• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka budowlana z lasem, blisko autostrady A1
    1 / 3
    Działka budowlana z lasem, blisko autostrady A1

    Grabowiec

    • 250 000 zł cena
    • 3 815 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 3815m², położona w atrakcyjnej lokalizacji, z dostępem do węzła autostrady A1. Działka łączy w sobie potencjał inwestycyjny...

  • Działka budowlana Owiesno gm. Dzierżoniów
    1 / 3
    Działka budowlana Owiesno gm. Dzierżoniów

    Owiesno

    • 95 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dwie działki budowlane Owieśnie koło Dzierżoniowa: 1 - działka o powierzchni 1093 m2 - cena 95000 zł. 2 - działka o powierzchni 1241 m2 - 145000 zł. Obie działki są u...

  • Działka budowlano-rolna 90 ar, Krzywe.
    1 / 7
    Działka budowlano-rolna 90 ar, Krzywe.

    Krzywe

    • 149 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

     Działki 90 arów z dużym potencjałem – Krzywe, gm. Horyniec-Zdrój Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 90 arów, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Krzywe (...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA W BABICACH, GMINA OŚWIĘCIM
    1 / 10
    DZIAŁKA BUDOWLANA W BABICACH, GMINA OŚWIĘCIM

    Babice

    • 399 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA: DOROTA BOHAN PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Działka budowlana w Babicach, gmina Oświęcim. Oferujemy państwu urokliwą działkę budowl...

  • Działka rolno- budowlana
    1 / 7
    Działka rolno- budowlana

    Zalesiaki

    • 38 000 zł cena
    • 630 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam do sprzedania działka o szerokośći 18 m i długości 35 metrów na tą chwilę jest ujęta w MPZP , ale nie jest przekształcona na działkę budowlaną wystarczy, że kupiec złoży wni...

  • Działka 7,88 ha z MPZP Błażowa, Podkarpacie
    1 / 16
    Działka 7,88 ha z MPZP Błażowa, Podkarpacie

    Błażowa Górna

    • 1 450 000 zł cena
    • 78 800 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka Inwestycyjna - Błażowa Górna, Podkarpacie - 7,88 ha Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna objęta MPZP, położona w malowniczej miejscowości Błażowa Gór...

  • Działka rekreacyjna ROD Narcyz Kielce
    1 / 8
    Działka rekreacyjna ROD Narcyz Kielce

    Kielce

    • 26 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzialka ROD Narcyz, spokojny sektor VIP, altanka do remontu, ubikacja, pomieszczenie gospodarcze, mauzer na deszczówkę, domek z tarasem, możliwość podjazdu i parkowania pod sama...

  • Działka do podziału dla inwestora/dewelopera
    1 / 2
    Działka do podziału dla inwestora/dewelopera

    Grabina Radziwiłłowska

    • 860 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka 7600m2 do podziału dla dewelopera pod budowę osiedla w Grabina Radziwiłowska. Dojazd drogą asfaltową Wymiary działki 97x85 1,5km od stacji PKP Radziwiłłów Maz...

  • Działka budowlana Sufczyn gm. Dębno
    1 / 4
    Działka budowlana Sufczyn gm. Dębno

    Sufczyn

    • 125 000 zł cena
    • 1 191 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Sufczyn, gm. Dębno Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w Sufczynie w centralnej części miejscowości, w pobliżu szkoły, p...

  • Działka 1800 m² z wydanymi WZ - Krągola Pierwsza
    1 / 4
    Działka 1800 m² z wydanymi WZ - Krągola Pierwsza

    Krągola Pierwsza

    • 235 000 zł cena
    • 1 959 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka o powierzchni 1800 m² w Krągoli Pierwszej to idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej, zielonej okolicy,...

  • Działka rolno-budowlana Bieńkowice gm. Dobczyce
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Bieńkowice gm. Dobczyce

    Bieńkowice

    • 330 000 zł cena
    • 6 031 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam na południowy stok z ładnymi widokami w Bieńkowicach. Bieńkowice w gminie Dobczyce to cisza spokój, piękne widoki a zarazem dobry dojazd do Dobczyc, Wieliczki i Krakowa....

  • Działka budowlana Nozdrzec,
    1 / 10
    Działka budowlana Nozdrzec,

    Nozdrzec

    • 120 000 zł cena
    • 7 513 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Nozdrzec (Gmina Nozdrzec, Powiat Brzozów), składającą się z kilku sąsiaduj...

  • Działka budowlana nad wodą - idealna na twój wypoczynek
    1 / 4
    Działka budowlana nad wodą - idealna na twój wypoczynek

    Kielce

    • 44 999 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 400 m² działki budowlanej w malowniczej okolicy Pawłowa, tuż przy lesie i jeziorze – idealne miejsce dla osób ceniących spokój, kontakt z naturą i aktywny wypoczynek....

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Wołów

    • 198 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 33 arów z możliwością podziału na 3 działki budowlane 10-cio arowe. Położona na peryferiach Wołowa na ulicy Krzywy Wołów. Przy działce skrz...

  • Działka rolna Dąbrowa Bolesławiecka gm. Bolesławiec,
    1 / 12
    Działka rolna Dąbrowa Bolesławiecka gm. Bolesławiec,

    Dąbrowa Bolesławiecka

    • 166 725 zł cena
    • 2 565 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje dwie atrakcyjne działki zagrodowe w spokojnej okolicy w Dąbrowie Bolesławieckiej. Nieruchomość gruntowa : - nr 198/12 o powierzchni  2565 m2 - ce...

  • Atrakcyjne działki budowlane na peryferiach Wołowa
    1 / 4
    Atrakcyjne działki budowlane na peryferiach Wołowa

    Wołów

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjne działki budowlane przy granicy Wołowa o pow.10 ar, przy drodze wojewódzkiej łączącej Wołów, Wrocław, Rawicz, Poznań, Oborniki Sląskie, Brzeg Dolny.Cena do negocjacji. Na...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Radwanice

    • 90 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Radwanice, powiat polkowicki, o powierzchni 11 arów. Działka jest położona wraz z innymi 43 działkami i cały obszar ma wyznaczone drogi gm...

  • Działka 15,08 ar z WZ – Rzeszów ul. Kukuczki
    1 / 16
    Działka 15,08 ar z WZ – Rzeszów ul. Kukuczki

    Rzeszów

    • 575 000 zł cena
    • 1 508 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 335/2 położona w Rzeszowie, obręb Matysówka. 15,08 arów możliwości przy ul. Kukuczki – działka z wydanymi warunkami zabudowy, która pozwo...

  • Działka Budowlana Bydgoszcz Fordon
    Działka Budowlana Bydgoszcz Fordon

    Bydgoszcz

    • 380 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 634 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą. Nieruchomość położona przy ul. Targowisko w Bydgoszczy oś. Fordon. Teren jest...

  • Działka budowlana Rudno
    1 / 10
    Działka budowlana Rudno

    Rudno

    • 720 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Freedom nieruchomości oferuje działkę budowlaną o powierzchni 4000 m2 położoną w miejscowości Rudno, gmina Rudziniec, powiat Gliwice, ul. Gliwicka. Oferta zawiera dwie wydzielone d...