• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kruszyna
  • Zawada
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Siedliska Sławęcińskie

(1)
  • Działka Siedliska Sławęcińskie

    Siedliska Sławęcińskie

    • 174 900 zł cena
    • 2 684 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentowana nieruchomość obejmuje działkę o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 55m x57m i powierzchni 26,84ar. W cenie działki dodatkowo zbywany jest udział wynos...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka Sławęcin

    Sławęcin

    • 29 900 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usytuowana w Sławęcinie gm. Skołyszyn bezpośrednio przy DK 28 ! Na działce znajduje się drewniany budynek gospodarczy. Każda propozycja cenowa będzie rozpa...

  • Działka rolno-budowlana
    1 / 4
    Działka rolno-budowlana

    Harklowa

    • 39 000 zł cena
    • 2 814 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną w miejscowości Harklowa, powiat Jasło, woj. podkarpackie, o powierzchni 0,28 h,i klasy gruntów R 4 a-0,1978 h R 4 b-0,0158 Ł 4-0,0678 h Na działc...

  • 1 / 2
    Działka Przysieki

    Przysieki

    • 49 900 zł cena
    • 1 252 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Prezentuję Państwu działkę z potencjałem budowlanym - zabudowy zagrodowej, położoną w miejscowości Przysieki, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanow...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Skołyszyn

    • 440 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom Harklowa

    Harklowa

    • 94 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 1 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe siedlisko zlokalizowane w miejscowości Harklowa, gmina Skołyszyn, pośród dziewiczych terenów Pogórza Karpackiego z dala od miejskieg...

  • Działka Harklowa

    Harklowa

    • 51 900 zł cena
    • 2 039 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka z potencjałem budowlanym, położona w miejscowości Harklowa, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi działkę w kształcie zbliżony...

  • na sprzedaż działka rolna Harklowa

    Harklowa

    • 35 000 zł cena
    • 3 332 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Harklowa, powiat Jasło, woj. podkarpackie, o powierzchni 0,3332 ha - klasa gruntów - RV 0,2551, LsVI 0,0781 Działka nr 959 na załączonym wy...

  • Sprzedam działki rolne z potencjałem na warunki zabudowy - Harklo...

    Harklowa

    • 70 000 zł cena
    • 4 393 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki rolne w miejscowości Harklowa, powiat Jasło, woj. podkarpackie, o łącznej powierzchni 0,4393 ha - 4393 m2. Poniżej szczegóły i klasa gruntów działka nr 894 - 18...

  • Na sprzedaż działka rolno-leśna - Harklowa

    Harklowa

    • 10 000 zł cena
    • 3 086 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam działkę rolno-leśną w miejscowości Harklowa, powiat Jasło, woj. podkarpackie, o łącznej powierzchni 0,3086 ha - 3086 m2. Poniżej szczegóły i klasa gruntów działka nr 93...

  • Dom Pusta Wola gm. Skołyszyn,
    1 / 13
    Dom Pusta Wola gm. Skołyszyn,

    Pusta Wola

    • 189 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 1 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom murowany z lat 90 o powierzchni 110 m2. w miejscowości Pusta Wola w powiecie jasielskim (gmina Skołyszyn)położony na działce 13 ar. Budynek w stanie surow...

  • Działka rolna
    Działka rolna

    Trzcinica

    • 35 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 29 arów w Trzcinicy gmina Jasło. Nr działki 696. Więcej informacji pod numerem telefonu [tel]

  • Działka Skołyszyn

    Skołyszyn

    • 249 900 zł cena
    • 3 056 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w Skołyszynie, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w kształcie zbliżon...

  • Dom Pusta Wola

    Pusta Wola

    • 84 900 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej miejscowości Pusta Wola, gm. Skołyszyn! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 141m (powierzchnia całkow...

  • Nowe

    Działka Bączal Górny

    Bączal Górny

    • 169 900 zł cena
    • 13 351 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż trzy działki leśne o łącznej powierzchni 3,4756 ha, zlokalizowane w miejscowości Bączal Górny, gmina Skołyszyn. W skład nieruchomości wchodzą: działka nr 933/1...

  • Działka Trzcinica

    Trzcinica

    • 79 900 zł cena
    • 73 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 63 ary + działka leśna 10 arów Trzcinica, woj. podkarpackie doskonała inwestycja w przyszłość! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącznej p...

  • Dom Sławęcin

    Sławęcin

    • 329 900 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w Sławęcinie, Gm. Skołyszyn. To idealne miejsce dla osób poszukujących własnej przestrzeni w zielonej okolicy i jednocz...

  • Dom Skołyszyn

    Skołyszyn

    • 419 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 249 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Urokliwy dom w sercu Skołyszyna gotowy do zamieszkania, idealny także pod inwestycję Wyobraź sobie miejsce, w którym cisza i zieleń spotykają się z wygodą życia w centrum miej...

  • Działka Harklowa

    Harklowa

    • 49 900 zł cena
    • 7 506 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Kompleks dwóch działek rolno-budowlanych Harklowa, gmina Skołyszyn Na sprzedaż wyjątkowy kompleks dwóch działek rolno-leśnych z częścią budowlaną, położonych w spokojnej i zie...

  • Dom Skołyszyn

    Skołyszyn

    • 219 900 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 1 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz drewnianego domu z duszą, który połączy klimat minionych lat z potencjałem do stworzenia wygodnej przestrzeni do życia? Ta nieruchomość może być właśnie dla Ciebie. Pr...

  • Nowe

    Działka Skołyszyn

    Skołyszyn

    • 189 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu parcelę budowlaną położoną w Skołyszynie, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość zostanie docelowo utworzona z dz...

  • Dom Przysieki

    Przysieki

    • 2 099 900 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 6 646 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż luksusowy dom o powierzchni całkowitej 316 m (powierzchnia użytkowa: 258 m2) usytuowany na prze...

  • Działka Harklowa

    Harklowa

    • 74 900 zł cena
    • 1 494 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję Państwu piękną, widokową działkę budowlaną w drugiej linii zabudowy zlokalizowaną w miejscowości Harklowa, gmina Skołyszyn. Prezentowana nieruchomość obejmuje dział...

  • Działka Opacie

    Opacie

    • 59 900 zł cena
    • 54 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA OPACIE 54 AR! Na sprzedaż działka o powierzchni 54 arów (5400 m), położona w miejscowości Opacie, gmina Jasło. Nieruchomość znajduje się w cichej i zielonej okol...

  • Działka Trzcinica

    Trzcinica

    • 129 900 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka pod budowę domu Trzcinica! Spokojna okolica, blisko natury - idealna pod budowę wymarzonego domu. Masz dość miejskiego zgiełku i marzysz o własny...

  • Działka Sławęcin

    Sławęcin

    • 104 900 zł cena
    • 1 774 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu widokową działkę budowlaną położoną w Sławęcinie, gmina Skołyszyn, powiat jasielski, usytuowana na wzgórzu z widokiem na panoramę Skołyszyna,...