• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Nieborów

(2)
  • Dom Nieborów ul. Spokojna

    Nieborów » ul. Spokojna

    • 550 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży siedliska przy ulicy Spokojnej w Nieborowie.Nieruchomość składa się z dwóch działek o powierzchniach po 1700 m2 z dostępami do dróg g...

  • Dom Nieborów

    Nieborów

    • 2 850 000 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 10 635 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania nowoczesny dom w stylu loftowym z w pełni zagospodarowaną działką w lesie. Dom jest całkowicie umeblowany, posiada prywatną drogę dojazdową. Od zjazdu z autostrady A2...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bednary

    • 499 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Mysłaków

    • 599 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Zielkowice

    • 480 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 2 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Łasieczniki ul.

    Łasieczniki

    • 620 000 zł cena
    • 16 700 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 1,67 ha, położone w malowniczej wsi Łasieczniki, w gminie Bolimów, w województwie łódzkim....

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bolimów

    • 880 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Nieruchomość gotowa do wprowadzenia

    Łowicz

    • 1 185 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    LUKSUSOWY DOM CZĘŚCIOWO UMEBLOWANY GOTOWY DO WPROWADZENIA !!! MOŻLIWOŚĆ ZAMIESZKANIA 2 RODZIN. NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA OD ZARAZ. Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży ni...

  • Sprzedam dom z działka i budynkami gospodarczymi
    Sprzedam dom z działka i budynkami gospodarczymi

    Łowicz

    • 850 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z działka komórkami blisko centrum łowicza stacji pkp marketów więcej informacji udzielę telefonicznie pośrednikom dziękuję

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Łowicz

    • 1 850 000 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 2 103 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom Bobiecko gm. Łyszkowice
    1 / 11
    Dom Bobiecko gm. Łyszkowice

    Bobiecko

    • 500 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż siedlisko z ziemią rolną w miejscowości Bobiecko, gmina Łyszkowice. Charakterystyka nieruchomości: - siedlisko zajmuje 1957 m2 działki - dom o powierzchni...

  • Dom Łowicz ul. Adama Mickiewicza

    Łowicz » ul. Mickiewicza

    • 299 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 2 623 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom na sprzedaż w Łowiczu - ul. Mickiewicza 32Na sprzedaż dom w Łowiczu przy ul. Mickiewicza 32 o powierzchni użytkowej około 114,75 m², położony na działce 354 m².Nieruchomość prz...

  • Dom Popów ul.

    Popów

    • 1 150 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 6 461 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam przestronny, piętrowy dom o pow. użytkowej 177,95 m2 na dużej działce o pow. 8270 m2 w Popowie w gminie Łowicz.Dom został wybudowany w latach 80-tych z pustaka dwukomorowe...

  • dom mieszkalny Ziąbki
    dom mieszkalny Ziąbki

    Ziąbki

    • 349 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom/domek w cenie mieszkania kawalerki!!!!  domek - 35 m²antresola - 10 m²wiata garażowa - 9 m² działka na której stoi domek - 533 m² salon, wysokość w kalenicy - 4,5 m klimatyzacj...

  • Dom Popów gm. Łowicz,
    Dom Popów gm. Łowicz,

    Popów

    • 1 150 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 6 498 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam przestronny, piętrowy dom o pow. użytkowej 177,95 m2 na dużej działce o pow. 8270 m2 w Popowie w gminie Łowicz. Dom został wybudowany w latach 80-tych z pustaka dwukomoro...