• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • działka budowlana Sikorskiego 104
    1 / 4
    działka budowlana Sikorskiego 104

    Zabrze

    • 269 000 zł cena
    • 651 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana w Zabrzu-Pawłowie. Działka posiada bezpośredni wjazd od ulicy Sikorskiego. Wszystkie media są w drodze (kolor żółty).Posiadam wszystkie warunki na przyłą...

  • Na sprzedaż urokliwa działka blisko jeziora
    1 / 3
    Na sprzedaż urokliwa działka blisko jeziora

    Głęboczek

    • 240 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż – wyjątkowa działka 3800 m² w Głęboczku, gmina Czaplinek Wyobraź sobie własne miejsce nad jeziorem, gdzie ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków, a każdy dzień zaczyna si...

  • Działka budowlana Trębaczów gm. Łęczna, Os. Kolonia Trębaczów
    1 / 3
    Działka budowlana Trębaczów gm. Łęczna, Os. Kolonia Trębaczów

    Trębaczów

    • 179 000 zł cena
    • 5 113 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, dostęp do rzeki, Łęczna, Sprzedaż. Działka pod zabudowę jednorodzinną, tuż pod miastem, z dostępem do rzeki Wieprz. Działka o łącznej powierzchni ponad...

  • Działka budowlana Motycz gm. Konopnica Motycz, Motycz
    1 / 5
    Działka budowlana Motycz gm. Konopnica Motycz, Motycz

    Motycz

    • 345 000 zł cena
    • 2 086 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OPIS DZIAŁKI DRZEWCE Motycz gmina Konopnica, działka 2086m2, sprzedaż. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. CENA DO NEGOCJACJI. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami - Lublin...

  • Działka budowlana Franciszków gm. Mełgiew Franciszków, Jacków 133A, ul. Wrzosowa 74
    1 / 4
    Działka budowlana Franciszków gm. Mełgiew Franciszków, Jacków 133...

    Franciszków

    • 295 880 zł cena
    • 1 138 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę MN, powierzchnia 1138m2 , Franciszków, gm. Mełgiew Bez prowizji Oferta na wyłączność. Nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek 126/19 ora...

  • Działka budowlana Garbów, Lipowa
    1 / 11
    Działka budowlana Garbów, Lipowa

    Garbów

    • 250 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane na sprzedaż, 26 ar, Garbów! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, każda o powierzchni 13 ar, leżące obok siebie, położone w Garbowie...

  • 45a Świlcza (Rzeszów) przy Dk94
    1 / 4
    45a Świlcza (Rzeszów) przy Dk94

    Rzeszów

    • 160 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    45a pomiędzy Świlczą a Trzcianą przylegające do drogi 94 Możliwość dokupienia 15a

  • Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Kolonia, Skrzynice Kolonia 64
    1 / 4
    Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Koloni...

    Skrzynice-Kolonia

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skrzynice Kolonia , gm. Jabłonna, działka budowlano-rolna, 1500m2, sprzedaż. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. CENA DO NEGOCJACJI. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami - Lublin...

  • Działka budowlana Garbów, Lipowa
    1 / 9
    Działka budowlana Garbów, Lipowa

    Garbów

    • 129 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż, 13 ar, Garbów! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 13 ar, położoną w Garbowie przy ul. Lipowej. Ta idealna pod budo...

  • Działka budowlana Łęczna, Chełmska
    1 / 5
    Działka budowlana Łęczna, Chełmska

    Łęczna

    • 215 000 zł cena
    • 5 805 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoja prywatna enklawa w Łęcznej - 58 arów wolności przy ul. Chełmskiej! Szukasz miejsca pod budowę domu, które nie kończy się tam, gdzie zaczyna się płot sąsiada? Ta oferta to...

  • Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Kolonia, Skrzynice Kolonia
    1 / 3

    Skrzynice-Kolonia

    • 178 400 zł cena
    • 1 784 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skrzynice Kolonia , gm. Jabłonna, działka budowlano-rolna, 1784m2, sprzedaż. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BEZ PROWIZJI Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Lublin, nie zapłacisz pro...

  • Działka rekreacyjna Michałów gm. Urszulin, Michałów
    1 / 2
    Działka rekreacyjna Michałów gm. Urszulin, Michałów

    Michałów

    • 76 000 zł cena
    • 1 112 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka pod z warunkami zabudowy, powierzchnia 1112 m2 , Michałów , gm. Urszulin Bez prowizji Oferta na wyłączność. Działka numer 412/5 o pow. 1112 m2, położona w jest w...

    1 / 4

    Franciszków

    • 291 980 zł cena
    • 1 123 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę MN, powierzchnia 1123m2 , Franciszków, gm. Mełgiew Bez prowizji Oferta na wyłączność. Działka numer 126/18 o pow. 1123 m2, położona w jest w m. Franc...

  • Działka budowlana, dostęp do rzeki, Łęczna, Sprzedaż.
    1 / 3
    Działka budowlana, dostęp do rzeki, Łęczna, Sprzedaż.

    Łęczna

    • 179 000 zł cena
    • 5 113 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, dostęp do rzeki, Łęczna, Sprzedaż. Działka pod zabudowę jednorodzinną, tuż pod miastem, z dostępem do rzeki Wieprz. Działka o łącznej powierzchni ponad 51 ar,...

    1 / 4

    Skrzynice-Kolonia

    • 178 300 zł cena
    • 1 783 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skrzynice Kolonia , gm. Jabłonna, działka budowlano-rolna, 1783m2, sprzedaż. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BEZ PROWIZJI Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Lublin, nie zapłacisz pro...

  • Działka siedliskowa Elżbietów gm. Michów, Elżbietów
    1 / 4
    Działka siedliskowa Elżbietów gm. Michów, Elżbietów

    Elżbietów

    • 59 900 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa o powierzchni 22 ar, położona w malowniczej i spokojnej okolicy w miejscowości Elżbietów. Atuty działki: - piękne, zielone otoczenie w sąsiedztwie...

  • Działka budowlana- Rzuchowa- Pleśna- Małopolska
    1 / 7
    Działka budowlana- Rzuchowa- Pleśna- Małopolska

    Rzuchowa

    • 149 000 zł cena
    • 1 047 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Rzuchowa, Gmina Pleśna, Powiat Tarnowski. Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 11 arów . Działka objęta planem zagospodarowa...

  • Działka rolno-leśna w Piątkowiźnie nr ...279
    1 / 4
    Działka rolno-leśna w Piątkowiźnie nr ...279

    Piątkowizna

    • 400 000 zł cena
    • 85 280 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 8,5280 złożona z gruntów ornych klasy VI o powierzchni ok. 3,20 ha i lasów (dwa fragmenty) o powierzchni ok. 5,30 ha. Część lasu (ok. 2 ha) w wieku ok. 60 lat...