• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Łowicz

(16)
  • Dom Łowicz ul. Adama Mickiewicza

    Łowicz » ul. Mickiewicza

    • 299 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 2 623 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom na sprzedaż w Łowiczu - ul. Mickiewicza 32Na sprzedaż dom w Łowiczu przy ul. Mickiewicza 32 o powierzchni użytkowej około 114,75 m², położony na działce 354 m².Nieruchomość prz...

  • Działka Łowicz ul. Zamkowa

    Łowicz » ul. Zamkowa

    • 200 000 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 678 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 300 m², położona w Łowiczu przy ul. Zamkowej , bezpośrednio przy trasie krajowej 92, która zapewnia bardzo dobrą widoczność oraz sta...

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Łowicz

    • 1 850 000 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 2 103 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom z działka i budynkami gospodarczymi
    Sprzedam dom z działka i budynkami gospodarczymi

    Łowicz

    • 850 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z działka komórkami blisko centrum łowicza stacji pkp marketów więcej informacji udzielę telefonicznie pośrednikom dziękuję

  • Atrakcyjne mieszkanie

    Łowicz

    • 465 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    BARDZO ŁADNE MIESZKANIE Z DUŻYM POTENCJAŁEM PRZY UL.BOLIMOWSKIEJ W ŁOWICZU DOSTĘPNE OD ZARAZ !!!!! CENA DO NEGOCJACJI !!!!!! Posiadamy w swojej ofercie do sprzedaży ładne w...

  • Nieruchomość gotowa do wprowadzenia

    Łowicz

    • 1 185 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    LUKSUSOWY DOM CZĘŚCIOWO UMEBLOWANY GOTOWY DO WPROWADZENIA !!! MOŻLIWOŚĆ ZAMIESZKANIA 2 RODZIN. NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA OD ZARAZ. Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży ni...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Łowicz

    • 400 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokojowe mieszkanie w centrum Łowicza
    1 / 18
    3-pokojowe mieszkanie w centrum Łowicza

    Łowicz » ul. Starzyńskiego

    • 435 360 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Łowicz

    • 1 800 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Łowicz

    • 2 400 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Łowicz

    • 339 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Łowicz

    • 220 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Łowicz

    • 235 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Łowicz

    • 305 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Łowicz

    • 345 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Łowicz

    • 549 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Klewków

    Klewków

    • 660 000 zł cena
    • 13 192 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż uzbrojony teren inwestycyjny o pow. 1,3 ha m2 zlokalizowany przy trasie w gminie Łowicz. Grunt niezabudowany o wymiarach 100 x 127 m. Klasa użytku: RIIIb Stan...

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Zielkowice

    • 480 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 2 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Klewków gm. Łowicz
    Działka Klewków gm. Łowicz

    Klewków

    • 900 000 zł cena
    • 13 198 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka przemysłowo-usługowa przy drodze krajowej z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z planem: produkcja i usługi produkcyjne, składy i magazyny, o...

  • Dom Otolice ul.

    Otolice

    • 650 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 3 780 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam nowoczesny, parterowy dom o powierzchni użytkowej 171,62 m² umiejscowiony na działce o pow. 650 m2 w Otolicach, w gminie Łowicz. To idealna propozycja dla osób szukających...

  • Dom Otolice gm. Łowicz,
    1 / 15
    Dom Otolice gm. Łowicz,

    Otolice

    • 650 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 3 802 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Popów ul.

    Popów

    • 1 150 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 6 461 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam przestronny, piętrowy dom o pow. użytkowej 177,95 m2 na dużej działce o pow. 8270 m2 w Popowie w gminie Łowicz.Dom został wybudowany w latach 80-tych z pustaka dwukomorowe...

  • Dom Popów gm. Łowicz,
    Dom Popów gm. Łowicz,

    Popów

    • 1 150 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 6 498 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam przestronny, piętrowy dom o pow. użytkowej 177,95 m2 na dużej działce o pow. 8270 m2 w Popowie w gminie Łowicz. Dom został wybudowany w latach 80-tych z pustaka dwukomoro...