• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 254)
  • Działka częściowo zadrzewiona, możliwość zabudowy
    1 / 8
    Działka częściowo zadrzewiona, możliwość zabudowy

    Prawdowo

    • 229 162 zł cena
    • 3 076 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy, położona w Prawdowie koło Mikołajek. Teren niezwykle malowniczy, częściowo zadrzewiony w wyjątkowo cichej i spokojnej...

  • Rekreacyjna działka ze stawem 5km od Park Rozrywki
    1 / 16
    Rekreacyjna działka ze stawem 5km od Park Rozrywki

    Rudze

    • 149 000 zł cena
    • 1 689 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Działka rekreacyjna 5 km od największego w Polsce Parku Rozrywki oraz 2 km od największego w Europie Parku Dinozaurów – staw, cisza i g...

  • Atrakcyjna działka budowlana, Dywity, inwestycja
    1 / 7
    Atrakcyjna działka budowlana, Dywity, inwestycja

    Dywity

    • 169 000 zł cena
    • 3 393 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w otoczeniu lasu objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Okolica wyjątkowo cicha i spokojna w odległ...

  • Działka budowlana Krzeczów gm. Rzezawa
    1 / 15
    Działka budowlana Krzeczów gm. Rzezawa

    Krzeczów

    • 120 000 zł cena
    • 981 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mała zgrabna płaska działeczka w spokojnym miejscu w Krzeczowie koło Bochni ? Zapraszam do zapoznania się z działką budowlaną. Działka składa się z dwóch : działka 968/6 o powie...

  • Nieruchomość - Staropole

    Staropole

    • 14 000 zł cena
    • 590 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Katarzyny Kaliszak-Bąk osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zamieszkałej w Zielonej Górze oferuje do sprzedaży udział 1/8 w nieruchomości zabudowa...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Horodło

    Horodło

    • 3 327 zł cena
    • 4 017 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Magdaleny Borowik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • Działka budowlano-usługowa 6 a (lub większa) – Gorlice, ul. Grani...

    Gorlice

    • 87 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ustawna działka budowlana położona przy ul. Granicznej w Gorlicach. Nieruchomość o powierzchni 6 arów (z możliwością wydzielenia większego areału) to idealna propozycja...

  • DUŻY POTENCJAŁ/AKTUALNY MPZP/SUPER OFERTA!!!

    Bojszów

    • 9 298 000 zł cena
    • 116 343 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WSPANIAŁA LOKALIZACJA!!!AUTOSTRADA A4 - 8 km - 10 MINUT !!!AKTUALNY MPZP - TEREN ZABUDOWY PRODUKCYJNEJ I MAGAZYNÓW.DUŻE MOŻLIWOŚCI ZAGOSPODAROWANIA!!!Przedmiotem oferty jest nieru...

  • Działka 1500 m² – Klonówiec / Lipno | media

    Klonówiec

    • 159 400 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka gruntowa o powierzchni 1500 m², położona w miejscowości Klonówiec, gmina Lipno, przy ul. Dworcowej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części miejscowości, w...

  • 768 m², MEDIA, WARUNKI ZABUDOWY. kupujesz/budujesz

    Klonówiec

    • 139 000 zł cena
    • 768 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA – KLONÓWIEC, GM. LIPNO - 139.000 ZŁLokalizacja: Klonówiec, gmina Lipno – spokojna i dynamicznie rozwijająca się okolica, tylko kilka minut od Leszna i węzła S5. D...

  • 1 / 4
    Działka Pierwoszyno rynek pierwotny ul. Jabłoniowa

    Pierwoszyno » ul. Jabłoniowa

    • 970 000 zł cena
    • 1 910 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1910 m², położona w miejscowości Pierwoszyno. Nieruchomość oferowana w cenie 970 000 zł brutto.Działka ma kształt trapezu, co...

  • Działka Orzesze ul. Wolności

    Orzesze » pl. Wolności

    • 182 400 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ustawna działka budowlana położona w Orzeszu Jaśkowicach, w województwie śląskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, w otoczeniu estet...

  • Działka budowlano-rolna 62 ar OŁPINY!

    Ołpiny

    • 209 800 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna położona w miejscowości Ołpiny, usytuowana na malowniczym wzniesieniu. Nieruchomość zachwyca pięknymi, otwartymi widokami, a jednocze...

  • Działka Ługwałd

    Ługwałd

    • 299 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka 1300 m w Ługwałdzie cisza, zieleń i gotowa pod budowę Na sprzedaż piękna, urokliwa działka o powierzchni 1300 m położona w miejscowości Ługwałd , w jednej z...

  • Sierockie - działka z widokiem na Tatry
    1 / 5
    Sierockie - działka z widokiem na Tatry

    Sierockie

    • 650 000 zł cena
    • 1 853 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Mateusz Ładyga syndyk masy upadłości Heleny Stopki osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż...

  • Działki budowlane Czyżowice, wystawiam fakturę VAT
    1 / 4
    Działki budowlane Czyżowice, wystawiam fakturę VAT

    Czyżowice

    • 100 zł cena
    • 762 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie, Sprzedam działki budowlane w Czyżowicach , ul. Graniczna. Cena : 100 zł / m2. Działka nr : 1201/113 – 889 m2 1202/113 – 761 m2 1203/113 – 762 m2 1204/113 –...

  • Działka inwestycyjna 7000 m² – usługi.
    1 / 7
    Działka inwestycyjna 7000 m² – usługi.

    Krośniewice

    • 250 000 zł cena
    • 6 998 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Ta działka do referencji inwestycyjnej. Połączone przy Drodze Krajowej nr 91, łączy największe miasto, takie jak Gdańsk, Toruń, Łódź i Częstochowa, wyjaśnia wyjaśnienie i szybki do...

  • Mielno Strzeżenice działka pod dom z warunkami
    1 / 4
    Mielno Strzeżenice działka pod dom z warunkami

    Strzeżenice

    • 115 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta 440/9434/OGS. Cenę można negocjować. Okazja. Proponujemy na sprzedaż ładną działkę budowlaną z wydanymi warunkami bezterminowymi zabudowy pod dom jednorodzinny. Działka jes...

  • Warszkówko - projekt i pozwolenie w cenie
    1 / 10
    Warszkówko - projekt i pozwolenie w cenie

    Warszkówko

    • 85 000 zł cena
    • 1 519 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY! Do sprzedaży oferuję Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1519 m², położoną w urokliwej wsi Warszkówko, w gminie...

  • Działka rekreacyjna ROD Radość Semafor Zabrze
    1 / 11
    Działka rekreacyjna ROD Radość Semafor Zabrze

    Zabrze

    • 65 000 zł cena
    • 529 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam ogródek działkowy o pow.529m zlokalizowany na terenie ROD "RADOŚĆ-SEMAFOR" przy ul.Drzymały w Zabrzu-Biskupicach działka nr 103 do której doprowadzona jest woda i prąd. Te...