• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka budowlana Chojnik gm. Morąg
    1 / 13
    Działka budowlana Chojnik gm. Morąg

    Chojnik

    • 55 648 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjne działki przy trasie Chojnik - Morąg, Media w granicy! Szukasz idealnego miejsca na dom, które łączy spokój kolonii z błyskawicznym dojazdem do miasta? Ta oferta...

  • Działka usługowa Sochaczew,
    1 / 3
    Działka usługowa Sochaczew,

    Sochaczew

    • 365 850 zł cena
    • 2 032 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OFERTA SPRZEDAŻY UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż udział 1/2 w działce nr 12/21 położonej w Sochaczewie przy ul. 600-lecia, w centralnej części miasta. Nieruchomość posiada dog...

  • Działka budowlana Kraków Kraków-Nowa Huta, Nowa Huta, Wyciąska
    1 / 12
    Działka budowlana Kraków Kraków-Nowa Huta, Nowa Huta, Wyciąska

    Kraków

    • 3 372 600 zł cena
    • 6 133 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeżeli szukasz dużej, w pełni uzbrojonej działki z potencjałem inwestycyjnym w spokojnej części Krakowa, to jest oferta dla Ciebie. Biuro Nieruchomości Wolfies House prezentuję zab...

  • Działka UP8 Kraków - 65% zabudowy
    1 / 4
    Działka UP8 Kraków - 65% zabudowy

    Kraków

    • 6 476 720 zł cena
    • 8 433 m2 powierzchnia
    • 769 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA KRAKÓW – CZYŻYNY / ŁĘG GRUNT POD USŁUGI / DEWELOPERKĘ – 8 433 m² STRATEGICZNY TEREN INWESTYCYJNY W KRAKOWIE Z POTENCJAŁEM WZROSTU WARTOŚCI Na sprzedaż grunt...

  • Działka budowlana nad jeziorem k/Augustowa
    1 / 13
    Działka budowlana nad jeziorem k/Augustowa

    Gorczyca

    • 135 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną na każdą kieszeń nad jeziorem Orlim i Kanałem Augustowskim, a jednocześnie zlokalizowaną przy samej Puszczy Augustowskiej. ! W przypadku...

  • Działki pod budowę domu – Węgrów / Nowiny
    1 / 7
    Działki pod budowę domu – Węgrów / Nowiny

    Węgrów

    • 140 800 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kupujący nie płaci prowizji! Działki pod budowę domu – Węgrów / Nowiny Dla działek trwa procedura uzyskiwania warunków zabudowy! Spokojna okolica, duże powierzchnie i szybki do...

  • Działka leśna Wysoka Strzyżowska gm. Strzyżów
    Działka leśna Wysoka Strzyżowska gm. Strzyżów

    Wysoka Strzyżowska

    • 12 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka leśna położona w miejscowości Wysoka Strzyżowska, gmina Strzyżów, powiat strzyżowski. - numer działki: 2856/7 Cena: 12 000 zł Więcej informacji: [tel] Micha...

  • Działka ROD 448m2 Piła ul Różyckiego
    1 / 12
    Działka ROD 448m2 Piła ul Różyckiego

    Piła

    • 9 900 zł cena
    • 448 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka Rodzinnych Ogrodów Działkowych 448m2 w Pile ul Różyckiego jest w tej chwili po założeniu drenów i wyczyszczeniu poniemieckich drenów. Obsadzona drzewkami...

  • Działka budowlana ul. Zielona Dolina Gronity k. Olsztyna
    1 / 7
    Działka budowlana ul. Zielona Dolina Gronity k. Olsztyna

    Gronity

    • 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka z wydanymi w zeszłym roku warunkami zabudowy. Media w drodze.

  • Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,
    1 / 9
    Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,

    Brzozówka

    • 1 199 000 zł cena
    • 2 772 m2 powierzchnia
    • 433 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 27,72a na sprzedaż - Brzozówka przy ul. Krakowskiej, gmina Zielonki Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 27,72a  położona w miejscowości Brzozówka, w gminie Zielon...

