• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łowiczem

(76)
  • Działka Nieborów ul. Spacerowa

    Nieborów » ul. Spacerowa

    • 321 840 zł cena
    • 3 576 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, składająca sie z dwóch działek o łącznej powierzchni prawie 3600 metrów kwadratowych. Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się w obszarze objętym...

  • Działka Nieborów ul.

    Nieborów

    • 300 160 zł cena
    • 1 876 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlano-usługowej zlokalizowanej w sercu Nieborowa.Numer ewidencyjny działki: 311/2Powierzchnia: 1876 m2Działka...

  • Działka Nieborów ul.

    Nieborów

    • 287 200 zł cena
    • 1 795 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlano-usługowej zlokalizowanej w sercu Nieborowa.Numer ewidencyjny działki: 311/1Powierzchnia: 1795 m2Działka...

  • Działka Stary Dębsk ul.

    Stary Dębsk

    • 760 500 zł cena
    • 11 700 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki rolnej o powierzchni 1,17 ha położonej w miejscowości Stary Dębsk w gminie Nowa Sucha, nr działki 214/1 przy drodze krajowej nr 92....

  • Działka budowlana - przetarg, gmina Domaniewice

    Skaratki pod Rogóźno

    • 137 000 zł cena
    • 1 553 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WÓJT GMINY DOMANIEWICE OGŁASZA NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY na sprzedaż niżej opisanej nieruchomości. Nieruchomość oznaczona jako DZIAŁKA NR 687/5 o pow. 1553m², obręb geode...

  • Działka budowlana - przetarg, gmina Domaniewice

    Skaratki pod Rogóźno

    • 137 000 zł cena
    • 1 552 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WÓJT GMINY DOMANIEWICE OGŁASZA NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY na sprzedaż niżej opisanej nieruchomości. Nieruchomość oznaczona jako DZIAŁKA NR 687/4 o pow. 1552m², obręb geode...

  • Działka budowlana - przetarg, gmina Domaniewice

    Skaratki pod Rogóźno

    • 137 000 zł cena
    • 1 553 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    WÓJT GMINY DOMANIEWICE OGŁASZA NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY na sprzedaż niżej opisanej nieruchomości. Nieruchomość oznaczona jako DZIAŁKA NR 687/3 o pow. 1553m², obręb geode...

  • Działka budowlana - przetarg, gmina Domaniewice

    Skaratki pod Rogóźno

    • 178 000 zł cena
    • 2 085 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    WÓJT GMINY DOMANIEWICE OGŁASZA NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY na sprzedaż niżej opisanej nieruchomości. Nieruchomość oznaczona jako DZIAŁKA NR 687/2 o pow. 2085m², obręb geode...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Borowiny gm. Skierniewice
    1 / 6
    Borowiny gm. Skierniewice

    Borowiny

    • 255 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Polecamy do sprzedania działkę rolno - rekreacyjną o powierzchni 5100 mkw w miejscowości Borowiny/k Skierniewic. Działka częściowo zadrzewiona, bez ogrodzenia i bez mediów. W drod...

  • Działka Antoniew gm. Wiskitki
    Działka Antoniew gm. Wiskitki

    Antoniew

    • 187 500 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    cztery działki pokazane przykładowo. Wydzielenie z całości na życzenie Klienta. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Jankowska (licencja nr: 1585...

  • Dom Nieborów

    Nieborów

    • 2 850 000 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 10 635 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania nowoczesny dom w stylu loftowym z w pełni zagospodarowaną działką w lesie. Dom jest całkowicie umeblowany, posiada prywatną drogę dojazdową. Od zjazdu z autostrady A2...

  • Do sprzedania murowany dom z dużą ogrodzoną działką

    Nowa Sucha

    • 265 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania murowany dom z dużą ogrodzoną działką budowlaną. Dom oddany do użytkowania w 2007 roku, nieruchomość posiada księgę wieczysta brak obciążeń. Budynek składa się z duże...

  • sprzedam działkę budowlaną
    sprzedam działkę budowlaną

    Maków

    • 70 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    sprzedam działkę budowlaną w atrakcyjnym zacisznym miejscu, droga dojazdowa wewnętrzna , przejezdna , pozwolenie na budowę , woda , odległość od miasta 5 kilometrów

  • sprzedam działki
    sprzedam działki

    Maków

    • 70 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę 1400 m , działka położona blisko lasu droga wewnętrzna utwardzona dochodząca do drogi asfaltowej , cicha miejscowość bardzo dobra lokalizacja sklepy, przystanek P...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bednary

    • 499 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Kozłów Biskupi 1955m

    Kozłów Biskupi

    • 117 000 zł cena
    • 1 955 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr.105/25 w miejscowości Kozłów Biskupi przy ulicy Załamanej.Bardzo cicha i spokojna okolica na osiedlu domów jednorodzinnych. Działka położona jest...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Bedlno

    Bedlno

    • 250 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | OKAZJA CENOWA Z 360 TYS. NA 250 TYS !!! Posiadamy w ofercie dom dla klientów, którzy doceniają ciszę i spokój, z dala od codziennego hałasu położony na terenie Gminy Bedl...

