dom na sprzedaż
14 sty 2021

Do sprzedania murowany dom z dużą ogrodzoną działką

woj. Mazowieckie pow. sochaczewski gm. sochaczewski
Odświeżone 5 lat temu, Czwartek, 14 styczeń 2021 18:53
265 000 zł 54 m2
265 000 zł 54 m2 4 908 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 54 m2
Cena za metr 4 908 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K17009254

Opis

Do sprzedania murowany dom z dużą ogrodzoną działką budowlaną. Dom oddany do użytkowania w 2007 roku, nieruchomość posiada księgę wieczysta brak obciążeń. Budynek składa się z dużej sypialni (możliwość wydzielenia dwóch mniejszych), pokoju z aneksem kuchennym, kotłowni, łazienki z WC, korytarza, werandy. Ogrzewanie centralne, woda miejska, szambo własne. Na terenie wolnostojący garaż murowany z antresola i piwniczka. Działka ogrodzona, zagospodarowana, znajdują się na niej drzewka owocowe i ozdobne. Wydano decyzję o warunkach rozbudowy domku do 140mkw.
  • Data aktualizacji: 2021-06-30
  • ID ogłoszenia: K17009254
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Domy na sprzedaż Nowa Sucha, cena: od 225 250 do 304 750 zł, powierzchnia: od 46 do 63 m2
M
Monika osoba prywatna
Zadzwoń

Monika osoba prywatna

Tel: 781... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość