• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działka nad zalewem w Skrzyszowie
    1 / 16
    Działka nad zalewem w Skrzyszowie

    Skrzyszów

    • 220 000 zł cena
    • 1 795 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka nad zalewem Skrzyszowskim – prywatność, spokój i gotowe pozwolenie na budowę! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1745 m², położona w drugiej linii brzeg...

  • Działka siedliskowa Gębice gm. Trzebiechów,
    1 / 12
    Działka siedliskowa Gębice gm. Trzebiechów,

    Gębice

    • 995 000 zł cena
    • 113 283 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gospodarstwa rolnego we wsi Gębice w Gminie Trzebiechów w województwie lubuskim. Gospodarstwo składa się z 10 działek o łącznej powi...

  • Działka budowlana Prawiedniki gm. Głusk
    1 / 6
    Działka budowlana Prawiedniki gm. Głusk

    Prawiedniki

    • 265 000 zł cena
    • 1 496 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki w rozsądnej cenie z dobrym dojazdem do Lublina? Planujesz nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, garaż w bryle budynku od strony wjazdu...

  • Działka budowlana Woroszyły gm. Wasilków,
    1 / 4
    Działka budowlana Woroszyły gm. Wasilków,

    Woroszyły

    • 800 000 zł cena
    • 3 328 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli marzysz o budowie domu w miejscu, gdzie rano budzi Cię cisza i zapach lasu, a jednocześnie w kilka minut możesz dojechać do miasta - ta działka może być idealna dla Ciebie....

  • Działka budowlana między dwoma jeziorami
    1 / 3
    Działka budowlana między dwoma jeziorami

    Wymysłowo

    • 55 000 zł cena
    • 617 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka jak w tytule z dostępem notarialnym do jeziora Głuszyńskiego i Czarny Bród. Odległość do obu jezior około 150 metrów. Miejscowość Wymyslowo-Stawiska. Dojazd asfaltowy, prąd...

  • Działka w Deszcznie z wydanymi warunkami zabudowy
    1 / 4
    Działka w Deszcznie z wydanymi warunkami zabudowy

    Deszczno

    • 99 000 zł cena
    • 1 159 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o swoim wymarzonym domu poza miastem, ale jednocześnie chcesz mieć bardzo dobry dojazd do Gorzowa? Chcesz szybko ruszyć z budową? Mamy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję!...

  • Gmina Kleczew – Działka Budowlana
    1 / 10
    Gmina Kleczew – Działka Budowlana

    Kleczew

    • 110 000 zł cena
    • 1 129 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1129 m2 w Gminie Kleczew. Działka o regularnym kształcie prostokąta, płaska z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i przeznacz...

  • Działka budowlana Żyrardów
    1 / 6
    Działka budowlana Żyrardów

    Żyrardów

    • 521 000 zł cena
    • 3 260 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Szukasz większej działki? Chciałbyś aby działka zapewniła Ci ciszę, spokój, dzięki której będziesz mógł mieć możliwość codziennego kontak...

  • Rekreacyjna nad jeziorem Długim, dostęp do linii brzegowej
    1 / 4
    Rekreacyjna nad jeziorem Długim, dostęp do linii brzegowej

    Warszawa

    • 150 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładnie położona działka w otulinie leśnej, nad jeziorem Modzerowskim/Długim, jezioro bardzo atrakcyjne, czyste, o powierzchni pow. 250ha, przy działce 100ha lasów państwowyc...

  • Działki rekreacyjne z fundamentami na Mazurach
    1 / 13
    Działki rekreacyjne z fundamentami na Mazurach

    Martiany

    • 15 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 385 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka z fundamentem pod domek letniskowy,wielkość fundamentu 4,9x8=39,2.jednocześnie powierzchnia działki 39,2m2, odległość między fundamentami 10m.Takich fundamentów jest 21 na...

  • Tychy Cielmice działka budowlana ul Targiela 4387m2 z MPZP
    1 / 7
    Tychy Cielmice działka budowlana ul Targiela 4387m2 z MPZP

    Tychy

    • 1 272 230 zł cena
    • 4 387 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA INWESTYCYJNA !!! Przedmiotem oferty jest działka położona w Tychach przy ul Targiela, obręb Cielmice. Nieruchomość tj. działka o łącznej powierzchni 4387 m2. WARUNKI TEC...

  • 1 / 2
    Działka, 1 591 m², Libidza

    Libidza

    • 10 000 zł cena
    • 1 591 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    dot. VIIIGUp 71/19, OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY „Z WOLNEJ RĘKI” NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości sprzeda "z wolnej ręki”: 1. udział 1/2 w prawie własności nierucho...

  • PILNIE SPRZEDAM - Działka rolna 0,82 ha – Dąbrowice Częściowe, gm...

    Dąbrowice Częściowe

    • 65 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 0,82 ha – Dąbrowice Częściowe, gmina Kościelec – blisko A2 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 8200 m² (0,82 ha) położona w miejscowości Dąbrowice Częściowe, g...

  • 1 / 4
    Radawiec Mały. Działka z projektem i pozwoleniem.

    Radawiec Mały

    • 339 000 zł cena
    • 5 172 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 5172 m2Prąd, woda w działce, gaz przy ulicyDruga linia zabudowyDziałka w kształcie prostokąta, płaska,Obecny właściciel posiada i oferuje w tej cenie indywidu...

  • 1 / 2
    Działka Długa Szlachecka

    Długa Szlachecka

    • 371 400 zł cena
    • 1 857 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach ok. 18.5x96m (szer.x dł.), położona przy asfaltowej i oświetlonej drodze, blisko lasu w Długiej Szlacheckiej (gm.Halinów). Sąsiednie działki...

  • Działka nad zalewem w Skrzyszowie

    Skrzyszów

    • 220 000 zł cena
    • 1 795 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka nad zalewem Skrzyszowskim – prywatność, spokój i gotowe pozwolenie na budowę! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1745 m², położona w drugiej linii brzego...

  • DZIAŁKA INWESTYCYJNA 4500 m²-SOSNÓWKA k. KAPRACZA

    Sosnówka

    • 549 000 zł cena
    • 4 472 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA 4500 m² – SOSNÓWKA k. KARPACZA | WIDOK NA KARKONOSZE | IDEALNA POD DOMY WAKACYJNE / PENSJONATNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 4500 m²...

  • Działka budowlana Hecznarowice – media na działce
    1 / 12
    Działka budowlana Hecznarowice – media na działce

    Hecznarowice

    • 110 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana Hecznarowice Nr działki: 1669/77 "A" Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Heczna...

  • Wieprz: gotowe działki pod budowę
    1 / 12
    Wieprz: gotowe działki pod budowę

    Wieprz

    • 150 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Działka "D" 4123/20 Oferujemy na sprzedaż 5 działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Wieprz, w spokojnej i bardzo atrakcyjnej o...

  • Działka w Beskidzie Niskim z widokiem na górę Cergową 979 m2
    1 / 7
    Działka w Beskidzie Niskim z widokiem na górę Cergową 979 m2

    Lubatowa

    • 80 000 zł cena
    • 979 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam malowniczo położoną trójkątną działkę o powierzchni 979 m2 w Beskidzie Niskim z widokiem na górę Cergową. Dodatkowo gratis sąsiednia działka o powierzchni 379 m2. Działka...