  • Dom Szewce Nadolne

    Szewce Nadolne

    • 830 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Duży dom na wsi Posiadamy w ofercie dom po kapitalnym remoncie o pow. 140 mkw położony na działce o pow. 4700 mkw w m. Szewce Nadolne. W zabudowie działki jeszcze budynek g...

  • 1 / 2
    Działka Kazimierówka

    Kazimierówka

    • 274 800 zł cena
    • 6 870 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Działka pod działalność gospodarczą i nie tylko. Posiadamy w ofercie działkę w m. Wojszyce Kazimierówka o pow. 6870 m kw przy drodze powiatowej ze zjazdu z drogi nr 92. Logis...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Strzyżew

    • 1 599 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 5 611 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Fajny domek w Guzewie
    Fajny domek w Guzewie

    Guzew

    • 690 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam kopalnie piasku Mąkolice
    1 / 4
    Sprzedam kopalnie piasku Mąkolice

    Mąkolice

    • 550 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam piaskownie wraz z ważną koncesją na wydobycie. Bardzo atrakcyjne, tranzytowe położenie - Mąkolice w gminie Wola Krzysztoporska - powiat Piotrków Trybunalski, blisko autos...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bronisławów

    • 570 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 405 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • 24 działki Wólka Smolana z MPZP pod osiedle dla dewelopera!
    1 / 6
    24 działki Wólka Smolana z MPZP pod osiedle dla dewelopera!

    Wólka Smolana

    • 2 000 000 zł cena
    • 37 495 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pragnę zaprezentować Państwu wspaniałe tereny inwestycyjne, znajdujące się w Gminie Brochów w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Piękna, czysta i zdrowa okoli...

  • Działka budowlana Wólka Smolana z MPZP!
    1 / 6
    Działka budowlana Wólka Smolana z MPZP!

    Wólka Smolana

    • 93 397 zł cena
    • 1 583 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Wólka Smolana, gmina Brochów. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1583 m2 znajduje się w otoczeniu czystych i zdrowych tere...

  • Działki pod zabudowę jednorodzinną, Kwilno gmina Zgierz
    1 / 6
    Działki pod zabudowę jednorodzinną, Kwilno gmina Zgierz

    Kwilno

    • 75 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż urokliwie położone działki pod lasem, przeznaczone w planie przestrzennego zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną w Kwilnie, gmina Zgierz. Powierzchnia oferowanej...

  • Działka Strzyżew

    Strzyżew

    • 1 800 000 zł cena
    • 17 500 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo atrakcyjna nieruchomość granicząca z rezydencją (oferta 6106/48/ODS). Na działce jest jeszcze dużo materiałów budowlanych, z myślą o kolejnym obiekcie.Jeśli przyłączymy ten...

  • Działka Strzyżew ul.

    Strzyżew

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki rolne z warunkami zabudowy w miejscowości Strzyżew, w gminie Kampinos.Działki są w kształcie prostokątów o pow.: 1500 m2, 3000 m2, 4413 m2, 5470 m2. Dwie...

  • Dom Zleszyn

    Zleszyn

    • 185 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 2 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom do wykończenia w miejscowości Zleszyn, gm. Bedlno. Posiadamy w ofercie dom o pow. 62 m kw na działce o pow. 671 mkw Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz s...

  • Działka budowlana Jasionna gm. Bolimów
    Działka budowlana Jasionna gm. Bolimów

    Jasionna

    • 249 990 zł cena
    • 10 002 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania ziemia rolna o powierzchni 1 ha i wymiarach 170m x 59m dłuższym bokiem przylegający do drogi asfaltowej. Obecnie grunt użytkowany pod uprawę zbóż. Dla nieruchomości z...

  • Działka siedliskowa WZ 4664 m2 stodoła Mąkolice piotrkowski
    1 / 9
    Działka siedliskowa WZ 4664 m2 stodoła Mąkolice piotrkowski

    Mąkolice

    • 159 000 zł cena
    • 4 664 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki budowlano-rolnej o łącznej powierzchni 4664 m 2 znajdującej się w Mąkolicach 85 gm. Wola Krzysztoporska, powiat piotrkowski. Nieruchomość...

  • Działka Budki Żelazowskie ul.

    Budki Żelazowskie

    • 268 650 zł cena
    • 2 985 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - 2985 m² - zabudowa mieszkaniowa i usługowaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2985 m² w B...

