• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Luboń +20 km
  • Staszów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łowiczem

(76)
  • Sprzedam działkę z zabudowaniami
    1 / 4
    Sprzedam działkę z zabudowaniami

    Sierakowice Prawe

    • 380 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z zabudowaniami, dom do remontu oraz budynki gospodarcze. Działa posiada media woda i prąd Lokalizacja: Sierakowice Prawe Gm. Skierniewice Woj. Lodzkie

  • Działka rekreacyjna Nowe Kęszyce gm. Bolimów
    Działka rekreacyjna Nowe Kęszyce gm. Bolimów

    Nowe Kęszyce

    • 140 000 zł cena
    • 4 658 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Bardzo ładna, duża działka w otulinie puszczy bolimowskiej, granicząca z lasem. Dojazd drogą gruntową. Do drogi asfaltowej ok. 88 m, w której są wszystkie media łącznie z siecią ś...

  • Działka budowlana Nowe Kęszyce gm. Bolimów
    Działka budowlana Nowe Kęszyce gm. Bolimów

    Nowe Kęszyce

    • 140 000 zł cena
    • 3 960 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka przy drodze asfaltowej z dostępem do wodociągu i prądu, a także światłowodowej sieci internetowej. Na działce wydane są warunki zabudowy, działka mieszkaniowa,...

  • Dom Popów gm. Łowicz,
    Dom Popów gm. Łowicz,

    Popów

    • 1 150 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 6 498 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam przestronny, piętrowy dom o pow. użytkowej 177,95 m2 na dużej działce o pow. 8270 m2 w Popowie w gminie Łowicz. Dom został wybudowany w latach 80-tych z pustaka dwukomoro...

  • Parterowy dom jednorodzinny, stan surowy zamknięty
    1 / 3
    Parterowy dom jednorodzinny, stan surowy zamknięty

    Maków

    • 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 118 m² z garażem jednostanowiskowym. Nieruchomość położona jest w spokojnej i kameralnej...

  • dom mieszkalny Ziąbki
    dom mieszkalny Ziąbki

    Ziąbki

    • 349 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom/domek w cenie mieszkania kawalerki!!!!  domek - 35 m²antresola - 10 m²wiata garażowa - 9 m² działka na której stoi domek - 533 m² salon, wysokość w kalenicy - 4,5 m klimatyzacj...

  • Sprzedam dom
    1 / 2
    Sprzedam dom

    Pszczonów

    • 300 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Dzwoń pytaj

  • Dom Popów ul.

    Popów

    • 1 150 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 6 461 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam przestronny, piętrowy dom o pow. użytkowej 177,95 m2 na dużej działce o pow. 8270 m2 w Popowie w gminie Łowicz.Dom został wybudowany w latach 80-tych z pustaka dwukomorowe...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Łyszkowice ul. Wolności

    Łyszkowice » pl. Wolności

    • 2 115 000 zł cena
    • 984 m2 powierzchnia
    • 2 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość obejmującą wolnostojący dom o powierzchni 222,13 m² oraz budynek zbiorowego zamieszkania (hotel) o powierzchni użytkowej 761,63 m², położone na dzi...

  • Dom Nieborów ul. Spokojna

    Nieborów » ul. Spokojna

    • 550 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży siedliska przy ulicy Spokojnej w Nieborowie.Nieruchomość składa się z dwóch działek o powierzchniach po 1700 m2 z dostępami do dróg g...

  • Działka Kozłów Biskupi ul. Cicha

    Kozłów Biskupi » ul. Cicha

    • 220 000 zł cena
    • 1 619 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę budowlano-usługową w miejscowości Kozłów Biskupi, w gminie Nowa Sucha o powierzchni 1619 m2.Działka posiada dostęp do prądu, wody, kanalizacji oraz światłowodu. Po...

  • Dom Otolice gm. Łowicz,
    1 / 15
    Dom Otolice gm. Łowicz,

    Otolice

    • 650 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 3 802 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam nowoczesny, parterowy dom o powierzchni użytkowej 171,62 m² umiejscowiony na działce o pow. 650 m2 w Otolicach, w gminie Łowicz. To idealna propozycja dla osób szukających...

  • Dom Otolice ul.

    Otolice

    • 650 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 3 780 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Działka inwestycyjna Bolimów
    Działka inwestycyjna Bolimów

    Bolimów

    • 900 000 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Teren komercyjny o powierzchni 9806 m2 i w ładnym kształcie, położony blisko zjazdu z autostrady A2 w Gminie Bolimów. Ziemia V i VI klasy. Na działce stoją zabudowania mieszkalne,...

  • Działka Bronisławy ul.

    Bronisławy

    • 317 042 zł cena
    • 28 822 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w kształcie prostokąta o pow. 28 822 m2 w miejscowości Bronisławy, w gminie Sochaczew.1720 m2 objęte jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który...

  • Sprzedam działkę budowlaną w spokojnej okolicy
    Sprzedam działkę budowlaną w spokojnej okolicy

    Domaniewice

    • 280 000 zł cena
    • 1 948 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną - 1948m2 Szerokość: 39,5m Długość: 50m Media w ulicy, blisko drogi DK 14 - Łódź - Łowicz - blisko szkoła, sklepy, poczta, kościół, urząd gminy.

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną

    Bednary-Kolonia

    • 170 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną. Lokalizacja: Bednary-Kolonia, ul. Graniczna. - Działka o powierzchni użytkowej 2000 m² ( nr działki 187/4 ) - Media do przyłączenia w pobliżu - Dogodn...

  • Dom Bobiecko gm. Łyszkowice
    1 / 11
    Dom Bobiecko gm. Łyszkowice

    Bobiecko

    • 500 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż siedlisko z ziemią rolną w miejscowości Bobiecko, gmina Łyszkowice. Charakterystyka nieruchomości: - siedlisko zajmuje 1957 m2 działki - dom o powierzchni...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Nowy Kozłów Pierwszy

    • 10 zł cena
    • 60 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam mam do sprzedania działkę 60100 metrów wymiary okolo130x500 dojazd do działki z dwóch stron drogą asfaltową zjazd z DK 92 okolo 700 metrów Media w drodze spokojna okolica gmi...

  • Działka Antoniew ul.

    Antoniew

    • 210 000 zł cena
    • 6 144 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy o pow. 6144 m2 w miejscowości Antoniew Żdżarowski, w gminie Sochaczew.Działka znajduje się bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej,...