• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łowiczem

(76)
  • Na sprzedaż dwie działki budowlane w Bronisławach!
    1 / 5
    Na sprzedaż dwie działki budowlane w Bronisławach!

    Bronisławy

    • 180 500 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane w Bronisławach! Lokalizacja: Bronisławy, gmina Rybno, powiat sochaczewski Numer ewidencyjny działki: 66/6 Powierzchnia: 1900 m² każda Cena: 180...

  • Dom Humin gm. Bolimów
    Dom Humin gm. Bolimów

    Humin

    • 320 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 10 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nieruchomość o całkowitej powierzchni 4632 m 2 z małym domem do remontu. Według MPZP część działki o pow. 1930m 2 znajduje się w oznaczeniu RMu z przeznaczeniem n...

  • Sprzedam dzialki rolne
    1 / 2
    Sprzedam dzialki rolne

    Ziemiary

    • 85 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzialki z możliwością budowy domu o pow.1500 m2,3000 m2 położone w pięknej cichej okolicy puszczy Bolimowskiej w miejscowości Ziemiary.Cena 85 zł/m2 Woj.łódzkie gm.Bolimów.

  • Dom Wola Lubiankowska - na sprzedaż
    1 / 13
    Dom Wola Lubiankowska - na sprzedaż

    Wola Lubiankowska

    • 599 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom sprzedam. Na działce o powierzchni 450 m2 znajduje się dom o powierzchni 135 m2 (parter i poddasze użytkowe). Wybudowany w 2021 roku. Na parterze mieści się przestronny salon,...

  • Dom Guźnia gm. Łowicz
    1 / 6
    Dom Guźnia gm. Łowicz

    Guźnia

    • 289 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 780 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż urokliwą działkę z domkiem letniskowym, położoną w malowniczej okolicy, blisko lasu i wody. Szczegóły oferty: Powierzchnia działki: 2994 m 2 Domek...

  • Działka Nieborów ul. Aleja Legionów Polskich

    Nieborów » ul. Aleja Legionów Polskich

    • 127 170 zł cena
    • 942 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana 942 m ² - Nieborów | MPZP | Spokojna i zielona okolicaNa sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni 942 m², zlokalizowana w malowniczej miejscowośc...

  • Działka Humin gm. Bolimów
    Działka Humin gm. Bolimów

    Humin

    • 320 000 zł cena
    • 4 632 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania nieruchomość o całkowitej powierzchni 4632 m 2 . Według MPZP 1930m 2 znajduje się w oznaczeniu RMu z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową z usługami. Na działce...

  • Działka Maurzyce ul.

    Maurzyce

    • 138 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferuję na sprzedaż działkę leśną o powierzchni 10.200 m2. Działka położona jest w gminie Zduny, miejscowości Maurzyce.Najważniejsze atuty:Wymiary działki: 18 x 627.Dodatkowe infor...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Maurzyce ul.

    Maurzyce

    • 96 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferuję na sprzedaż działkę leśną/ rolną o powierzchni 7.400 m2. Działka położona jest w gminie Zduny, miejscowości Maurzyce.Najważniejsze atuty:Wymiary działki: 14 x 641.Powierzch...

  • Działka Maurzyce ul.

    Maurzyce

    • 187 500 zł cena
    • 13 500 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferuję na sprzedaż działkę leśną/ rolną o powierzchni 13.500 m2. Działka położona jest w gminie Zduny, miejscowości Maurzyce.Najważniejsze atuty:Wymiary działki: 36 x 430,5.Powier...

  • Działka Maurzyce ul.

    Maurzyce

    • 202 500 zł cena
    • 14 500 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferuję na sprzedaż działkę leśną o powierzchni 14.500 m2. Działka położona jest w gminie Zduny, miejscowości Maurzyce.Najważniejsze atuty:Wymiary działki: 24,5 x 649,5.Dodatkowe i...

  • Niedroga posiadlosc w atrakcyjnej okolicy

    Bednary

    • 197 433 zł cena
    • 21 937 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolno-budowlana

    Sprzedam ładną posiadlosc (2,1937 ha) w Bednarach Gmina Nieborow zlozona z działki budowlano-rolnej (1,7437 ha) oraz dzialki rolnej (0,4500 ha). Zadbana Gmina Nieborow ma atrakcyj...

  • Działka rolna Słomków gm. Maków
    1 / 4
    Działka rolna Słomków gm. Maków

    Słomków

    • 299 900 zł cena
    • 27 200 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię rolną zadrzewioną o powierzchni 2,72 ha. Na nieruchomości wydzielone dwie działki pod zabudowę o pow 1703 m 2 i 1144 m 2 . Dla nieruchomości zostały wydane warunki...

  • Działka siedliskowa Antoniew gm. Wiskitki
    Działka siedliskowa Antoniew gm. Wiskitki

    Antoniew

    • 450 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działka o powierzchni 5600 m 2 . Nieruchomość położona pośród lasu (środek puszczy bolimowskiej) tereny gminy Wiskitki, w sąsiedztwie luźna zabudowa letniskowa, rekr...

  • Działka rekreacyjna Guźnia gm. Łowicz
    1 / 5
    Działka rekreacyjna Guźnia gm. Łowicz

    Guźnia

    • 289 000 zł cena
    • 2 994 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka Bronisławy ul.

    Bronisławy

    • 195 072 zł cena
    • 16 256 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną nr 47/2 w miejscowości Bronisławy, w gminie Sochaczew.Działka ma powierzchnię 16 256 m2. Jest w kształcie prostokąta o wymiarach około 37 m x 450 m. Nierucho...

  • Dom Wiskienica Dolna

    Wiskienica Dolna

    • 110 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 1 467 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Super działka z domem do remontu - cena działki. OKAZJA !!! Posiadamy w ofercie do do całkowitego remontu dom na działce o pow. 2400 m 2 w w dobrej lokalizacji, na działce...

  • 1 / 3
    Fajne miejsce, ciekawa duża działka !

    Podsokołów

    • 621 680 zł cena
    • 15 542 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ta ciekawa działka posiada bardzo atrakcyjne położenie i jest o wymiarach 30 m x 520 m.Pierwsza działka od ulicy gminnej ma wydane Warunki zabudowy.Prąd i woda w ulicy.Składa się...

  • Działka Nowa sucha

    Nowa Sucha

    • 625 000 zł cena
    • 24 070 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w dobrej lokalizacji z wjazdem bezpośrednio z drogi gminnej. Działka wygodna do podziału ze względu na fakt, że dłuższym bokiem przylega do drogi wewnętrznej 8m. Bokiem kr...

  • Lokal Wejsce

    Wejsce

    • 1 250 000 zł cena
    • 26 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Oferujemy nieruchomość zlokalizowaną w województwie łódzkim w gminie Kocierzew Południowy, składającą sie z młyna zbożowego, dwóch domów mieszkalnych, garaży oraz magazynów....