• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Sprzedam 2 działki budowlane 2437 m2
    1 / 4
    Sprzedam 2 działki budowlane 2437 m2

    Brzeście

    • 220 000 zł cena
    • 2 437 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 2 atrakcyjne działki budowlane pod budowę domu w miejscowości Brzeście 2 km od Pińczowa. Pierwsza ma 1388 m2 druga 1049 m2. Działki znajdują się w spokojnej i cochej ok...

  • Działka inwestycyjna Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Żegrze, Sarbinowska
    1 / 11
    Działka inwestycyjna Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Żegrze, Sarbin...

    Poznań

    • 5 828 768 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 467 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w Poznaniu - idealna pod produkcję, usługi i magazyny! Poznańskie Centrum Logistyczne Franowo-Żegrze Szukasz przestrzeni dla swojego biznesu w doskonałej loka...

  • Działka ROD w Balicach
    1 / 5
    Działka ROD w Balicach

    Balice

    • 49 000 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo do ROD Jaśmin w Balicach. Działka położona jest pomiędzy lotniskiem w Balicach pod Krakowem a zalewem kąpieliskowym Kryspinów. Posiada własną sieć elektryczną oraz w...

  • Działka inwestycyjna Nowa Róża gm. Nowy Tomyśl,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Nowa Róża gm. Nowy Tomyśl,

    Nowa Róża

    • 599 000 zł cena
    • 11 508 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka z Warunkami Zabudowy i pozwoleniem na budowę pod siedlisko o powierzchni 11 508 m2 (1,1508 ha), położona w miejscowości Nowa Róża, w gminie Nowy Tomyś...

  • Działka inwestycyjna Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Nowe Miasto,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Nowe Miasto,

    Poznań

    • 769 000 zł cena
    • 1 596 m2 powierzchnia
    • 482 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w Poznaniu - Spławie! Masz wolne środki? Zainwestuj w nieruchomość, która ma ogromny potencjał! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki gruntu...

  • Działka inwestycyjna Komorniki, Słoneczna
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Komorniki, Słoneczna

    Komorniki

    • 2 200 000 zł cena
    • 5 923 m2 powierzchnia
    • 372 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka , zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kapitalnej nieruchomości gruntowej. Działka położona w Komornikach, gmina Komorniki na obszarze przeznaczonym po...

  • Działka rolna 0,82 ha – Dąbrowice Częściowe, gmina Kościelec
    1 / 9
    Działka rolna 0,82 ha – Dąbrowice Częściowe, gmina Kościelec

    Dąbrowice Częściowe

    • 65 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 0,82 ha – Dąbrowice Częściowe, gmina Kościelec – blisko A2 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 8200 m² (0,82 ha) położona w miejscowości Dąbrowice Częściowe, gmin...

  • działki 2szt 2400m2 Białogóra /Dębek700m morze lokata
    1 / 10
    działki 2szt 2400m2 Białogóra /Dębek700m morze lokata

    Białogóra

    • 430 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SUPER MIEJSCOWOSĆ i OKOLICE Inwestycja w nieruchomości to forma lokaty. 2 działki o powierzchni (969 i 1431 m2) usytuowane obok siebie nad Morzem Bałtyckim otoczone terenami lasu w...

  • Działka budowlana Łochowo gm. Białe Błota, Czesława Miłosza
    1 / 6
    Działka budowlana Łochowo gm. Białe Błota, Czesława Miłosza

    Łochowo

    • 249 000 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Dwie piękne działki budowlane - 975 m² każda - ul. Czesława Miłosza Jagła Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch atra...

  • Działka rolna Bydgoszcz Łęgnowo
    1 / 5
    Działka rolna Bydgoszcz Łęgnowo

    Bydgoszcz

    • 449 000 zł cena
    • 3 005 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Świetna inwestycja :) Okazja. Działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy na budynek mieszkalny, obiekt usługowo, handlowo,produkcyjny- Bydgoszcz- Łęgnowo -3005m2...

  • Działka budowlana Barcin Wieś gm. Barcin
    Działka budowlana Barcin Wieś gm. Barcin

    Barcin-Wieś

    • 57 500 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Barcin Wieś. Opis ogłoszenia. Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w Barcinie Wsi. Działka zlokalizowana jest w pięknym otoczeniu -...

  • Działka budowlana Barcin Wieś gm. Barcin
    Działka budowlana Barcin Wieś gm. Barcin

    Barcin-Wieś

    • 58 750 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DZIAŁKA z WZ ok. 8 km od B-stoku - Pasynki gmina Zabłudów
    1 / 9
    DZIAŁKA z WZ ok. 8 km od B-stoku - Pasynki gmina Zabłudów

    Pasynki

    • 310 500 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Miejscowość Pasynki ok 8 km od Białegostoku od tablicy do tablicy (proszę nie mylić z Pasynkami koło Bielska Podlaskiego) Cicha i spokojna okolica - idealnie nadająca się na dział...

  • Działki ogrodowe
    1 / 10
    Działki ogrodowe

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 30 000 zł cena
    • 443 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam do zaoferowania zadbaną działkę o powierzchni 443 m2 która znajduje się w Ostrowcu świętokrzyskim kolonia robotnicza las rzecznik.Działka jest zadbana i uprawiana ,znajdują się...

  • Działka budowlana os. Północ Sławno woj. zachodniopomorskie
    1 / 8
    Działka budowlana os. Północ Sławno woj. zachodniopomorskie

    Sławno

    • 900 000 zł cena
    • 3 283 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prostokątna, płaska działka o powierzchni 3283 m2. Główne wymiary 50 x 70 m . Położona na skraju miasta w spokojnej okolicy, w sercu osiedla bloków oraz osiedla domów jednorodzinny...

  • Działka Mrowino, super lokalizacja, wszystkie media
    1 / 5
    Działka Mrowino, super lokalizacja, wszystkie media

    Mrowino

    • 399 999 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana rolna z WZ na dom jednorodzinny lub blizniak w Mrowinie przy ul. Kokoszczynskiej. 25 na 40m. Przylacze pradowe wykonane, kanalizacja, media w drodze. Pierwsza li...

  • Działka łąka od 1,3 do 5 ha blisko trasy Wyszków Łochów
    1 / 2
    Działka łąka od 1,3 do 5 ha blisko trasy Wyszków Łochów

    Łochów

    • 148 000 zł cena
    • 13 500 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    tel [tel] Lokalizacja blisko trasy Łochów -Węgrów krajowej 50 Działka rolna łąka przy drodze gminnej utwardzonej od 1,3ha szerokość 60m do ,5 ha media: prąd woda miejska teren...

  • Działka 2.26ha
    1 / 2
    Działka 2.26ha

    Marszałki

    • 190 000 zł cena
    • 22 600 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 22600m2

  • Sprzedam dzialke
    1 / 2
    Sprzedam dzialke

    Sędziejowice

    • 130 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam dzialke w Dobrej gm sedziejowice powiat laski woj lodzkie dzialka ma 30arow czyli 3000m2 prad woda z studni podlaczenie wody kolo 3tys moj numer [tel]

  • Działka budowlana Bodzanów gm. Biskupice
    1 / 3
    Działka budowlana Bodzanów gm. Biskupice

    Bodzanów

    • 210 000 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż