• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka Ciekoty gm. Masłów
    1 / 4
    Działka Ciekoty gm. Masłów

    Ciekoty

    • 385 252 zł cena
    • 3 082 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 3 082 m2, zlokalizowana w miejscowości Ciekoty, gm. Masłów. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego teren j...

  • Działka Busko-Zdrój Mikułowice
    1 / 6
    Działka Busko-Zdrój Mikułowice

    Busko-Zdrój

    • 65 000 zł cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 924m2 zlokalizowana w Mikułowicach, gmina Busko-Zdrój. Działka o wymiarach ok. 18m (front) x 52m, pochyła, niezagospodarowana. Nieruchomość położona w pi...

  • Działka Podolszyn gm. Lesznowola
    1 / 5
    Działka Podolszyn gm. Lesznowola

    Podolszyn

    • 530 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 442 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1200 m2 zlokalizowana w Podolszynie , gm. Lesznowola. Przybliżone wymiary: 45 m (szerokość) x 28 m / 22 m (długość). Media w ulicy: prąd (ok. 15 m), k...

  • Działka Kielce KSM, Leszczyńska
    1 / 4
    Działka Kielce KSM, Leszczyńska

    Kielce

    • 360 000 zł cena
    • 1 096 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1 096 m2, zlokalizowana w Kielcach przy ul. Leszczyńskiej, w dzielnicy KSM / Nowy Folwark. Teren, na którym znajduje się nieruchomość jest objęty M...

  • Sprzedam działkę rolną - 48 500 m2
    1 / 15
    Sprzedam działkę rolną - 48 500 m2

    Stare Paprockie Holendry

    • 389 000 zł cena
    • 48 500 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 48 500 m2 (4,85 ha), położoną w miejscowości Stare Paprockie Holendry, nr 29, województwo wielkopolskie, powiat koniński, gmina Krzymów. Dział...

  • Widokowa działka z WZ, Błędowa Tyczyńska, 28ar
    1 / 7
    Widokowa działka z WZ, Błędowa Tyczyńska, 28ar

    Błędowa Tyczyńska

    • 238 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Widokowa działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy! Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury? Chcesz cieszyć się spokojem i pięknymi widokami na co dzień? Ta o...

  • Działka, Kielnarowa/Tyczyn, 5740m2
    1 / 6
    Działka, Kielnarowa/Tyczyn, 5740m2

    Kielnarowa

    • 570 000 zł cena
    • 5 740 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość składającą się z dwóch działek, zlokalizowanych miejscowości Kielnarowa, w gminie Tyczyn. Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 5740 m² - Wymiary: 70...

  • działki w gorzowie wlkp dzieln. Karnin sprzedam
    1 / 3
    działki w gorzowie wlkp dzieln. Karnin sprzedam

    Gorzów Wielkopolski

    • 250 000 zł cena
    • 4 685 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana nad jeziorem w gorzowie wlkp dzielnica willowa karnin z warunkami zabudowy,woda,gaz,prąd,kanalizacja miejska,dojazd droga asfaltowa,przystanek autobusowy przy dzi...

  • 40 arów działki budowlanej w Paszynie
    1 / 5
    40 arów działki budowlanej w Paszynie

    Paszyn

    • 179 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka widokowa! Z przyjemnością oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolno-budowlaną w urokliwej miejscowości Paszyn, gm. Chełmiec, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie - atrakcy...

  • Działka budowlana Koszalin
    1 / 5
    Działka budowlana Koszalin

    Koszalin

    • 100 000 zł cena
    • 986 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy działkę o powierzchni 986m2 wydanymi Warunkami Zabudowy, pod inwestycje budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z garażem. Działka nieobjęta M...

  • Działka budowlana z lasem, blisko autostrady A1
    1 / 4
    Działka budowlana z lasem, blisko autostrady A1

    Grabowiec

    • 245 000 zł cena
    • 3 226 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 3 226 m², położona w atrakcyjnej lokalizacji, z dostępem do węzła autostrady A1. Działka łączy w sobie potencjał inwestycyjn...

  • Działka budowlana Skrzydlna gm. Dobra
    1 / 9
    Działka budowlana Skrzydlna gm. Dobra

    Skrzydlna

    • 290 000 zł cena
    • 4 244 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Przedmiotem sprzedaży jest kształtna, widokowa, w pełni budowlana działka o imponującej powierzchni 4244m 2 położona w miejscowości Skrzydlna....

  • Działka budowlana Kąck gm. Wiązowna,
    1 / 15
    Działka budowlana Kąck gm. Wiązowna,

    Kąck

    • 89 000 zł cena
    • 608 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Kąck, w gminie Wiązowna. To atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących spokoju, blisko...

  • Działka 10037 m2 Miękowo gm. Czerwonak k.Poznania
    1 / 3
    Działka 10037 m2 Miękowo gm. Czerwonak k.Poznania

    Miękowo

    • 1 850 000 zł cena
    • 10 037 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 10 037 m2 położoną w Miękowie przy ul. Ogrodowej (gmina Czerwonak, województwo wielkopolskie). Zgodnie z miejscowym planem z...

  • Działka rolno-budowlana Ołpiny gm. Szerzyny
    1 / 13
    Działka rolno-budowlana Ołpiny gm. Szerzyny

    Ołpiny

    • 99 000 zł cena
    • 16 100 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż przestrzeń, która wygląda tak, jakby góra sama zaprosiła tu człowieka, by zbudował swój świat. Oto ponad 1,5-hektarowa działka położona niemal na szczycie Ołpin gmina...

  • Działka budowlana Żanęcin gm. Wiązowna, Gościniec
    1 / 12
    Działka budowlana Żanęcin gm. Wiązowna, Gościniec

    Żanęcin

    • 300 000 zł cena
    • 1 486 m2 powierzchnia
    • 202 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W sprzedaży działka budowlana o łącznej pow. 1388 m² usytuowana przy drodze gminnej. Dopuszczalna zabudowa jednorodzinna. Działka została oczyszczona z samosiejek i małych drzew. Z...

  • Dom Łopoń Wojnicz dzialka
    1 / 5
    Dom Łopoń Wojnicz dzialka

    Łopoń

    • 310 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedaż bezpośrednio od Właściciela. Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana miejscowości Łopoń (gmina Wojnicz województwo małopolskie) składająca się z płaskich działek: - o powi...

  • DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ
    1 / 12
    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ

    Czyżów

    • 772 000 zł cena
    • 65 700 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ Czyżów, gmina Łagów, powiat kielecki 7 działek o łącznej powierzchni 6,57 ha głównie grunty orne, szczegóły i lokalizacja pod zdjęciami sprzedaż bez pośredników...

  • sprzedam lub wynajmę nieruchomość
    1 / 2
    sprzedam lub wynajmę nieruchomość

    Zalesie Górne

    • 1 190 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 1 082 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana narożna z budynkiem mieszkalnym 100mkw w miejscowości Zalesie Górne przy ul. Granicznej Zalesie Górne (powiat piaseczyński) położone w Chojnowskim Parku Krajobr...

  • Działka usługowa Morawica gm. Liszki
    1 / 2
    Działka usługowa Morawica gm. Liszki

    Morawica

    • 1 500 000 zł cena
    • 3 858 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Na sprzedaż działka budowlano-usługowa - Morawica , gmina Liszki Na sprzedaż działka o powierzchni 3858 m² , położona w miejscowości Morawica. Nieruchomość posiada...