dom na sprzedaż
7 sie 2021

Dom Nieborów

woj. Łódzkie pow. łowicki gm. łowicki
Dodane 4 lata temu, Sobota, 7 sierpień 2021 02:20
2 850 000 zł 268 m2
2 850 000 zł 268 m2 10 635 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 268 m2
Cena za metr 10 635 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K18492666

Opis

Do sprzedania nowoczesny dom w stylu loftowym z w pełni zagospodarowaną działką w lesie. Dom jest całkowicie umeblowany, posiada prywatną drogę dojazdową. Od zjazdu z autostrady A2 5 min samochodem.
Podróż do Łodzi i do Warszawy trwa 45min.
Na działce (4400m2) znajduje się boisko, sauna ,balie oraz altanka z miejscem na ognisko, z bezpośrednim dostępem do rzeki. Na działce rozprowadzone nawodnienie oraz ponad 1000m alejek z kostki. Dom wybudowany z najlepszych materiałów z oknami P3 i roletami antywłamaniowymi. Kuchnia nowoczesna z całym wyposażeniem marki BOSCH. Trzy łazienki z wanną dolomitową oraz wanną z hydromasażem. Poddasze wykończone w drewnie modrzewiowym. Ogrzewanie podłogowe na całym parterze oraz łazience na górze. Dom jest oddalony od drogi i sąsiadów.
Zapraszamy

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 1042
  • Data aktualizacji: 2021-08-07
  • ID ogłoszenia: K18492666
  • Źródło: Twój Startup Ajder
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Domy na sprzedaż Nieborów, cena: od 2 422 500 do 3 277 500 zł, powierzchnia: od 228 do 309 m2
TS
Twój Startup Ajder Biuro nieruchomości · 39 ogłoszeń

Twój Startup Ajder Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika