    Piotrowice Wielkie

    • 230 000 zł cena
    • 3 151 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę domu w spokojnej i zielonej okolicy? A może działki stanowiącej doskonałą inwestycję ? Jesteś rolnikiem z okolicy i chcesz powiększyć swoje gospodar...

  • Wójtowo - Krokusowa/Sasanki blisko Nikielkowa
    1 / 10
    Wójtowo - Krokusowa/Sasanki blisko Nikielkowa

    Wójtowo

    • 145 000 zł cena
    • 1 299 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż jedna z 2 działki, objęta planem zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Wójtowie, 800 m od drogi krajowej nr 16 na Barczewo. Działka zlokalizowana b...

  • Działka z możliwością zabudowy
    1 / 8
    Działka z możliwością zabudowy

    Brąswałd

    • 191 940 zł cena
    • 3 199 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka w miejscowości Brąswałd, w niezwykle malowniczej i spokojnej okolicy z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Działka posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu je...

  • Działka inwestycyjna Olsztynek-Mierki
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Olsztynek-Mierki

    Mierki

    • 1 350 000 zł cena
    • 26 384 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni ponad 2 hektarów w odległości 1,2 km od Olsztynka z możliwością uzyskania warunków zabudowy mieszkaniowej. Idealna przestrzeń do mieszka...