• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 254)
  • Działka Wałbrzych Śródmieście
    1 / 3
    Działka Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 5 999 999 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 1 819 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 3300 m2 z wydanymi warunkami zabudowy budynku wielorodzinnego o pow. 1700 m2 do pięciu kondygnacji naziemnych ( 4 piętra plus poddasze)....

  • Działka - zabudowa wielorodzinna -20min od centrum
    1 / 7
    Działka - zabudowa wielorodzinna -20min od centrum

    Szczecin

    • 16 500 000 zł cena
    • 46 251 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka pod zabudowę wielorodzinną. Zaledwie 20 minut od centrum Szczecina. Właściciel przygotował 2 koncepcje zabudowy działki: 1. Koncepcja: - łączna ilość mieszkań...

  • Działka budowlana Legionowo,
    1 / 6
    Działka budowlana Legionowo,

    Legionowo

    • 799 900 zł cena
    • 1 530 m2 powierzchnia
    • 523 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja i charakterystyka terenu Z ogromną przyjemnością prezentuję nieruchomość, która wymyka się rynkowym standardom. Działka o powierzchni 1530 m2 położona przy prestiżowej...

  • Działka 5651 m² Nowy Puznów k. Garwolina
    1 / 5
    Działka 5651 m² Nowy Puznów k. Garwolina

    Nowy Puznów

    • 289 000 zł cena
    • 5 651 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 56 arów blisko S17 to miejsce, które łączy przestrzeń, wygodę i świetną lokalizację. Położona w miejscowości Nowy Puznów, w gminie Garwolin, stanowi doskonałą propozycję...

  • Działka usługowa Jedlina-Zdrój Glinica
    1 / 11
    Działka usługowa Jedlina-Zdrój Glinica

    Jedlina-Zdrój

    • 122 000 zł cena
    • 1 115 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zaglądasz tutaj ponieważ szukasz działki, na której postawisz swój wymarzony dom ?? Zobacz ta działka może być idealna właśnie dla Ciebie !! Grunt o powierzchni 1115m2 usytuowan...

  • Działka budowlana Librantowa gm. Chełmiec
    1 / 6
    Działka budowlana Librantowa gm. Chełmiec

    Librantowa

    • 230 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 17ar położona w Librantowej (gm. Chełmiec)- zlokalizowana ok. 700m od kościoła. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania gminy Chełmiec...

  • Działką budowlana z widokiem
    Działką budowlana z widokiem

    Wola Radziszowska

    • 270 000 zł cena
    • 1 351 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wola Radziszowska to atrakcyjna lokalizacja dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą. Działka budowlana z dostępem do wszystkich mediów i widokiem na las to idealne miejsce...

  • Działka Jabłonica Polska gm. Haczów
    1 / 6
    Działka Jabłonica Polska gm. Haczów

    Jabłonica Polska

    • 200 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 1252 o powierzchni 57 arów (5700 m), położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Jabłonica Polska, gmina Haczów. Parametry dz...

  • Duża działka rolno- budowlana Choszczno 290 tys.!
    1 / 9
    Duża działka rolno- budowlana Choszczno 290 tys.!

    Choszczno

    • 290 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Super Oferta w mieście! Ofertą sprzedaży jest działka rolna z możliwością przekształcenia jej na działkę lub dwie działki budowlane o powierzchni całkowitej ok. 3000 m2. przy ulicy...

  • płaska | zabudowa jednorodzinna rezydencjalna
    1 / 5
    płaska | zabudowa jednorodzinna rezydencjalna

    Gdynia

    • 899 000 zł cena
    • 1 440 m2 powierzchnia
    • 625 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż płaska działka o pow. 1440 m2 przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną - strefa rezydencjalna. Gdynia Dąbrowa ul. Kolonia dz. nr 857 obręb 0014 Dąbrowa Wyjątkowa działk...

  • Działka budowlana Jugowice gm. Walim
    1 / 7
    Działka budowlana Jugowice gm. Walim

    Jugowice

    • 189 700 zł cena
    • 1 897 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 1432 m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości okoł...

  • Działka budowlan pod Sarbinowem 3 km od morza
    1 / 5
    Działka budowlan pod Sarbinowem 3 km od morza

    Będzinko

    • 115 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta 439/9434/OGS. Na sprzedaż działka budowlana położona za miejscowością Będzinko, jadąc w kierunku Sarbinowa, od strony Będzina. Powierzchnia działki wynosi 1100 m2, kształt...

  • Działka budowlana Besko, Północna
    1 / 11
    Działka budowlana Besko, Północna

    Besko

    • 69 465 zł cena
    • 1 389 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działki budowlane położone w Besku przy ul. Północnej. Każda z nieruchomości posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinneg...

  • Działka budowlana Franciszków gm. Tłuszcz,
    1 / 15
    Działka budowlana Franciszków gm. Tłuszcz,

    Franciszków

    • 134 160 zł cena
    • 1 118 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości FindSQUARE ma do zaoferowania 3 piękne działki w bardzo cichej i przyjemnej okolicy. Znajdujemy się w miejscowości Franciszków, niedaleko Tłuszcza. Zapraszam do...

  • Działka budowlana Janowice gm. Wieliczka
    1 / 5
    Działka budowlana Janowice gm. Wieliczka

    Janowice

    • 599 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w całości budowlana w MPZP oznaczona jako tereny MN. Działka w kształcie czworokąta o przybliżonych wymiarach 31 x 96 x 25 x 90. Dojazd drogą asfaltową gminną. Wjazd na d...

  • Działka inwestycyjna 2400 m2 Dąbrówka Zabłotnia
    1 / 12
    Działka inwestycyjna 2400 m2 Dąbrówka Zabłotnia

    Dąbrówka Zabłotnia

    • 252 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2400 m², położona w miejscowości Dąbrówka Zabłotnia, gmina Kowala, w bezpośrednim sąsiedztwie Radomia. Cena: 252 000 zł Cena za m² 10...

  • Działka budowlana Milanówek
    1 / 11
    Działka budowlana Milanówek

    Milanówek

    • 420 000 zł cena
    • 992 m2 powierzchnia
    • 424 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MJ Nieruchomości prezentuje: Urokliwa działka w cichej części Milanówka. Działka o powierzchni 992 m2 w sąsiedztwie wille oraz domy jednorodzinne. Wymiary działki 25 x 40. Na dz...

  • Działka budowlana Jugowice gm. Walim
    1 / 7
    Działka budowlana Jugowice gm. Walim

    Jugowice

    • 90 200 zł cena
    • 902 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 902m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości około...

  • Działka Jabłów gm. Stare Bogaczowice
    1 / 11
    Działka Jabłów gm. Stare Bogaczowice

    Jabłów

    • 499 000 zł cena
    • 10 600 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuje atrakcyjna działkę inwestycyjna idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub magazynową, zlokalizowaną przy głównym skrzyżowaniu drogi w Jabłowie. Parcela...

  • Działka budowlana Krzeszowice, Żbicka
    1 / 11
    Działka budowlana Krzeszowice, Żbicka

    Krzeszowice

    • 880 000 zł cena
    • 2 953 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę o powierzchni 2953m2 (z możliwością kupienia połowy) położona w miejscowości Krzeszowice, Żbik, ul. Żbicka. Przeznaczenie: p...