• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działka Grójec
    1 / 2
    Działka Grójec

    Grójec

    • 1 600 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługowo-budowlana z możliwością zabudowy np. magazynowej do 1500m2. Możliwość przekształcenia na działkę budowlaną Numer oferty: I/348/DZ/2008

  • Działka Budy Michałowskie gm. Jaktorów
    1 / 4
    Działka Budy Michałowskie gm. Jaktorów

    Budy Michałowskie

    • 474 000 zł cena
    • 15 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Działka siedliskowa uzbrojona w prąd, z wodociągiem w ulicy, położona na malowniczym terenie bez planu zagospodarowania przestrze...

  • Sprzedaż działek budowlanych
    Sprzedaż działek budowlanych

    Ględowo

    • 120 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 5 działek budowlanych o powierzchni od 1050 m2 do 1225 m2, są wydane warunki zabudowy, działki są w sąsiedztwie kilku nowych domów, dostęp do drogi publicznej, kanaliza...

  • Działka Wierzawice
    Działka Wierzawice

    Wierzawice

    • 36 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 9 ar, położona w miejscowości WIERZAWICE, gmina Leżajsk, powiat Leżajsk. Działka usytuowana jest obok domów jednorodzinnych. W mie...

  • Działka rekreacyjna Jastrzębie-Zdrój Zdrój, Dębowa
    1 / 15
    Działka rekreacyjna Jastrzębie-Zdrój Zdrój, Dębowa

    Jastrzębie-Zdrój

    • 365 000 zł cena
    • 2 414 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka budowlana 2414 m² z domkiem letniskowym - Jastrzębie-Zdrój, ul.Dębowa Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2414 m² położona w spokojnej części Jastrzębia...

  • Działka budowlana Kobylanka
    1 / 13
    Działka budowlana Kobylanka

    Kobylanka

    • 1 550 000 zł cena
    • 4 713 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z Potencjałem - Twój Kawałek Spokoju Blisko Szczecina Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej w malowniczej miejscowości Kobylanka, poło...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Kozłowy Ług

    • 30 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o pow. 0,81ha: nr 54/3 o pow.0,49 ha i 54/4 o pow. 0,32 ha (częściowo zalesiona) położonej w obrębie 13 Kozłowy Ług, gmina Szudziałowo, powiat sokólski, cena 30.00...

  • Działka budowlana Adamów-Parcel gm. Radziejowice,
    1 / 7
    Działka budowlana Adamów-Parcel gm. Radziejowice,

    Adamów-Parcel

    • 1 460 000 zł cena
    • 20 800 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży duża działka budowlana o powierzchni 20  800 m2 położona w Adamów-Parcel, gmina Radziejowice. IDEALNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzen...

  • Działka budowlana Suskowola gm. Pionki
    1 / 4
    Działka budowlana Suskowola gm. Pionki

    Suskowola

    • 110 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio od właściciela! Pozostały jeszcze 2 działki do sprzedania z wydanymi WARUNKAMI ZABUDOWY oraz wszystkimi mediami w drodze ! Najmniejsza działka ok 2000 m2, największa...

  • Działka budowlana Cyganka gm. Dębe Wielkie, Polna
    1 / 5
    Działka budowlana Cyganka gm. Dębe Wielkie, Polna

    Cyganka

    • 160 000 zł cena
    • 838 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 838 m2 położona w malowniczej miejscowości CYGANKA, gm. Dębe Wielkie, k. Mińska Mazowieckiego. Świetna lokalizacja trasa 92 oraz nowo po...

  • Grunty rolne 11 ha !!!
    1 / 2
    Grunty rolne 11 ha !!!

    Lipowo

    • 600 000 zł cena
    • 108 508 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż – grunty rolne 10,8508 ha – Lipowo k. Kruklanek Na sprzedaż nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 10,8508 ha, położona w obrębie Lipowo, w gminie Kruklanki, około 20...

  • Sprzedam działkę ROD Geofizyka z domkiem
    1 / 5
    Sprzedam działkę ROD Geofizyka z domkiem

    Toruń

    • 119 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD. Domek murowany na zgłoszenie 35m2. Dwa pokoje 8 i drugi 14,5 M2 plus aneks kuchenny 3 M2 oraz WC 0,80x1,80 tj. ok 1,5 M2. Okna trzyszybowe, na zamówienie, ant...

  • Działki Wawrów ul. Sadowa
    Działki Wawrów ul. Sadowa

    Wawrów

    • 250 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki w Wawrowie przy ulicy Sadowej. Działki 800-900 m2 Na działki wydane warunki zabudowy, oraz pozwolenie na budowę domów szeregowych. Cena podana w ogłoszeniu dotyc...

  • sprzedam las
    1 / 6
    sprzedam las

    Nidzica

    • 420 000 zł cena
    • 80 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las 8 letni położony w woj. warm-mazur m. Bartoszki koło Nidzicy. Las własnościowy, mieszany. Kontakt tel. [tel] - Zbyszek.

  • Sprzedam działkę rekreacyjną 29a w Czerwonej Woli, Sieniawa
    1 / 10
    Sprzedam działkę rekreacyjną 29a w Czerwonej Woli, Sieniawa

    Czerwona Wola

    • 337 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam. Sprzedam działkę rekreacyjną o pow. 29a, z wydanymi warunkami zabudowy w Czerwonej Woli, ok 5 km od miejscowości wypoczynkowej Radawa, w której znajduje się zalew, ścieżki r...

  • Działka budowlana pod Gostyninem
    1 / 7
    Działka budowlana pod Gostyninem

    Gostynin

    • 100 000 zł cena
    • 2 458 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2458 m², położona w spokojnej okolicy, zaledwie 3,5 km od centrum Gostynina i jedynie 200 metrów od granicy administracyjnej...

  • Działka Władysławowo ul. Gdyńska

    Władysławowo » ul. Gdyńska

    • 2 100 000 zł cena
    • 4 582 m2 powierzchnia
    • 459 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    KOMPLEKS 7 DZIAŁEK WE WŁADYSŁAWOWIELOKALIZACJA:Kompleks 7 działek położony w jednym z najpopularniejszych nadmorskich kurortów - we Władysławowie. W okolicy znajdują się domki jedn...

  • Działka budowlano-rekreacyjna 13.07a w Rzeszowie

    Rzeszów » ul. Zawiszy Czarnego

    • 455 000 zł cena
    • 1 307 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 13,07a POD BUDOWĘ LUB REKREACJĘ w RZESZOWIE, ZALEDWIE 4KM OD CENTRUM.Oferujemy do sprzedania działkę o pow. 13,07a z małym domkiem drewnianym w Rzeszowie w dzielnicy Staron...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 385 000 zł cena
    • 10 332 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sadowie w gminie Mierzęcice, na sprzedaż działka o powierzchni 1,0332 ha. Działka ujęta częściowo w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową- ok 1270m2, 660m2 jako teren...

  • Zawoja-działka w górach, rekreacja, natura, rzeka!

    Zawoja

    • 175 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż oferujemy teren składający się z dwóch działek położonych w miejscowości Zawoja, w gminie Zawoja ( powiat suski, województwo małopolskie ). Znajdują się one w otoczeniu...