• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działki budowlane,  Warpęsy k/Grójca,węzeł S7
    1 / 4
    Działki budowlane, Warpęsy k/Grójca,węzeł S7

    Warpęsy

    • 134 400 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Firma Re/Max City nie pobiera prowizji od Kupujacego. Szukasz miejsca na budowę domu w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale z wygodnym dojazdem do Warszawy? Na sprzeda...

  • Działka Mieszkaniowo-Usługowa Tychy Czułów
    Działka Mieszkaniowo-Usługowa Tychy Czułów

    Tychy

    • 659 000 zł cena
    • 1 884 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki mieszkaniowo-usługowej o powierzchni 1884 m2, położonej w Tychach przy ul. Cedrowej. Zgodnie z MPZP działka ta oznaczona jest symbolem MU2 z przeznaczeni...

  • Działka ROD Warszawa Rembertów
    1 / 15
    Działka ROD Warszawa Rembertów

    Warszawa

    • 30 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odstąpię prawo do dzierżawy działki rekreacyjnej o powierzchni 250 m² na terenie ROD "Akademia Tulipanowa" w Warszawie – Rembertów, przy Alei Sztandarów, w pobliżu Akademii Sztuki...

  • Działka z POZWOLENIEM na BUDOWĘ i PROJEKTEM 2 DOMY po 88m2
    1 / 13
    Działka z POZWOLENIEM na BUDOWĘ i PROJEKTEM 2 DOMY po 88m2

    Serock

    • 243 600 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż działka nr 193/13 o powierzchni 1200m2 z pozwoleniem na budowę i projektem na 2 d...

  • Urokliwa, naturalnie zalesiona działka budowlana
    1 / 7
    Urokliwa, naturalnie zalesiona działka budowlana

    Wiśniowa

    • 310 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż piękną działkę budowlaną, idealna dla miłośników natury i spokoju. Działka położona jest w malowniczej miejscowości Wiśniowa, z bezp...

  • Działka budowlana Ruda-Bugaj gm. Aleksandrów Łódzki
    1 / 8
    Działka budowlana Ruda-Bugaj gm. Aleksandrów Łódzki

    Ruda-Bugaj

    • 330 000 zł cena
    • 1 425 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Ruda Bugaj o powierzchni 1425 m, objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Dla terenów nowej zabudowy mieszka...

  • Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Książenice

    • 1 200 000 zł cena
    • 4 951 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w zielonej części Książenic - idealna pod rezydencję. Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni blisko 5 000 m², położona w spokojnej i zielonej części Książ...

  • SPRZEDAM >> 2095m2, niespotykana działka - Wilkowice,
    1 / 9
    SPRZEDAM >> 2095m2, niespotykana działka - Wilkowice,

    Wilkowice

    • 655 000 zł cena
    • 2 095 m2 powierzchnia
    • 313 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wilkowice, ul. Nowa niepowtarzalne działki - łącznie 2095m2 -- cena: 655.000 zł Interesująca oferta Fantastyczna lokalizacja Media ( prąd, woda, kanalizacja, gaz,) bezpośredn...

  • Działka budowlana ROKICINY PODHALAŃSKIE gm. Gm. Raba Wyżna
    1 / 6
    Działka budowlana ROKICINY PODHALAŃSKIE gm. Gm. Raba Wyżna

    Rokiciny Podhalańskie

    • 170 000 zł cena
    • 1 431 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ROKICINY PODHALAŃSKIE. Działka budowlana w spokojnej okolicy. W sąsiedztwie gruntu rozproszona zabudowa mieszkaniowa, łąka i las. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową (współwła...

  • Działka Żółwia Błoć gm. Goleniów
    Działka Żółwia Błoć gm. Goleniów

    Żółwia Błoć

    • 104 999 zł cena
    • 863 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 863 m² - Żółwia Błoć koło Goleniowa Na sprzedaż działka o powierzchni 863 m² położona w miejscowości Żółwia Błoć, w spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko Goleniowa....

