• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka Wierzbice ul. Lwowska

    Wierzbice » ul. Lwowska

    • 1 799 000 zł cena
    • 7 335 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż przestronna działka w Wierzbicach, miejscowości położonej na Dolnym Śląsku, oferująca doskonałe warunki dla prowadzenia działalności gospodarczej. Oferta wyłącznie...

  • Działka budowlana w centrum Wojnicza!

    Wojnicz

    • 466 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 87 arów, położona w centrum Wojnicza. Nieruchomość ma płaski teren, co znacząco ułatwia realizację inwestycji budowlanej oraz...

  • 1 / 3
    Atrakcyjna działka dla inwestora Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 6 232 800 zł cena
    • 5 194 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o pow. 5071 + 123 mkw (droga wewnętrzna) łącznie 5194 mkw w Wilanowie.Nieruchomość ma kształt prostokątny (ok. 90 x 60 m) i jest położona w drugiej linii zabu...

  • 1 / 3
    Zielony Ursynów - działka 1227 mkw

    Warszawa » Ursynów

    • 1 067 490 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 870 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana na warszawskim Zielonym Ursynowie. Powierzchnia działki to 1227 m2.Działka kształt kwadrat.Woda na działce, media: gaz, prąd w drodze, kanalizacja w...

  • 1 / 2
    Pod segmenty Ursynów Okazja Pyry Leśne MPZP Warto!

    Warszawa » Ursynów

    • 3 276 000 zł cena
    • 1 820 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana na Ursynowie - Pyry Leśne - możliwość zbudowania kilku segmentów lub niskich domów. Zgodnie z MPZP - dla Gminy Ursynów. Teren uzbrojony w media, ga...

  • Działka budowlana 10a, Rzeszów- Budziwój

    Rzeszów » ul. Budziwojska

    • 230 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 10a NA TWÓJ DOM W RZESZOWIE - DZIELNICA BUDZIWÓJ.Do sprzedania posiadamy działkę 10a w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój posiadającą Warunki Zabudowy. Działka płaska, o szer...

  • Działka Biały Kościół ul.

    Biały Kościół

    • 99 000 zł cena
    • 1 066 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Działka budowlana nr 64/8 o powierzchni 1066 m² - niedaleko Biały Kościół ,blisko lasu,spokojna okolica.Ślężańskie biuro Aleksandra Powierska Nierucho...

  • Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce
    1 / 5
    Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce

    Nowy Staw

    • 155 000 zł cena
    • 1 086 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz atrakcyjnej nieruchomości gruntowej pod budowę domu z dogodnym dojazdem do Lublina? Ta oferta może Cię zainteresować! Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscow...

  • Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce
    1 / 5
    Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce

    Nowy Staw

    • 155 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Tomaszowice gm. Jastków
    1 / 4
    Działka budowlana Tomaszowice gm. Jastków

    Tomaszowice

    • 155 000 zł cena
    • 1 804 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę domu jednorodzinnego? Cichego, zielonego miejsca z dobrym połączeniem komunikacyjnym? Sprawdź tą ofertę. Atuty nieruchomości: - zakupić działkę może...

  • Kiersztanowo, działka z widokiem na jez. Juno
    1 / 10
    Kiersztanowo, działka z widokiem na jez. Juno

    Kiersztanowo

    • 365 000 zł cena
    • 3 470 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Kiersztanowie, położona w centrum malowniczych Mazur, w spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody, z niezakłóconym widokiem na jezioro Juno (pow. 380 ha). Z dobry...

  • Grunt inwestycyjny przy drodze S 51
    1 / 16
    Grunt inwestycyjny przy drodze S 51

    Dorotowo

    • 3 000 000 zł cena
    • 10 047 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    New House Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży gruntu inwestycyjnego położonego w Dorotowie gm. Stawiguda w odległości 11 km od Olsztyna. Grunt bezpośrednio przy drodze ekspre...

  • Działka w otoczeniu lasu, widok na staw
    1 / 9
    Działka w otoczeniu lasu, widok na staw

    Barczewko

    • 200 000 zł cena
    • 4 771 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zaciszna działka położona w miejscowości Barczewko (gm. Barczewo) 13 km od Olsztyna. Idealna dla miłośników sielskiego klimatu i wypoczynku z dala od miasta. Możliwość uzyskania wa...

  • Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce
    1 / 5
    Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce

    Nowy Staw

    • 155 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Widokowa działka pod mazurski dom
    1 / 10
    Widokowa działka pod mazurski dom

    Śniadowo

    • 215 640 zł cena
    • 3 594 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka na obrzeżach mazurskiej wsi - Śniadowa, na wzniesieniu, z przepięknym widokiem na zatokę jeziora Juksty, las i łąki. Miejsce ciche i spokojne o wyjątkowych walorach przyrod...

  • Wójtowo-atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkalną
    1 / 7
    Wójtowo-atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkalną

    Wójtowo

    • 195 520 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka o powierzchni 1504 m2, przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Doskonała lokalizacja z bardzo dob...

  • Działka 1796/16 Bestwina – świetna lokalizacja
    1 / 13
    Działka 1796/16 Bestwina – świetna lokalizacja

    Bestwina

    • 160 000 zł cena
    • 1 516 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] **Na sprzedaż działka budowlana Bestwina, powiat bielski** Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze **1796/16** położona w spokojnej i zi...

  • Działka w malowniczej okolicy, 15 km od Olsztyna
    1 / 11
    Działka w malowniczej okolicy, 15 km od Olsztyna

    Pajtuny

    • 93 720 zł cena
    • 3 124 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z możliwością zabudowy na obrzeżach Pajtun, w pobliżu lasu w otoczeniu malowniczych łąk i pól. Działka oddala 15 kilometrów od Olsztyna, położona w niezwykle spokojnym i ur...

  • Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce
    1 / 5
    Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce

    Nowy Staw

    • 155 000 zł cena
    • 1 097 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka z możliwością zabudowy (3 domy)
    1 / 9
    Działka z możliwością zabudowy (3 domy)

    Inulec

    • 179 692 zł cena
    • 5 529 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka położona na uboczu mazurskiej wsi Inulec, oddalona około 500 m od jeziora z możliwością postawienia do 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych- działka posiada w...