• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka Chęciny Podpolichno
    1 / 12
    Działka Chęciny Podpolichno

    Chęciny

    • 81 770 zł cena
    • 1 258 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1258 m2 zlokalizowana w Podpolichnie, gm. Chęciny. W sąsiedztwie zabudowa niskiej intensywności, lasy. Działka płaska, w pierwszej linii od strony drog...

  • Działka leśna Wola Kopcowa gm. Masłów
    1 / 15
    Działka leśna Wola Kopcowa gm. Masłów

    Wola Kopcowa

    • 960 000 zł cena
    • 9 545 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o łącznej powierzchni 9545 m2, zlokalizowana w Woli Kopcowej, gm. Masłów. Dojazd drogą asfaltową + bezpośrednio drogą utwardzoną (p...

  • Działka Oblęgorek gm. Strawczyn
    1 / 5
    Działka Oblęgorek gm. Strawczyn

    Oblęgorek

    • 183 560 zł cena
    • 1 412 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1412 m2 , zlokalizowana przy ul. Zielonej w Oblęgorku, gm. Strawczyn. Działka w pierwszej linii w stosunku do asfaltowej drogi gminnej. Płaska, niez...

  • Działka Grzymałków gm. Mniów
    1 / 6
    Działka Grzymałków gm. Mniów

    Grzymałków

    • 300 000 zł cena
    • 21 600 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 21 600 m2 , zlokalizowana w miejscowości Grzymałków, gm. Mniów. Działka płaska, w drugiej linii od drogi asfaltowej, niezagospodarowana, w kształcie tr...

  • Działka Daleszyce Niwy
    1 / 7
    Działka Daleszyce Niwy

    Daleszyce

    • 325 000 zł cena
    • 3 190 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 3190 m2 zlokalizowana w Niwach Daleszyckich, gm. Daleszyce. Działka ogrodzona z każdej strony, niezabudowana, płaska. Dojazd drogą asfaltową. Na działc...

  • Działka Zalesie Górne gm. Piaseczno
    1 / 6
    Działka Zalesie Górne gm. Piaseczno

    Zalesie Górne

    • 1 290 000 zł cena
    • 2 846 m2 powierzchnia
    • 454 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 2846 m2 zlokalizowana w Zalesiu Górnym, gm. Piaseczno. Działka w otoczeniu domów jednorodzinnych i lasu. Stacja kolejowa w odległości 300 m, najbliższy p...

  • Działka usługowa Piastów
    1 / 2
    Działka usługowa Piastów

    Piastów

    • 790 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 1 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż narożna działka o pow. 697 m2 zlokalizowana w Piastowie. Działka w kształcie trapezu o przybliżonych wymiarach: 36 x 37 x 27 x 13 . Częściowo zadrzewiona, w tra...

  • Działka Ciekoty gm. Masłów
    1 / 15
    Działka Ciekoty gm. Masłów

    Ciekoty

    • 320 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o powierzchni łącznej 6400 m2 , zlokalizowana w Ciekotach, gm. Masłów, w otoczeniu lasu, z szybkim dojazdem do K...

  • Działka Milejowice gm. Zakrzew
    1 / 4
    Działka Milejowice gm. Zakrzew

    Milejowice

    • 5 606 240 zł cena
    • 30 304 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 30 304 m2 zlokalizowana w miejscowości Milejowice (gm. Zakrzew, powiat radomski). Prężnie rozwijająca się okolica. Dobry dojazd do trasy E77. Do...

  • Działka Warszawa Wawer
    1 / 3
    Działka Warszawa Wawer

    Warszawa

    • 867 000 zł cena
    • 897 m2 powierzchnia
    • 967 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 897 m2 zlokalizowana w Falenicy , w dzielnicy Wawer . W najbliższej okolicy tereny zielone i budynki mieszkalne, sklepy spożywcze, piekar...

  • Działka rolna Kielce Na Stoku, Radomska
    1 / 3
    Działka rolna Kielce Na Stoku, Radomska

    Kielce

    • 250 000 zł cena
    • 1 893 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o pow. 1839 m2, zlokalizowana przy ul. Radomskiej w Kielcach. Działka ze spadkiem terenu, niezagospodarowana, w kształcie nieregularnym, zbliżonym do trapezu....

  • Działka Warszawa Wawer
    1 / 3
    Działka Warszawa Wawer

    Warszawa

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 zlokalizowana w Falenicy , w dzielnicy Wawer . W najbliższej okolicy tereny zielone i budynki mieszkalne, sklepy spożywcze, przed...

  • Działka Kielce Słowik, Trzuskawicka
    1 / 3
    Działka Kielce Słowik, Trzuskawicka

    Kielce

    • 110 000 zł cena
    • 853 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 853 m2 zlokalizowana przy ul. Trzuskawickiej, w dzielnicy Słowik w Kielcach. Działka niezabudowana, płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta,...

  • Działka Samostrzałów gm. Kije
    1 / 8
    Działka Samostrzałów gm. Kije

    Samostrzałów

    • 308 000 zł cena
    • 65 200 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 65 200 m2 , zlokalizowane w miejscowości Samostrzałów, gm. Kije. W skład nieruchomości wchodzą: - dwie działki o łącznej pow. 29...

  • Działka Bliżyn
    1 / 4
    Działka Bliżyn

    Bliżyn

    • 205 000 zł cena
    • 1 418 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1 418 m2, zlokalizowana w miejscowości Bliżyn, pow. skarżyski. Nieruchomość położona w pierwszej linii w stosunku do drogi gminnej, asfaltow...

  • Działka Oksa
    1 / 7
    Działka Oksa

    Oksa

    • 70 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2, zlokalizowana w Oksie, w gm. Jedrzejów. Działka w trakcie wydzielania z większej powierzchni. Działka położona w drugiej linii w s...

  • Działka Suków Suków
    1 / 6
    Działka Suków Suków

    Suków

    • 149 500 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 801 m2 , zlokalizowana Sukowie, gm. Daleszyce, tuż obok Mójczy (szybki dojazd do Kielc). Działka płaska, w kształcie prostokąta, graniczy z terenami...

  • Działka Ciekoty gm. Masłów
    1 / 4
    Działka Ciekoty gm. Masłów

    Ciekoty

    • 122 750 zł cena
    • 982 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 982 m2, zlokalizowana w miejscowości Ciekoty, gm. Masłów. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka jest przeznaczona pod...

  • Działka Chęciny Łukowa
    1 / 3
    Działka Chęciny Łukowa

    Chęciny

    • 79 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 7700 m2 , zlokalizowana w miejscowości Łukowa, gm. Chęciny. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka płaska, w pierwszej linii, nieogrodzona, niezagos...

  • Działka Gnojno
    1 / 3
    Działka Gnojno

    Gnojno

    • 85 000 zł cena
    • 2 993 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA Na sprzedaż działka o powierzchni 2993 m2 zlokalizowana w Gnojnie, w powiecie buskim . Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 15 x 44 x 30 x 40 x 54 x 74 , szerokość f...