• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działka budowlana szeroka długa pod lasem 2.200m
    1 / 10
    Działka budowlana szeroka długa pod lasem 2.200m

    Kolonia Piaski

    • 185 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka pod budowę domu. Szeroka długa NA sprzedaż działka rolno budowlana o powierzchni około 2200metrów kwadratowych o wymianach 30 szerokość na 70 długośći w kształci...

  • działka budowlana – Piotrowice, gmina Słupca 10 ar
    1 / 7
    działka budowlana – Piotrowice, gmina Słupca 10 ar

    Piotrowice

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – Piotrowice, gmina Słupca Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m², położona w miejscowości Piotrowice, przy ulicy Korwińskiej,...

  • Działka budowlana Bobowa widokowa !
    1 / 5
    Działka budowlana Bobowa widokowa !

    Bobowa

    • 67 750 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

     Działka budowlana z pięknym widokiem – Bobowa, 15 arów  Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w malowniczej i spokojnej części Bobowej. To i...

  • Nieruchomość - Chłopowo

    Chłopowo

    • 14 192 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Agnieszki Kowalczyk sprzeda z wolnej ręki: - udział w wysokości ¼ w prawie własności nieruchomo...

  • Działka budowlana 20 a na Polesiu – Dominikowice, gm. Gorlice 118...

    Dominikowice

    • 159 000 zł cena
    • 2 057 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 20 arów, położona w Dominikowicach (przysiółek Polesie). Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, niemal cała...

  • Działka Poręba Krawce ul.

    Poręba

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Locatus  ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne działki, położone w miejscowości Poręba w dzielnicy Krawce, w spokojnej i urokliwej okolicy, idealnej pod budow...

  • 1 / 4
    Działka Dębica Gumniska

    Dębica

    • 199 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 26 arów , położonej w miejscowości Gumniska ,gmina Dębica , w powiecie dębickim . Do działki prowadz...

  • 1 / 2
    Działka Gdańsk Orunia, Dolna ul. Smoleńska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Smoleńska

    • 680 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 1 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJA:Działka przy ulicy Smoleńskiej. nr 250/8Nieruchomość gruntowa oddalona jest zaledwie 4 km od ścisłego centrum Gdańska. W pobliżu działki znajduje się wszystko, co potrz...

  • Działka Kąty ul.

    Kąty

    • 148 640 zł cena
    • 929 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 929 m2 w miejscowości Kąty, w gminie Sochaczew.Działka położona jest przy oświetlonej drodze asfaltowej i posiada bezpośredni dostęp do prądu, wod...

  • 1 / 3
    Działka Nowa Sarzyna Jelna

    Nowa Sarzyna

    • 140 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w miejscowości Jelna, gmina Nowa Sarzyna. Działka o powierzchni 20,5 ar (70x25m) to doskonała propozycja dla osób szukających miejsca do odpoczynku od zg...

  • Działka Gdynia Pogórze ul. Płk. Stanisława Dąbka

    Gdynia » Pogórze » ul. Dąbka

    • 789 000 zł cena
    • 707 m2 powierzchnia
    • 1 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną usługową przy ul. Dąbką (administracyjnie to Pogórze w gm. Kosakowo, Dąbka jest ulicą graniczną), o powierzchni 707 m2. Ogromy ruch samochod...

  • Działka 58 ar, Tarnów ul.Mokra

    Tarnów » ul. Mokra

    • 1 623 000 zł cena
    • 5 773 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka – Tarnów, ul. Mokra Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 58 ar, położoną w Tarnowie przy ul. Mokrej – w cichej, spokojnej i zielonej okolicy,...

  • Działka budowlana RABA-WYŻNA gm. Gm. Raba Wyżna
    1 / 6
    Działka budowlana RABA-WYŻNA gm. Gm. Raba Wyżna

    Raba Wyżna

    • 140 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    RABA WYŻNA. Działka widokowa, nasłoneczniona, polecana pod zabudowę rekreacyjną. W sąsiedztwie rozproszona zabudowa, łąki i las. Dojazd do nieruchomości drogą gminną, ostatni od...

  • sprzedam działkę ROD Relaks
    1 / 7
    sprzedam działkę ROD Relaks

    Ełk

    • 73 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD Relaks o pow. 300 mkw z prądem i wodą. Na działce znajduje się domek letniskowy o pow. 20 mkw. (w pełni wyposażony - aneks kuchenny wraz z częścią wypoczynkow...

  • Działka budowlana WYSOKA gm. Gm. Jordanów
    1 / 5
    Działka budowlana WYSOKA gm. Gm. Jordanów

    Wysoka

    • 260 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYSOKA. Działka budowlana położona w spokojnej okolicy bezpośrednio przy lokalnej drodze asfaltowej w sąsiedztwie łąk i lasów. Nieruchomość w kształcie trapezu o średniej szerok...

  • Sprzedam
    1 / 8
    Sprzedam

    Nowa Wieś

    • 600 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z budynkiem gospodarczym - magazynem- lub pod dowolną działalność .Powierzchnia działki 6500 m2 powierzchnia budynku 600m2.Budynek murowany z posadzką betonową. Me...

  • Sprzedam działkę Lubin dolnośląskie
    1 / 10
    Sprzedam działkę Lubin dolnośląskie

    Lubin

    • 4 500 000 zł cena
    • 28 117 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka znajduje się w LUBINIE ( dolnośląskie) przy ul. Przemysłowej -880 m od drogi S3 za firmą Selena Industrial Technologies ( TYTAN EOS) . Więcej informacji proszę o kontakt: [...

  • DZIAŁKI pod zabudowę USŁUGOWĄ i MIESZKANIOWĄ
    1 / 6
    DZIAŁKI pod zabudowę USŁUGOWĄ i MIESZKANIOWĄ

    Serock

    • 5 907 618 zł cena
    • 13 966 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt [tel] Na sprzedaż 16 działek o łącznej powierzchni 13 966m2 z przeznac...

  • Działka budowlana pod lasem
    1 / 6
    Działka budowlana pod lasem

    Dzięgielów

    • 395 000 zł cena
    • 2 873 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Dzięgielów to jedna z tych lokalizacji, która "sprzedaje się sama" dzięki widokom na Bes...

  • Działka rolna Łęczno gm. Miedzichowo,
    1 / 5
    Działka rolna Łęczno gm. Miedzichowo,

    Łęczno

    • 249 000 zł cena
    • 41 912 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszamy do zakupu 4-hektarowiej działki we wsi Łęczno (gm. Miedzichowo, pow. nowotomyski). Nr działki 57/20. Powierzchnia: 4,19ha Klasoużytki: RVI Media: prąd i woda w drodze....