  • Działka z PnB i PROJEKTEM na 24 lokale mieszkalne
    1 / 12
    Działka z PnB i PROJEKTEM na 24 lokale mieszkalne

    Serock

    • 12 796 602 zł cena
    • 14 266 m2 powierzchnia
    • 897 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż 13 działek ( nr 196/4 - 196/17 ) o łącznej powierzchni 14266m2 z pozw...

  • Działki budowlane Karpacz-Ścięgny
    Działki budowlane Karpacz-Ścięgny

    Karpacz

    • 3 000 000 zł cena
    • 5 831 m2 powierzchnia
    • 515 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki z widokiem na Śnieżkę Powierzchnia 0,5831 ha Aktualnie podzielona na 8 działek. Na każdej działce możliwość budowania zgodnie z MPZP do 300 m2. Apartamenty wakacyjne lub b...

  • Sprzedam działkę z domem w stanie surowym zamkniętym
    1 / 5
    Sprzedam działkę z domem w stanie surowym zamkniętym

    Kleczanów

    • 520 000 zł cena
    • 1 376 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z domem Adaś70 m2 , stan surowyzamknięty( budowa zagrodowa) działka ogrodzona, na działce jest garaż blaszak 35m2 , działka uzbrojona , woda z sieci, p...

  • Działka Pobyłkowo małe
    1 / 5
    Działka Pobyłkowo małe

    Pobyłkowo Małe

    • 99 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt telefoniczny: [tel] Do sprzedania działka budowlana w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe. Sprzedajemy działkę wraz z udziałem w drodze wewn. Jesteśmy wraz z Żoną właś...

  • Działka rolno-budowlana Złota gm. Czchów
    1 / 12
    Działka rolno-budowlana Złota gm. Czchów

    Złota

    • 99 000 zł cena
    • 2 245 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka pod zabudowę jednorodzinną koło Czchowa Do sprzedaży oferujemy działkę pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowaną w miejscowości Złota, (gmina Czchów, powiat brzeski). N...

  • Działka, 3200 m2, widok, linia brzegowa, Gąski
    1 / 11
    Działka, 3200 m2, widok, linia brzegowa, Gąski

    Gąski

    • 160 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NA SPRZEDAŻ Działki o powierzchni od 3041 do 6175 m2 położone przy gminnym, ogólnodostępnym terenie z linią brzegową Jeziorem Małe Gąski, gmina Olecko Nieruchomość jest zlokali...

  • Ładne działki blisko jeziora koło Kolbud
    1 / 6
    Ładne działki blisko jeziora koło Kolbud

    Czapielsk

    • 319 000 zł cena
    • 1 017 m2 powierzchnia
    • 314 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POLECAM działkę pod budowę domu z garażem blisko Gdańska , w miejscowości Czapielsk tuż za Kolbudami . Działka ładnie położona na polanie w otulinie lasu i jeziora z pięknymi zac...

  • Działka rolna Wokowice gm. Brzesko
    Działka rolna Wokowice gm. Brzesko

    Wokowice

    • 162 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż kompleks działek rolnych w miejscowości Wokowice. Na sprzedaż oferuję trzy działki rolne o numerach 211, 452 oraz 450 położone w miejscowości Wokowice (powiat brzeski)....

  • Działka budowlana Rudno gm. Krzeszowice Borki,
    1 / 14
    Działka budowlana Rudno gm. Krzeszowice Borki,

    Rudno

    • 675 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro RaMa Home oferuje na sprzedaż wyjątkową działkę o pow. 51 arów: 35 arów budowlane oraz 16 arów tereny zielone. Działka budowlana o  przeznaczeniu budowlano - usługowym pod z...

  • Działka budowlana Tczew, Głowackiego
    1 / 15
    Działka budowlana Tczew, Głowackiego

    Tczew

    • 242 320 zł cena
    • 932 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Tczewie ulica GŁOWACKIEGO. Obecnie w sprzedaży 7 działek budowlanych: - dz. 183/16 o pow. 932 m2 za 242.200,00 zł - dz. 183/24 o pow. 947 m2 za 246.220,00 zł...