  • Działka ROD
    Działka ROD

    Lubań

    • 4 700 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do odstąpienia jest działka na Osiedlu Piast. Na miejscu jest dostęp do wody oraz prąd. Altanka w dobrym stanie, zrobiony dach - nie przecieka. Cena podlega negocjacji. Najlepiej...

  • Działka budowlana 915 m² z mediami i drzewostanem, mpzp
    1 / 3
    Działka budowlana 915 m² z mediami i drzewostanem, mpzp

    Władysławów

    • 299 000 zł cena
    • 915 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy możliwość nabycia atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni około 915 mkw., które powstaną w ramach planowanego podziału geodezyjnego. Na tym etapie istnieje moż...

  • 49,02 ar pod dom lub inwestycję - Słocina Rzeszów
    1 / 16
    49,02 ar pod dom lub inwestycję - Słocina Rzeszów

    Rzeszów

    • 699 000 zł cena
    • 4 902 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycyjna – Rzeszów, Słocina Górna ul. Św. Rocha Warunki zabudowy na trzy domy jednorodzinne wolnostojące w trakcie procedowania. Parametry działki: Numer...

  • Działka budowlana Jędrychówko gm. Morąg
    1 / 11
    Działka budowlana Jędrychówko gm. Morąg

    Jędrychówko

    • 799 999 zł cena
    • 53 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Są nieruchomości, które kupuje się rozsądkiem. I są takie, które kupuje się sercem, bo dają coś, czego dziś brakuje najbardziej: przestrzeń, prywatność i prawdziwy spokój ....

  • Działka usługowa Grojec gm. Alwernia,
    1 / 6
    Działka usługowa Grojec gm. Alwernia,

    Grojec

    • 1 850 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 1 322 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka z halą magazynowo-usługową znajdująca się przy zjeździe z autostrady A4 Do sprzedania działka 14 ar.  z halą - 400 m2 (300 m2 + 100 m2 biura) w miejscowości Grojec przy...

  • Chwaszczyno- dwie  działki przy zagajniku
    1 / 5
    Chwaszczyno- dwie działki przy zagajniku

    Chwaszczyno

    • 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy działek położonych w centrum Chwaszczyna. Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni komfortowy dystans od zgiełku centrum miasta, natomiast prężnie rozb...

  • Działka budowlana w Czerwiennem ul. Kubirówka
    1 / 16
    Działka budowlana w Czerwiennem ul. Kubirówka

    Czerwienne

    • 379 900 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1134 m² – Czerwienne, ul. Kubirówka | Widok na Tatry | Blisko Zakopanego Na sprzedaż działka o powierzchni 1134 m², położona w malowniczej miejscowości Czerwienne, przy ul....

  • Działka budowlana Żelechów gm. Żabia Wola
    Działka budowlana Żelechów gm. Żabia Wola

    Żelechów

    • 315 000 zł cena
    • 1 034 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Żelechów piękna działka budowlana, w atrakcyjnej lokalizacji - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1035 m2 i wymiarach 38,5 x 27,5 w kształcie regularnego prostokąt...

  • Działka inwestycyjna Trojaczkowice gm. Niedrzwica Duża
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Trojaczkowice gm. Niedrzwica Duża

    Trojaczkowice

    • 215 000 zł cena
    • 1 418 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Polecam do sprzedaży działkę budowlaną , o powierzchni 1418 m2 , położoną w Trojaczkowicach , gminie Niedrzwica Duża, tuż przy granicy z gminą Konopnica. Nieruchomość położona...

  • Działka budowlana Bukowiec gm. Solina
    1 / 9
    Działka budowlana Bukowiec gm. Solina

    Bukowiec

    • 299 000 zł cena
    • 2 652 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 26,52 ara , położona w malowniczej miejscowości Bukowiec , w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Bieszczadach, niedalek...