• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łowiczem

(76)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bolimów

    • 880 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Nieborów

    Nieborów

    • 940 000 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż zabudowana nieruchomość magazynowo - produkcyjna o ogólnej pow. 470 m2 w Nieborowie (gm. Nieborów, pow. łowicki, woj. łódzkie), która dotychczasowo pełniła funk...

  • Dom Łasieczniki ul.

    Łasieczniki

    • 620 000 zł cena
    • 16 700 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 1,67 ha, położone w malowniczej wsi Łasieczniki, w gminie Bolimów, w województwie łódzkim....

  • Mokra Lewa działka w części budowlana.

    Mokra Lewa

    • 245 000 zł cena
    • 42 100 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mokra Lewa, gmina Skierniewice na sprzedaż działka niezabudowana o powierzchni 42.100 m2.Dostęp do działki bezpośrednio z drogi asfaltowej powiatowej z jednostronnym chodnikiem.W s...

  • z dala od zabudowań / nowa elektryka i ocieplenie
    z dala od zabudowań / nowa elektryka i ocieplenie

    Kiernozia

    • 1 299 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 413 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Nowy Dębsk ul.

    Nowy Dębsk

    • 700 000 zł cena
    • 48 300 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o łącznej powierzchni 4,83 ha, położona w miejscowości Nowy Dębsk, gmina Nowa Sucha, powiat Sochaczewski, województwo Mazowieckie. Działka ma , zbliżony d...

  • Działka przemysłowa Bełchów gm. Nieborów
    Działka przemysłowa Bełchów gm. Nieborów

    Bełchów

    • 2 700 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedania działka pozwalająca zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na każdy rodzaj produkcji. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dopuszcza...

  • Dom Maków
    Dom Maków

    Maków

    • 490 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 2 526 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bardzo ładny parterowy budynek w stanie surowym zamkniętym. Wykończenie budynku we własnym zakresie, lub po dodatkowych uzgodnieniach, przez wykonawcę. Dom posiada duże poddasze, k...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka przemysłowa Bełchów gm. Nieborów
    Działka przemysłowa Bełchów gm. Nieborów

    Bełchów

    • 2 916 000 zł cena
    • 16 200 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Chruślin

    • 199 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 1 373 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Klewków gm. Łowicz
    Działka Klewków gm. Łowicz

    Klewków

    • 900 000 zł cena
    • 13 198 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka przemysłowo-usługowa przy drodze krajowej z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z planem: produkcja i usługi produkcyjne, składy i magazyny, o...

  • Dom Stara Sucha ul.

    Stara Sucha

    • 1 100 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 5 141 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona we wsi Stara Sucha, gmina Nowa Sucha, powiat sochaczewski.Na sprzedaż dom o powierzchni 206,17 m2 wybudowany według projektu W-05/8...

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Zielkowice

    • 480 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 2 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Mysłaków

    • 599 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Antoniew

    • 1 675 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 7 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Family
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka Klewków

    Klewków

    • 660 000 zł cena
    • 13 192 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż uzbrojony teren inwestycyjny o pow. 1,3 ha m2 zlokalizowany przy trasie w gminie Łowicz. Grunt niezabudowany o wymiarach 100 x 127 m. Klasa użytku: RIIIb Stan...

  • Mały! Dom z ogródkiem 3,5km od centrum Skierniewic
    1 / 16
    Mały! Dom z ogródkiem 3,5km od centrum Skierniewic

    Mokra

    • 384 360 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka rolna Wólka Łasiecka gm. Bolimów
    1 / 7
    Działka rolna Wólka Łasiecka gm. Bolimów

    Wólka Łasiecka

    • 2 600 000 zł cena
    • 261 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka rolna w okolicach Warszawy o powierzchni ponad 26,16 ha o kształcie nieregularnym. Działka rolna, niezagospodarowana i nieuprawiana - ale wykaszana. Położona przy dro...

  • Działka Nieborów
    1 / 2
    Działka Nieborów

    Nieborów

    • 1 267 500 zł cena
    • 16 900 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna, duża działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego : zabudowa mieszkaniowa wolnostojąca z dopuszczeniem zabudowy zespolonej. Wysokość budynków mieszkal...

  • Działka Antoniew gm. Wiskitki
    Działka Antoniew gm. Wiskitki

    Antoniew

    • 116 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działki do wydzielenia z większej całości. Na rysunku przykładowy podział, który na życzenie Klienta może być skonstruowany inaczej. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie...