• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 254)
  • DZIAŁKA BUDOWLANA REGULICE GMINA ALWERNIA
    1 / 6
    DZIAŁKA BUDOWLANA REGULICE GMINA ALWERNIA

    Regulice

    • 243 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2800 m², położoną w malowniczej miejscowości Regulice, w gminie Alwernia. To idealne miejsce dla osób poszukujących s...

  • Widokowa działka budowlana w Międzyrzeczu Górnym
    1 / 16
    Widokowa działka budowlana w Międzyrzeczu Górnym

    Międzyrzecze Górne

    • 380 000 zł cena
    • 1 586 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:DOROTA BOHAN PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Malowniczo położona działka budowlana w Międzyrzeczu Górnym (powiat bielski, gmina Jasien...

  • Działka inwestycyjna- Dąbrówka Zabłotnia 5169m2
    1 / 11
    Działka inwestycyjna- Dąbrówka Zabłotnia 5169m2

    Dąbrówka Zabłotnia

    • 480 000 zł cena
    • 5 196 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5 169 m², położona w miejscowości Dąbrówka Zabłotnia, gmina Kowala, w bezpośrednim sąsiedztwie Radomia. Cena: 480 000 zł Cena za m²:...

  • Sprzedam działkę nad jeziorem w Niewieszy
    1 / 13
    Sprzedam działkę nad jeziorem w Niewieszy

    Niewiesze

    • 35 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam przyczepę wraz z przybudówką nad jeziorem Pławniowickim w miejscowości Niewiesze na działce rekreacyjnej Weekend działka bezpieczna dla dzieci,zamykana,monitorowana ,10...

  • Działka budowlana Jugowice gm. Walim
    1 / 3
    Działka budowlana Jugowice gm. Walim

    Jugowice

    • 149 000 zł cena
    • 1 803 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zaglądasz tutaj ponieważ szukasz działki, na której postawisz swój wymarzony dom ?? Zobacz ta działka może być idealna właśnie dla Ciebie !! Grunt o powierzchni 1803m 2 usytu...

  • Działka budowlana z bezterminowymi WZ Mierzyn !
    Działka budowlana z bezterminowymi WZ Mierzyn !

    Mierzyn

    • 325 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży działki budowlanej w Mierzynie powiat policki. Działka w otoczeniu zieleni ulica Ozdobna w sąsiedztwie działki zabudowane domami . Wydane beztermi...

  • Działka usługowa Świebodzice Ciernie
    1 / 4
    Działka usługowa Świebodzice Ciernie

    Świebodzice

    • 3 460 000 zł cena
    • 17 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferta skierowana dla Inwestora Działka sąsiaduje bezpośrednio z Wałbrzyską Strefą Ekonomiczna " INWEST PARK" , przedmiotowy teren znajduje się w północnej części miasta Świeb...

  • objęta MPZP | zabudowa jednorodzinna rezydencjalna
    1 / 6
    objęta MPZP | zabudowa jednorodzinna rezydencjalna

    Gdynia

    • 750 000 zł cena
    • 2 234 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow. 2234 m2, otoczona lasem, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną - strefa rezydencjalna. Gdynia Dąbrowa ul. Kolonia dz. nr 859 obręb 0014 Dąbrowa. Wyją...

  • Działka Szczawno-Zdrój
    1 / 7
    Działka Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 230 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szczawno Zdrój - Ułanów Nadwiślańskich Proponuje Państwu do kupna działkę o powierzchni 1400 mkw z niesamowitym widokiem na pobliskie góry. Parcela objęta MPZP. Media znajdują...

  • Działka usługowa Wałbrzych Śródmieście
    1 / 5
    Działka usługowa Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 399 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 307 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1300m 2 , znajdującą się w Doskonałym Punkcie . Grunt o kształcie prostokąta, uzbrojony w wodę, prąd i kanalizację. Te...

  • Działka inwestycyjna Wałbrzych Szczawienko
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Wałbrzych Szczawienko

    Wałbrzych

    • 5 000 000 zł cena
    • 116 345 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    * STREFA EKONOMICZNA * DOSKONAŁA LOKALIZACJA * CENA DO NEGOCJACJI * Oferta skierowana dla Inwestora , działka sąsiaduje bezpośrednio z zakładami produkcyjnymi, bądź z działk...

  • Działka usługowa Świebodzice Ciernie
    1 / 4
    Działka usługowa Świebodzice Ciernie

    Świebodzice

    • 1 026 600 zł cena
    • 5 133 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• Wyjątkowa działka w Modlniczce 12,08 ar
    1 / 7
    Wyjątkowa działka w Modlniczce 12,08 ar

    Modlniczka

    • 500 000 zł cena
    • 1 208 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną zlokalizowaną w Modlniczce przy ulicy Willowej o powierzchni 1 208 m2. LOKALIZACJA: Miejscowość: Modlniczka, Ulica: Willowa, Gmina...

  • Działka budowlana Solina Bóbrka
    1 / 6
    Działka budowlana Solina Bóbrka

    Solina

    • 350 000 zł cena
    • 5 327 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 53 arów położoną w malowniczej miejscowości Bóbrka, zaledwie kilka minut od Jeziora Solińskiego. To miejsce idealne dla os...

  • Działka budowlana okolice Pogorzelicy!!
    1 / 5
    Działka budowlana okolice Pogorzelicy!!

    Skalno

    • 189 000 zł cena
    • 627 m2 powierzchnia
    • 302 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca do wypoczynku a może chcesz zainwestować i zarabiać? Mamy dla Ciebie idealną działkę budowlaną w miejscowości Skalno pomiędzy dwoma jeziorami i bliskością morza Bał...

  • objęta MPZP | zabudowa jednorodzinna rezydencjalna
    1 / 5
    objęta MPZP | zabudowa jednorodzinna rezydencjalna

    Gdynia

    • 699 000 zł cena
    • 1 485 m2 powierzchnia
    • 471 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka, o pow. 1485 m2, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną - strefa rezydencjalna. Gdynia Dąbrowa ul. Kolonia dz. nr 860 obręb 0014 Dąbrowa. Wyjątkowa działka d...

  • Działka inwestycyjna Świebodzice Ciernie
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Świebodzice Ciernie

    Świebodzice

    • 1 157 125 zł cena
    • 9 259 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta skierowana dla Inwestora Wyłączność!! Działka w pobliżu Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej " INWEST PARK" , przedmiotowy teren znajduje się w północnej części miasta Świeb...

  • Działka Przylep gm. Kołbaskowo
    1 / 2
    Działka Przylep gm. Kołbaskowo

    Nowy Przylep

    • 425 000 zł cena
    • 852 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas! Oferta sprzedaży działki budowlanej - Przylep, gmina Kołbaskowo Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 852 m² , zlokalizowana w miejscowości...

  • Działka Szczawno-Zdrój
    1 / 9
    Działka Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 19 800 000 zł cena
    • 110 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta skierowana dla inwestora. Działka znajdująca się obok John Cotton (producent kołder i poduszek) Sprzedam grunt znajdujący się w Szczawnie Zdrój przy ulicy Szczawieńskiej T...

  • Działka budowlana Bogumiłowice gm. Wierzchosławice
    1 / 6
    Działka budowlana Bogumiłowice gm. Wierzchosławice

    Bogumiłowice

    • 338 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 29 arów Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położony teren o powierzchni 29 arów z wydanymi warunkami zabudowy pod...