• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 254)
  • Działka budowlana Osówka gm. Niemce,
    1 / 5
    Działka budowlana Osówka gm. Niemce,

    Osówka

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana. Usytuowana w malowniczej, cichej okolicy, w miejscowości Osówka w gm. Niemce. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona: MN -teren zabudowy mieszkanio...

  • Działka z widokiem na Tatry – Zakopane, Wojdyły
    1 / 8
    Działka z widokiem na Tatry – Zakopane, Wojdyły

    Zakopane

    • 95 000 zł cena
    • 855 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA | 855 m² WIDOK NA PANORAMĘ TATR ZAKOPANE, UL. WOJDYŁY Na sprzedaż grunt rolny położony w malowniczej części Zakopanego. Wyjątkowa propozycja dla osób szukających bez...

  • Działka budowlana Żelechów gm. Żabia Wola
    1 / 10
    Działka budowlana Żelechów gm. Żabia Wola

    Żelechów

    • 407 000 zł cena
    • 1 628 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Żelechów piękna działka budowlana pod lasem - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1628 m2 i wymiarach 38x41. Położona pod lasem młochowskim. Doskonała lokalizacja....

  • Działka rolna Wola Radziszowska gm. Skawina
    1 / 9
    Działka rolna Wola Radziszowska gm. Skawina

    Wola Radziszowska

    • 670 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Wola Radziszowska | 52 ary z prywatnym lasem i dożywotnią gwarancją widoku na Babią Górę (25 min od Krakowa) Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie o południowej ekspozyc...

  • Spokojna działka pod Twój dom, 10 min od Zgierza
    1 / 5
    Spokojna działka pod Twój dom, 10 min od Zgierza

    Zgierz

    • 300 000 zł cena
    • 3 146 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z warunkami zabudowy, położoną w urokliwej miejscowości Podole, powiat zgierski, przy ul. Cynamonowej. Działka o powierzchni 3146 m² z waru...

  • Działka rekreacyjna ROD Mazowsze
    1 / 7
    Działka rekreacyjna ROD Mazowsze

    Warszawa

    • 75 000 zł cena
    • 630 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną na Warszawskich Siekierkach. Do dokończenia według własnych upodobań. Na działce znajduje się domek Holenderski 3*7 metrów z tarasem całkowicie zadaszo...

  • Działka rolno-budowlana Ryglice
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Ryglice

    Ryglice

    • 89 000 zł cena
    • 2 862 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ryglice Twój własny kawałek ziemi z pięknym widokiem!!! Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 28,62 ara, położoną w malowniczej miejscowości Ryglice. Nieruchomość znajduje się...

  • Działka budowlana Polanica-Zdrój, Gałczyńskiego
    1 / 6
    Działka budowlana Polanica-Zdrój, Gałczyńskiego

    Polanica-Zdrój

    • 335 000 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 112/2 pod zabudowę jednorodzinną oraz usługi turystyczne, o pow. 735 mkw , położona w niewielkiej odległości od centrum uzdrowiska Polanica- Zdrój. W OFERCIE...

  • Działka Konin
    1 / 6
    Działka Konin

    Konin

    • 3 000 000 zł cena
    • 15 249 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DUŻA DZIAŁKA INWESTYCYJNA 1,52 HA - KONIN (STARÓWKA) - MPZP - IDEALNA POD MAGAZYNY, LOGISTYKĘ LUB USŁUGI Cena: 3 000 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż atrakcyjna działka...

  • Działka budowlano-usługowa 1,06 ha – Rabka-Zdrój
    1 / 10
    Działka budowlano-usługowa 1,06 ha – Rabka-Zdrój

    Rabka-Zdrój

    • 1 399 000 zł cena
    • 10 657 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANO-USŁUGOWA | 10 657 m² POTENCJAŁ INWESTYCYJNY | UZDROWISKO RABKA-ZDRÓJ Na sprzedaż wyjątkowa, przestronna działka o powierzchni ponad 1 hektara, położona w sercu z...

  • Działka budowlana Miechucino gm. Chmielno
    1 / 11
    Działka budowlana Miechucino gm. Chmielno

    Miechucino

    • 279 000 zł cena
    • 1 866 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 1866 m położona w miejscowości Miechucino, w gminie Chmielno, powiat kartuski. Działka znajduje się w spokojnej części miejsc...

  • Działka budowlana Letniki gm. Dobrzyniewo Duże,
    1 / 9
    Działka budowlana Letniki gm. Dobrzyniewo Duże,

    Letniki

    • 736 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu piękną...

  • Działka ROD
    1 / 3
    Działka ROD

    Puławy

    • 19 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rekreacyjną w ROD Niwa w Puławach. Działka zadbana, idealna do wypoczynku.

  • Działka budowlana Kościelisko
    1 / 2
    Działka budowlana Kościelisko

    Kościelisko

    • 1 100 000 zł cena
    • 685 m2 powierzchnia
    • 1 606 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z pozwoleniem na budowę | 685 m | Panorama Giewontu | Kościelisko Są działki z widokiem. I są działki, które mają gotowy potencjał inwestycyjny. Ta nieruchomość łączy jedno...

  • Działka budowlana Łubowice gm. Kiszkowo
    1 / 12
    Działka budowlana Łubowice gm. Kiszkowo

    Łubowice

    • 90 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA DZIAŁKA 900 m ŁUBOWICE (Gmina Kiszkowo, powiat gnieźnieński) 35 km od Poznania Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię nie alarm, a śpiew ptaków. Wyobraź sobie kubek...

  • Działka 44 ary – Pogórze Ciężkowickie, widok na Liwocz
    1 / 8
    Działka 44 ary – Pogórze Ciężkowickie, widok na Liwocz

    Dębowa

    • 48 000 zł cena
    • 4 432 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż malowniczo położona działka rolna o powierzchni 44 ary (4400 m²) w miejscowości Dębowa, gmina Jodłowa, na terenie Pogórza Ciężkowickiego. Teren znajduje się w spokojne...

  • Działka Częstochowa Mirów
    1 / 2
    Działka Częstochowa Mirów

    Częstochowa

    • 155 000 zł cena
    • 1 398 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1398 m Mirów, ul. Turystyczna Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1398 m, zlokalizowana w spokojnej i zielonej dzielnicy Mirów, przy ulicy Turystyczn...

  • Duża działka 56 arów – dwie drogi, media | możliwość podział
    1 / 3
    Duża działka 56 arów – dwie drogi, media | możliwość podział

    Dębowa

    • 140 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż duża działka o powierzchni 56 arów (5600 m²) położona w miejscowości Dębowa, gmina Jodłowa, powiat dębicki. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy w o...

  • Piękna, szeroka działka w okolicach Ojcowa
    1 / 10
    Piękna, szeroka działka w okolicach Ojcowa

    Stoki

    • 298 000 zł cena
    • 7 432 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna, szeroka działka w okolicach Ojcowskiego Parku Narodowego. Działka nr 39/4, Powierzchnia 7432,06 m2, Szerokość ok. 47 metrów, długość ok. 152 metry Około 1500 m2 to tere...

  • Działka rolna Bogucino gm. Kołobrzeg
    1 / 7
    Działka rolna Bogucino gm. Kołobrzeg

    Bogucino

    • 855 100 zł cena
    • 10 060 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bogucino na sprzedaż działka gruntu o pow. 1,006 ha LOKALIZACJA - Bogucino położone jest ok. 10 km od Kołobrzegu, We wsi znajduje się m.in. przystanek PKS, sklep. PRZEZNACZENI...