• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Czaple

(1)
  • 1 / 4
    Działka z widokiem na całe Bysewo!

    Czaple » ul. Pomorska

    • 315 000 zł cena
    • 925 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Czaplach. Nr. działki: 220/38 Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 925 m² w Czaplach, gmina Żukowo.Działka:Objęta...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Zamieszkaj z dala od miejskiego zgiełku

    Podwiesk

    • 197 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 2 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    W ofercie sprzedaży nietuzinkowe mieszkania zlokalizowane w miejscowości Podwiesk. W okolicy rzeka Wisła, kilka jezior, pola, lasy. Jest to obszar objęty programem Natura 2000...

  • Kupię działkę rekreacyjna

    Świecie

    • 75 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Kupię działkę rekreacyjna,całoroczna w Swiecie lub okolicy.

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Sulnowo

    • 350 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arenda M.Kiełpikowski
    Biuro nieruchomości

  • Ostatnie działki budowlane w Mniszku!

    Mniszek

    • 45 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cena 45 000 PLN dotyczy działki oznaczonej numerem ewidencyjnym 1096/37, powierzchnia 950 m2. Mniszek malownicza wieś w Polsce położona w gminie Wolanów w powiecie radomskim. Dział...

  • 1 / 4
    Działka Sulnowo ul.

    Sulnowo

    • 1 200 000 zł cena
    • 10 156 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKI: na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 10156 m2 (6269 m2 oraz 3887 m2).Teren płaski, aktualnie nieogrodzony. Kształt działki tworzy ustawny równoległobok...

  • Lokal użytkowy Świecie Świecie
    1 / 8
    Lokal użytkowy Świecie Świecie

    Świecie

    • 5 700 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mamy przyjemność zaoferować do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 140 m2 położony między ulicą Mickiewicza i Klasztorną w Świeciu. Doskonała lokalizacja na komercyjną działalnoś...

  • Dom Laskowice gm. Jeżewo
    1 / 11
    Dom Laskowice gm. Jeżewo

    Laskowice

    • 395 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Parterowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym czeka właśnie na Ciebie! Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży parterowego domu wolnostojącego w stan...

  • Działka Laskowice gm. Jeżewo
    Działka Laskowice gm. Jeżewo

    Laskowice

    • 76 000 zł cena
    • 1 015 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czy szukasz kameralnego miejsca pod budowę domu dla Swojej Rodziny w okolicy Świecia, Grudziądza ?? Laskowice , gmina Jeżewo- 10km do Świecie. Na sprzedaż działka rolna 1...

  • Dom 290 m² stan deweloperski Świecie

    Świecie » ul. Poziomkowa

    • 890 000 zł cena
    • 306 m2 powierzchnia
    • 2 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy dom w standardzie PREMIUM!Nowoczesny dom piętrowy, w zabudowie wolnostojącej, w stanie deweloperskim, zlokalizowany w Świeciu na Osiedlu 800 - lecia.Działka o powierzchn...