  • Bezczynszowe 86m2 + Garderoba + Schowek, 1. Piętro

    Konary

    • 259 414 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 3 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe Nowe Wnętrze W Kamienicy - 3 Pokoje 86m2 + Garderoba i Komórka Lokatorska - OKAZYJNA CENABudynek, w którym znajduje się tylko pięć mieszkań, gwarantuje prywatność oraz...

  • Działka budowlana Brochów-Kolonia gm. Brochów Malanowo
    Działka budowlana Brochów-Kolonia gm. Brochów Malanowo

    Brochów-Kolonia

    • 109 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki z wydanymi warunkami zabudowy. Aktualnie w trakcie podziału - do sprzedaży jest 6 działek. Zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy. Z dobrym dojazdem. Pośrednik odpowie...

  • Malowniczo położona działka z pozwoleniem na budowę domu
    1 / 2
    Malowniczo położona działka z pozwoleniem na budowę domu

    Kwilno

    • 118 000 zł cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położona działka 1040 m, pod lasem, z pozwoleniem na budowę domu parterowego o pow. użytkowej 111,6 m; zabudowy 171,5 m; [url] w Kwilnie - gmina Zgierz. W c...

  • Działka Skarbikowo ul.

    Skarbikowo

    • 402 800 zł cena
    • 4 028 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki z warunkami zabudowy w miejscowości Skarbikowo, w gminie Kampinos.Dostępna jest działka nr 56/1 o pow. 4021 m2 i 56/7 o pow. 4044 m2. Działki są w kształcie prosto...

  • Sprzedam
    1 / 3
    Sprzedam

    Strzyżew

    • 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom z budynkami gospodarczymi wraz z garażem do remontu przy trasie 580.W domu jest piec węglowy ,podłączona jest kanalizacja gminna ,woda do Warszawy jest 40km,Sochaczew1...

  • Działka Budki Żelazowskie ul.

    Budki Żelazowskie

    • 367 000 zł cena
    • 5 243 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Budki Żelazowskie, w gminie Kampinos o powierzchni 5 243 m² w kształcie prostokąta.Numer działki 75Działka znajduje się bezpośrednio przy...

  • Działka na sprzedaż
    1 / 2
    Działka na sprzedaż

    Helenów

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam bezpośrednio działkę rekreacyjną we wsi Helenów gmina Głowno powiat zgierski z możliwością przekształcenia na działkę budowlaną o pow. 1000 m2. (ks. wieczysta) Działka jes...

  • Dom Plecka Dąbrowa ul.

    Plecka Dąbrowa

    • 5 821 000 zł cena
    • 1 110 m2 powierzchnia
    • 5 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Mamy przyjemność zaprosić Państwa do magicznego dworku z XIX wieku, pełnego historycznego uroku. Nieruchomość ta, oryginalnie wybudowana w 1898 roku, zyskała nowe życie po generaln...

  • Działka Budki Żelazowskie ul.

    Budki Żelazowskie

    • 268 500 zł cena
    • 5 370 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Budki Żelazowskie, w gminie Kampinos o powierzchni 5370 m2 w kształcie prostokąta o wym. około 71 m x 76 m.Działka położona jest przy drod...

  • Działka Budki Żelazowskie ul.

    Budki Żelazowskie

    • 180 000 zł cena
    • 8 552 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Budki Żelazowskie, w gminie Kampinos o powierzchni 8552 m2.Działka położona jest przy drodze gminnej. Teren jest nieogrodzony, niezagospod...

  • Działka Skarbikowo ul.

    Skarbikowo

    • 80 660 zł cena
    • 4 033 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wyjątkowe działkę rolną o pow. 4033 m² w malowniczym Skarbikowie - idealne miejsce na inwestycję i odpoczynek.Na sprzedaż oferuję działkę rolną o pow. 4033 m² położoną w spokojnej...

  • Działka inwestycyjna 11,28 ha pod osiedle z MPZP
    Działka inwestycyjna 11,28 ha pod osiedle z MPZP

    Brochów

    • 5 527 445 zł cena
    • 112 805 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o powierzchni 11,2805 ha, położony w Gminie Brochów, w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Doskonała lokalizac...

  • Działka budowlana Niesułków-Kolonia gm. Stryków
    1 / 15
    Działka budowlana Niesułków-Kolonia gm. Stryków

    Niesułków-Kolonia

    • 185 000 zł cena
    • 914 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w rejonie Stryków- Niesułków. Spokojna okolica, otoczenie domów jednorodzinnych. Działka ogrodzona siatką, brama wjazdowa metalowa, garaż blaszany...

  • Nowoczesne domy przy Kampinosie - harmonogram 1/99
    1 / 4
    Nowoczesne domy przy Kampinosie - harmonogram 1/99

    Szczytno

    • 879 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 032 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Nowoczesny dom Topaz – komfort i funkcjonalność w doskonałej lokalizacji. Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 125 m², zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności dla...