• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Sprzedam działki rolne
    1 / 6
    Sprzedam działki rolne

    Holendry Dobrowskie

    • 27 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam trzy działki rolne o łącznej powierzchni 0,37 ha w miejscowości Holendry gmina Szczawin Kościelny .Działki te są obszarem chronionym Natura 2000. Na obecną chwilę jest wo...

  • Działka Stare Budy gm. Jaktorów
    1 / 2
    Działka Stare Budy gm. Jaktorów

    Stare Budy

    • 280 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!- Działka budowlana ( z częścią obszaru leśnego) o pow. 4200m2, położona we wsi Stare Budy. Infrastruktura techniczna przy działce; woda z sieci gminnej, energ...

  • Działka Błonie
    Działka Błonie

    Błonie

    • 4 100 000 zł cena
    • 38 854 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!--Działka inwestycyjna położona w Błoniu przy trasie poznańskiej. Działka przygotowana jest do budowy domów jednorodzinnych, budynku usługowo - handlowego oraz...

  • Działka Nowa Pułapina gm. Baranów
    Działka Nowa Pułapina gm. Baranów

    Nowa Pułapina

    • 1 100 000 zł cena
    • 35 700 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 3.57 ha. Woda i energia przy działce. Działka usytuowana przy drodze utwardzonej przy trasie Szymanów - Teresin, działka może być przeznaczona pod inwestycje, na dł...

  • Działka Jaktorów
    Działka Jaktorów

    Jaktorów

    • 253 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Ekskluzywna działka o powierzchni 1680m2, a wymiarach 80x21m, narożna, ogrodzona z dwóch stron, równa i sucha, położona przy drodze asfaltowej w sąsiedztwie...

  • Działka  gm. Nowy Dwór Mazowiecki
    Działka gm. Nowy Dwór Mazowiecki

    Warszawa

    • 8 000 000 zł cena
    • 73 906 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. OPIS Działka ma kształt kwadratu z dwiema odnogami tzn. ma wjazd z dwóch ulic, zarówno od strony...

  • Działka Janki gm. Raszyn
    1 / 2
    Działka Janki gm. Raszyn

    Janki

    • 10 300 000 zł cena
    • 22 900 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- 23,000m2 - około 449,78zł za metr kwadratowy działki budowlanej! Działka składająca się z dwóch działek odpowiednio - 13,000m2 (wymiary 200x65metrów) oraz...

  • Działka Zaręby gm. Żabia Wola
    1 / 3
    Działka Zaręby gm. Żabia Wola

    Zaręby

    • 193 000 zł cena
    • 1 933 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rekreacyjno-budowlana o pow. 1933m2 i wymiarach 46x42. Media: woda miejska,energia i telefon. Działka jest w 3/4 powierzchni zalesiona samosiejkami, położona w okolicy nowy...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 148 000 zł cena
    • 5 369 m2 powierzchnia
    • 401 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Działka w kształcie trapezu o powierzchni 5 370 m kw, położona przy jednej z głównych arterii Grodziska Mazowieckiego. Przy działce biegnie linia telefonicz...

  • Działka Mszczonów
    1 / 5
    Działka Mszczonów

    Mszczonów

    • 190 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji - możliwość płatności w ratach - raty do uzgodnienia. B.Atrakcyjne Działki Budowlane o pow.ok 1240m2 z aktualnym Planem Zagospodarowania Przestrz...

  • Działka Błonie
    1 / 2
    Działka Błonie

    Błonie

    • 32 000 000 zł cena
    • 160 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługowo-mieszkalna o pow.16 ha. Ziemia klasy drugiej i trzeciej z przeznaczeniem pod usługowo-mieszkalne w planie zagospodarowania przestrzennego. Wymiary działki od stron...

  • Działka gospodarstwo Mszczonów
    1 / 4
    Działka gospodarstwo Mszczonów

    Mszczonów

    • 1 035 000 zł cena
    • 71 600 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o pow. 71600m2, teren ogrodzony. Ziemie klasy IV,V, VI. Na działce stoi dom murowany z lat 70-tych, dwupiętrowy, czteropokojowy, dwie łazienki, kuchnia z ogrzewaniem...

  • Działka Ojrzanów gm. Żabia Wola
    1 / 6
    Działka Ojrzanów gm. Żabia Wola

    Ojrzanów

    • 160 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA POLECA !!! - Działka z przeznaczeniem pod zabudowę letniskową z dopuszczeniem całorocznej jednorodzinnej, graniczy ze stadniną koni i lasem . Media; woda i energia elektrycz...

  • Pięknie położona działka z WZ, 15a, Słoneczny Stok
    1 / 2
    Pięknie położona działka z WZ, 15a, Słoneczny Stok

    Rzeszów

    • 695 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 464 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z WZ, 15a (1500m2), o szer. ok. 28m, położona w rejonie Przybyszówka (obok os. Projektant), przy ul. Słoneczny Stok, kanalizacja i woda na działce, możliwość dopr...

  • Działka Radziejowice
    1 / 3
    Działka Radziejowice

    Radziejowice

    • 1 680 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka zalesiona (w sumie 2 działki) o drzewostanie głównie sosnowym w wieku 60 lat o powierzchni 2,10 ha - 21 000 m2, cena za m2 - 80 zł. Położona przy drodze Kuklówka-Jaktorów w...

  • Działka Warszawa gm. M. st. Warszawa M. st. Warszawa
    Działka Warszawa gm. M. st. Warszawa M. st. Warszawa

    Warszawa

    • 1 990 000 zł cena
    • 1 268 m2 powierzchnia
    • 1 570 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka inwestycyjna o powierzchni 1268 m2 położona w Warszawie w okolicach ul. Marsa. Działka w kształcie prostokąta szerszym bokiem przylegająca do drogi. W drodze w...

  • Działka Janinów gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 4
    Działka Janinów gm. Grodzisk Mazowiecki

    Janinów

    • 350 000 zł cena
    • 1 501 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1501m2 (25mx60m) , doprowadzony prąd,woda miejska w drodze przy działce ,gaz ok 50 m dalej . Plac położony przy drodze utwardzonej, do drogi asfaltowej około...

  • Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów
    Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów

    Holendry Baranowskie

    • 93 412 zł cena
    • 3 039 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- do sprzedania działka w pięknych Holendrach Baranowskich, z dala od zgiełku dużego miasta np. Warszawy, położona w sielskiej okolicy, a jednocześnie z dobr...

  • Działka Jesionka gm. Wiskitki
    1 / 2
    Działka Jesionka gm. Wiskitki

    Jesionka

    • 135 000 zł cena
    • 1 292 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA!!! Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia: 1292m2. Wymiary: 24x53m2. Kształt: równoległobok....

  • Działka Piorunów gm. Władysławów
    1 / 2
    Działka Piorunów gm. Władysławów

    Piorunów

    • 5 500 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana o pow. ok 50000m2 zlokalizowana blisko ok 80m od trasy Poznańskiej wzdłuż drogi biegnącej na Pass(magazyny). Media: woda miejska, energia, kanalizacja, gaz, telef...