• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 254)
  • Kadłub Działka 20 arów media, świetna lokalizacja

    Kadłub

    • 180 000 zł cena
    • 2 019 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 20,19 arów (2019 m²) położona w miejscowości Kadłub, gmina Strzelce Opolskie, przy ulicy Piaskowej.Działka ma bardzo korzystn...

  • ŚWIETNA LOKALIZACJA/GOTOWA DO ZABUDOWY !!!

    Siedliska

    • 179 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ŚWIETNA LOKALIZACJAMYŚLISZ O BEZPIECZNEJ INWESTYCJINIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA TO WŁAŚCIWY WYBÓR !!!DUŻE MOŻLIWOŚCI ZAGOSPODAROWANIA !!!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!Do sprzedania dzia...

  • Działka komercyjno- usługowa 27,55a w Lutoryżu.

    Lutoryż

    • 430 000 zł cena
    • 2 755 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DO SPRZEDANIA DZIAŁKA 27,55a O PRZEZNACZENIU PRZEMYSŁOWO-USŁUGOWYM W LUTORYŻU.Działka płaska o kształcie trapezu, o szerokości 46m i długości od 40m do 78m posiada wszystkie niezbę...

  • Działka Całownia

    Całownia

    • 550 000 zł cena
    • 137 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Sprzedam przeszło 13 hektarów lasów. Lasy znajdują się w województwie mazowieckim w miejscowościach: - Osówka : 4,8 hektara lasu mającego 23 lata, drzewosta...

  • Działka Niestępowo ul. Szeroka

    Niestępowo » ul. Szeroka

    • 333 000 zł cena
    • 1 370 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Niestępowo to malownicza wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo. Usytuowana zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Gdańska, s...

  • Działka MN/U pod usługi | Jackowskiego, Leszno

    Leszno

    • 890 000 zł cena
    • 593 m2 powierzchnia
    • 1 501 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Lesznie przy ul. Maksymiliana Jackowskiego o powierzchni 593 m², objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczonym sy...

  • Sprzedaż działka budowlana w Łubnianach, 10,4 ar.

    Łubniany » ul. Piękna

    • 185 000 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż - duża działka budowlana o pow. 1045 m2. Łubniany, ul.Piękna, ok 13 km. od Opola. Proponujemy Państwu kształtną prostokątną działkę budowlaną o pow. ok. 1045 m2. o wymia...

  • Pęcice dobra lokalizacja, media

    Suchy Las

    • 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w dobrej okolicy, mnóstwo terenów rekreacyjnych i nowej ładnej zabudowy.Blisko do lasu i Zalewu Komorowskiego.W pobliżu sklep (ok 500m) oraz dobry dojazd do mniejszego (Pęc...

  • Sprzedam działkę pod dom w Oblesie
    1 / 6
    Sprzedam działkę pod dom w Oblesie

    Oblas

    • 338 400 zł cena
    • 3 384 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę nr ew. 54/12 w miejscowości Oblas przy ul. Kasztanowej, gmina Przytyk, powiat radomski, województwo mazowieckie, o pow. 3384 m, szerokość 55 m, długość ok 62 m. Wa...

  • Działka usługowa Wrocław Psie Pole, Widawa, Cholewkarska
    1 / 6
    Działka usługowa Wrocław Psie Pole, Widawa, Cholewkarska

    Wrocław

    • 180 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Opiekun oferty: Emilian Janusz Licencja nr 28295 Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel: [tel] Informacja podstawowe: Działka niebudowlana, z prawem do postawienia obiektów (zaleca...

  • Działka budowlana Pszenno gm. Świdnica
    1 / 2
    Działka budowlana Pszenno gm. Świdnica

    Pszenno

    • 328 320 zł cena
    • 1 728 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki inwestycyjne pod budownictwo jednorodzinne, położone w sąsiedztwie nowych domków jednorodzinnych. Dojazd do Świdnicy zajmuje dosłownie 2 minuty! Działki o łącznej powierz...

  • Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną nad morzem, 200 m od p
    1 / 2
    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną nad morzem, 200 m od p

    Wicie

    • 750 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną nad samym morzem, 200 m od plaży, pierwsza linia zabudowy, 200 m od morza, miejscowość Wicie, ul. Wydmowa, gmina Darłowo. Działka jest niezab...

  • Działka budowlana Komorów gm. Świdnica, Komorów
    1 / 3
    Działka budowlana Komorów gm. Świdnica, Komorów

    Komorów

    • 135 000 zł cena
    • 1 656 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona we wsi Komorów. Działka o nieregularnym kształcie. Dojazd do działki drogą asfaltową. Teren nieogrodzony. W drodze znajduje się prąd, woda oraz kanaliz...

  • Działka budowlana nad jeziorem z domkiem holenderskim
    1 / 6
    Działka budowlana nad jeziorem z domkiem holenderskim

    Witnica

    • 169 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 500 m2 położona nad jeziorem , uzbrojona (woda, kanalizacja, prąd), ogrodzona. Na działce znajduje się garaż i domek holenderski o pow 35 m2 z dużym tarasem. W domku...

  • Działki o powierzchni 800 m2 Zacisze aktualne wzizt
    1 / 3
    Działki o powierzchni 800 m2 Zacisze aktualne wzizt

    Konotop

    • 68 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest pięć działek o pow.ok.800 m2 w miejscowości Zacisze, obrębie Konotop, gmina Kolsko, województwo lubuskie (działki w trakcie podziału geodezyjnego). Dział...

  • Działka budowlana Makowice gm. Świdnica
    1 / 4
    Działka budowlana Makowice gm. Świdnica

    Makowice

    • 189 000 zł cena
    • 1 940 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w atrakcyjnym, cichym miejscu - zaledwie 5 km do Świdnicy! Duża, ustawna działka położona w cichym miejscu, z dala od zgiełku miasta. Dojazd do działki...

  • Działka budowlana Marcinowice, Marcinowice
    1 / 3
    Działka budowlana Marcinowice, Marcinowice

    Marcinowice

    • 289 000 zł cena
    • 1 448 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowalna na osiedlu domków jednorodzinnych - Marcinowice! Działka w kształcie prostokąta, teren płaski, częściowo ogrodzony. Media: na działce jest przyłącze wody i kan...

  • Plac budowlany 400m2 Łaskarzew sprzedam lub wynajmę
    1 / 3
    Plac budowlany 400m2 Łaskarzew sprzedam lub wynajmę

    Łaskarzew

    • 80 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka uzbrojona, prąd woda kanalizacja,na oś domków jednorodzinnych, blisko PKP,i fabryki,, ogrodzona,z trzech stron, lub wynajmę,cena do uzgodnienia , drzewa do wyciecia ia,na d...

  • Ogródek działkowy ROD 300 m2 Katowice ul Porfirowa
    1 / 11
    Ogródek działkowy ROD 300 m2 Katowice ul Porfirowa

    Katowice

    • 67 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną o powierchni ok.300 m2 zlokalizowaną w Katowicach przy ul. Porfirowej, nieopodal kliniki okulistycznej. Super lokalizacja w sąsiedztwie innych działek,...

  • Działka budowlana Grodziszcze gm. Świdnica
    1 / 3
    Działka budowlana Grodziszcze gm. Świdnica

    Grodziszcze

    • 120 000 zł cena
    • 886 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w miejscowości Grodziszcze! Działka o powierzchni ponad 8 arów! Media: energia elektryczna, woda i kanalizacja (kilkanaście metrów). POLECAM! Więcej...