• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka usługowa Krajno Pierwsze gm. Górno
    1 / 3
    Działka usługowa Krajno Pierwsze gm. Górno

    Krajno Pierwsze

    • 490 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka o pow. 5300 m2 zlokalizowana w Krajnie Pierwszym, gm. Górno. W pobliżu liczne atrakcje turystyczne: wyciąg narciarski, park rozrywki i miniatur, Świętokrzyski...

  • Działka Brody
    1 / 3
    Działka Brody

    Brody

    • 170 000 zł cena
    • 8 900 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z 3 przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 8900 m2, zlokalizowana w miejscowości Brody , pow. starachowicki. Nieruc...

  • Działka przemysłowa Samostrzałów gm. Kije
    1 / 10
    Działka przemysłowa Samostrzałów gm. Kije

    Samostrzałów

    • 38 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka o powierzchni 1800 m2 zlokalizowana w Samostrzałowie w gm. Kije. Działka w kształcie trapezu, narożna, o wym. ok. 90m (front) x 45m x m x 68m x 12,5m. Dojazd do nieruchom...

  • Działka Chęciny Podpolichno
    1 / 4
    Działka Chęciny Podpolichno

    Chęciny

    • 95 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 5900 m2 zlokalizowana w Podpolichnie, gm. Chęciny. Działka płaska, w pierwszej linii, nieogrodzona, niezagospodarowana, w kształcie wielokąta. Dojaz...

  • Działka Wolica gm. Stopnica
    1 / 3
    Działka Wolica gm. Stopnica

    Wolica

    • 80 000 zł cena
    • 3 511 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3511 m2 zlokalizowana w miejscowości Wolica gm. Stopnica. Działka narożna, położona w pierwszej linii. Nieruchomość płaska, o nieregularnym ks...

  • Działka Kielce Zalesie
    1 / 9
    Działka Kielce Zalesie

    Kielce

    • 295 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, o powierzchni 1000 m2, zlokalizowana w dzielnicy Zalesie, w Kielcach . Działka lekko nachylona, w kształcie prostokąta, niezagospodarowana,...

  • Działka inwestycyjna Kielce
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Kielce

    Kielce

    • 3 936 000 zł cena
    • 12 244 m2 powierzchnia
    • 322 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 12 244 m2 Nieruchomość zlokalizowana w północnej części Kielc, na terenach przemysłowych. W sąsiedztwie znajduje się Elektrociepłownia Ki...

  • Działka Stawiany gm. Kije
    1 / 7
    Działka Stawiany gm. Kije

    Stawiany

    • 140 000 zł cena
    • 7 312 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 7312m2 zlokalizowana w Stawianach gm. Kije pow. pińczowski. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 26x9x261x20x270m. Dojazd drogą asfaltową. Działka obj...

  • Działka Chęciny Tokarnia
    1 / 3
    Działka Chęciny Tokarnia

    Chęciny

    • 145 000 zł cena
    • 1 322 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1322 m2 zlokalizowana w Tokarni, gm. Chęciny. Działka niezagospodarowana, nieogrodzona, w trzeciej linii, w kształcie prostokąta o wymiarach (w przybli...

  • Działka budowlana Ostrowice
    1 / 3
    Działka budowlana Ostrowice

    Ostrowice

    • 170 400 zł cena
    • 4 260 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 4 KM OD JEZIORA SIECINO! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Ostrowice, w gminie Drawsko-Pomorskie, zaledwie 4km od Jeziora Siecino!...

  • 11 ha przy drodze S6/S11. 20 min do Kołobrz
    1 / 7
    11 ha przy drodze S6/S11. 20 min do Kołobrz

    Miłogoszcz

    • 1 890 000 zł cena
    • 107 500 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż park (bez zabudowań czy ruin dawnych budynków) wpisany do rejestru zabytków, wraz z przylegającymi gruntami rolnymi (łącznie 10,75 ha). Nieruchomość położona w pasie na...

  • Działka przemysłowa Oświęcim.
    1 / 14
    Działka przemysłowa Oświęcim.

    Oświęcim

    • 409 000 zł cena
    • 1 097 m2 powierzchnia
    • 373 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    AGENTKA PROWADZĄCA:DOROTA BOHAN PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Działka Przemysłowa w Oświęcimiu 1097m2 Oferuję państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę p...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Krosinko

    Krosinko

    • 547 000 zł cena
    • 1 682 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BURMISTRZ GMINY MOSINA OGŁASZA KOLEJNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIEZABUDOWANEJ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ GMINY MOSINA, POŁOŻONEJ W KROSINKU PRZY UL....

  • 1 / 3
    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 7800 m²

    Krzymów

    • 195 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 7800 m² Atrakcyjna lokalizacja, cisza i spokój, a zarazem blisko do miasta Konin oraz obiektów użyteczności publicznej. Dojazd drogą asfal...

  • Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 4000 m²

    Krzymów

    • 100 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 4000 m² Atrakcyjna lokalizacja, cisza i spokój, a zarazem blisko do miasta Konin oraz obiektów użyteczności publicznej. Dojazd drogą asfal...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6000 m²

    Piersk

    • 150 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6000 m² Atrakcyjna lokalizacja, cisza i spokój, a zarazem blisko do miasta Konin oraz obiektów użyteczności publicznej. Dojazd drogą asfal...

  • Działki zagrodowe w ładnym miejscu - Tochołów, gmina Książ Wielki

    Tochołów

    • 79 000 zł cena
    • 1 630 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Działka Jora Wielka ul. Jora Wielka

    Jora Wielka

    • 370 000 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ JORA WIELKA (ok. 100 m od jez. Tałty) Lokalizacja: Jora Wielka, gmina Mikołajki, woj. warmińsko-mazurskie Szlak WJM idealne miejsce dla miłoś...

  • Atrakcyjna lokalizacja, ładna działka Pęcice.

    Pęcice

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 197 m2 powierzchnia
    • 961 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, budynki wolno stojące i bliźniacze. W cenie udział w drodze wewnętrznej, dojazdowej do działki. MPZP p...

  • Działka Stare Kupiski ul. Przyjazna

    Stare Kupiski » ul. Przyjazna

    • 149 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod budowę domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Łomży? Przeglądasz ogłoszenia i czekasz na miejsce, w którym naprawdę można zaplanować swoją przy...