• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działka rolna Nowosielce gm. Zarszyn
    1 / 9
    Działka rolna Nowosielce gm. Zarszyn

    Nowosielce

    • 75 000 zł cena
    • 995 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 9,95 ar , położoną w miejscowości Nowosielce w gminie Zarszyn . Nieruchomość znajduje się w spokojnym otoczeniu zabudowy...

  • Działka budowlana Solina
    1 / 12
    Działka budowlana Solina

    Solina

    • 595 000 zł cena
    • 1 854 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż dwie wyjątkowe działki o powierzchni 18,5 ara każda , położone w samym sercu Soliny, jedynie 600 metrów od słynnej Zapory - miejsca, które od lat przyciąga...

  • Działka rolna Brzoskwinia gm. Zabierzów, Krakowska
    Działka rolna Brzoskwinia gm. Zabierzów, Krakowska

    Brzoskwinia

    • 580 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prawie 60 arów o przeznaczeniu zagrodowym z możliwością zabudowy ( przez rolnika) , w miejscowości Brzoskwinia. Okolica malownicza , w pobliżu łąki , pastwiska oraz zabudowa jednor...

  • Działka budowlana Kryspinów gm. Liszki, Księcia Józefa
    Działka budowlana Kryspinów gm. Liszki, Księcia Józefa

    Kryspinów

    • 2 990 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 997 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 30 AROWA , KRYSPINÓW, przy granicy z Krakowem naprzeciwko Lasu Wolskiego. Okolica ulicy Księcia Józefa. Dziełka objeta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona...

  • Działka budowlana Przemyśl, Leszczynowa
    1 / 16
    Działka budowlana Przemyśl, Leszczynowa

    Przemyśl

    • 62 220 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dwie działki budowlane o powierzchni 10,45 oraz 12,20 arów położone w widokowej dzielnicy Przemyśla - Kruhel Wielki. Dla obu działek zostały wydane warunki zabudow...

  • Działka w Bilczy, uzbrojona, za 290zł/m2.
    1 / 16
    Działka w Bilczy, uzbrojona, za 290zł/m2.

    Bilcza

    • 336 400 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta obejmuje sprzedaż 6 działek o różnych powierzchniach: od 1160 m.kw. do 1368 m.kw. Położone są w Bilczy, przy ulicy Pogodnej, w 3. i 4. linii zabudowy. 4 są uzbrojone w wodoc...

  • Działka budowlana 3000 m2 Kąck gmina Wiązowna
    1 / 3
    Działka budowlana 3000 m2 Kąck gmina Wiązowna

    Kąck

    • 620 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w kształcie prostokąta 43 m X 70 m , równa i sucha , woda miejska na działce , prąd na działce, w odległości ok. 45 m domy jednorodzinne, ok. 2 km do drogi asfaltowej jadąc...

  • Sprzedam dużą działkę budowaną - Gmina Szczurowa
    1 / 14
    Sprzedam dużą działkę budowaną - Gmina Szczurowa

    Rząchowa

    • 399 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - bardzo dobry dostęp komunikacyjny, bezpośrednio z dwóch dróg gminnych; - doprowadzone media; - różne możliwości przeznaczenia i z...

  • Działka budowlana Lutry gm. Kolno,
    1 / 5
    Działka budowlana Lutry gm. Kolno,

    Lutry

    • 150 000 zł cena
    • 1 420 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż działki bu...

  • Działka budowlana z MPZP Krzywica gm. Klembów.
    1 / 2
    Działka budowlana z MPZP Krzywica gm. Klembów.

    Krzywica

    • 198 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam BEZPOŚREDNIO działkę budowlaną o powierzchni 800m² (nr 447/9) Nieruchomość położona jest w miejscowości Krzywica przy ulicy Zaułek gm. Klembów w urokliwej okolicy. - Teren...

  • Działka leśna ze stawem 9.79ha
    1 / 7
    Działka leśna ze stawem 9.79ha

    Gołdap

    • 400 000 zł cena
    • 97 900 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość leśna o powierzchni 9.79 ha położona w miejscowość Kozaki Województwo warmińsko-mazurskie 7 km od Gołdapi miejscowości uzdrowiskowej w której znajdziemy:...

  • Działka budowlana Kiersztanowo gm. Jeziorany,
    1 / 5
    Działka budowlana Kiersztanowo gm. Jeziorany,

    Kiersztanowo

    • 270 000 zł cena
    • 1 205 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Działka inwestycyjna Kiersztanowo gm. Jeziorany,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Kiersztanowo gm. Jeziorany,

    Kiersztanowo

    • 830 000 zł cena
    • 10 850 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam działkę b...

  • Działka budowlana Jurowce gm. Wasilków,
    1 / 6
    Działka budowlana Jurowce gm. Wasilków,

    Jurowce

    • 2 268 000 zł cena
    • 5 528 m2 powierzchnia
    • 411 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu działk...

  • Działka budowlana Białobrzegi gm. Bodzanów
    1 / 6
    Działka budowlana Białobrzegi gm. Bodzanów

    Białobrzegi

    • 270 000 zł cena
    • 8 070 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane stanowiące oazę ciszy i spokoju ATRAKCYJNA CENA - TYLKO 33 ZŁ/M2 Zlokalizowane bezpośrednio na terenach oznaczonych w ewidencji gruntów sym...

  • Działka Szałe
    1 / 2
    Działka Szałe

    Szałe

    • 962 500 zł cena
    • 17 500 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę położoną w malowniczym i spokojnym miejscu otoczoną lasem w miejscowości Szałe. Na działkę wydano warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny z...

  • Działka budowlana Krynice gm. Dobrzyniewo Duże,
    1 / 6
    Działka budowlana Krynice gm. Dobrzyniewo Duże,

    Krynice

    • 289 000 zł cena
    • 2 181 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu piękną...

  • Kalisz-Śródmieście II-pod blok mieszkalny
    1 / 7
    Kalisz-Śródmieście II-pod blok mieszkalny

    Kalisz

    • 520 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 743 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Kaliszu na osiedlu Śródmieście II, przy ulicy Kazimierza Pułaskiego 19. Działka częściowo zabudowana, idea...

  • Działka ROD
    1 / 7
    Działka ROD

    Grudziądz

    • 85 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zadbana działka na Rządzu - Rod nad Rudniczanką - jedne z najpiękniejszych działek w mieście. Położone na terenach, gdzie można podziwiać stada koni. Domek murowany : *Duży pokój...

  • Działka budowlana Stare Miasto gm. Dąbrówno,
    1 / 5
    Działka budowlana Stare Miasto gm. Dąbrówno,

    Stare Miasto

    • 325 000 zł cena
    • 3 360 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana