• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Działka usługowa z MPZP.
    1 / 7
    Działka usługowa z MPZP.

    Gdynia

    • 799 000 zł cena
    • 707 m2 powierzchnia
    • 1 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka zlokalizowana w Gdyni Pogórzu, przy ul. Płk. Dąbka, róg Zamojskiego. Forma własności: użytkowanie wieczyste. Powierzchnia 707 m2 Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrze...

  • Działka w Kaniowie 806 m2
    1 / 16
    Działka w Kaniowie 806 m2

    Kaniów

    • 117 000 zł cena
    • 806 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Działka 857/89 Kaniów, ul. Łabędzia | MPZP teren MN | możliwość zakupu kilku działek Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 857/89, obręb 0003...

  • Kompleks działek w miejscowości Skomielna Biała
    Kompleks działek w miejscowości Skomielna Biała

    Skomielna Biała

    • 320 000 zł cena
    • 16 059 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    POTENCJAŁ 1,6 HA | SERCE BESKIDU WYSPOWEGO SKOMIELNA BIAŁA | GM. LUBIEŃ UNIKALNY PORTFEL NIERUCHOMOŚCI W OTOCZENIU NATURY Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkoweg...

  • Działka budowlana 309 m2, Jaworzno Jeleń
    1 / 3
    Działka budowlana 309 m2, Jaworzno Jeleń

    Jaworzno

    • 100 000 zł cena
    • 309 m2 powierzchnia
    • 324 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Jaworznie, dzielnicy Jeleń, przy ul. 700-lecia. Nr działki 4265, obręb 307. Położona w spokój okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. W pobliżu...

  • Działka w Borsukach 1282 m2 WZ nieopodal rzeki Bug
    1 / 6
    Działka w Borsukach 1282 m2 WZ nieopodal rzeki Bug

    Borsuki

    • 83 330 zł cena
    • 1 282 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1282 m2 położona w malowniczej miejscowości Borsuki, w gminie Sarnaki, powiat łosicki, województwo mazowie...

  • Na sprzedaż działka budowlano-rolna
    1 / 8
    Na sprzedaż działka budowlano-rolna

    Stare Bystre

    • 479 000 zł cena
    • 16 328 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w miejscowości Stare Bystre, gm. Czarny Dunajec. Łączna powierzchnia 1,6328 ha Działki nr 1034/2, 1036/2, 1036/3, 1039/2, 1044/1, 1046/2, 1050/2 działki położ...

  • Sprzedam działkę 16 a z domem w Sułkowicach koło Myślenic
    1 / 4
    Sprzedam działkę 16 a z domem w Sułkowicach koło Myślenic

    Sułkowice

    • 910 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 569 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o wymiarach ok. 30,5m-31,5m szerokości oraz 54m długości. Teren w granicach działki jest płaski, ogrodzony-ogrodzenie od frontu stanowią murowane słupki, konstrukcja stalow...

  • Działka budowlana Tychy
    1 / 6
    Działka budowlana Tychy

    Tychy

    • 304 380 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w nowym MPZP oznaczona jako wielofunkcyjna z zabudową jednorodzinną. Działka jest płaska, prostokątna 8ar z mediami i drogą dojazdową.

  • Działka w Borsukach 1278 m2 WZ nieopodal rzeki Bug
    1 / 6
    Działka w Borsukach 1278 m2 WZ nieopodal rzeki Bug

    Borsuki

    • 83 070 zł cena
    • 1 278 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1278 m2 położona w malowniczej miejscowości Borsuki, w gminie Sarnaki, powiat łosicki, województwo mazowie...

  • Działka budowlana Bolechowice gm. Zabierzów, Jurajska
    1 / 15
    Działka budowlana Bolechowice gm. Zabierzów, Jurajska

    Bolechowice

    • 700 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ponad 21 arowa w Bolechowicach . Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania . Możliwość wybudowania budynków wolnostojących. Działka duża , szeroka w ostat...

  • Działka budowlana 836 m² – Czarna Białostocka os. Buksztel
    1 / 2
    Działka budowlana 836 m² – Czarna Białostocka os. Buksztel

    Czarna Białostocka

    • 167 000 zł cena
    • 836 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż posiadam działkę budowlaną o powierzchni 836,17 m², położoną w Czarnej Białostockiej – osiedle Buksztel, w rejonie ul. Porzeczkowej. numer działki 2235 Działka znajdu...

  • Działki rekreacyjne
    1 / 6
    Działki rekreacyjne

    Skarżysko-Kamienna

    • 45 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam piękną zadbaną działkę rekracyjna domek murowany podłączona energia elektryczna w Skarżysku kamiennej ul Piękna Polecam

  • Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową niezabudowaną
    Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową niezabudowaną

    Ostróda

    • 55 890 zł cena
    • 17 500 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości ROMUALD ARŁUKOWICZ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ROMEX w Ostródzie: Ostróda, ul. Gustawa Gizewiusza, nr 34B, 14-100, NIP: 7411003446, REGON:...

  • Działka w Borsukach 1800 m2 WZ nieopodal rzeki Bug
    1 / 6
    Działka w Borsukach 1800 m2 WZ nieopodal rzeki Bug

    Borsuki

    • 117 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1800 m2 położona w malowniczej miejscowości Borsuki, w gminie Sarnaki, powiat łosicki, województwo mazowie...

  • Działka pod zabudowę w Rytlu.
    1 / 16
    Działka pod zabudowę w Rytlu.

    Rytel

    • 3 900 000 zł cena
    • 28 232 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rytel. Opis Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Rytel (woj. pomorskie, powiat Chojnice, gmina Czersk), o powierzchni 2,8 ha. Działka znajduje się pomiędzy rzeką Brdą i Wi...

  • Dwie działki budowlane po 722 m²/1 444 m² Czarna Białostocka
    1 / 3
    Dwie działki budowlane po 722 m²/1 444 m² Czarna Białostocka

    Czarna Białostocka

    • 144 000 zł cena
    • 722 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane położone obok siebie przy ul. Żurawinowej w Czarnej Białostockiej – os. Buksztel. MPZP Działki mają powierzchnię: 2217 – 721,93 m² 2218 – 722,...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ O POW.0,57 ha Tarnawa - Równie
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ O POW.0,57 ha Tarnawa - Równie

    Tarnawa

    • 570 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 309 położoną w miejscowości Tarnawa - Równie ,Gmina Łapanów. Działka ma powierzchnię 5667 m2 ,położona jest na płaskim terenie blisko Centrum Tarnawy...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA JORDANÓW
    1 / 16
    DZIAŁKA BUDOWLANA JORDANÓW

    Jordanów

    • 120 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM – JORDANÓW, UL. ZAKOPIAŃSKA | ok. 1900 m² SPOKOJNA OKOLICA, DOJAZD DROGĄ GMINNĄ I MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY NAWET DWOMA DOMAMI Na sprzedaż atrakcyjna działka...

  • Działka budowlana Serock,
    1 / 15
    Działka budowlana Serock,

    Serock

    • 168 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W sprzedaży działki budowlane o powierzchni 800-900 m.kw. w Serocku przy lesie. **Opis:** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych miejscowoś...

  • Działka w Kaniowie ok 805m2
    1 / 16
    Działka w Kaniowie ok 805m2

    Kaniów

    • 117 000 zł cena
    • 805 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Działka 857/90 Kaniów, ul. Łabędzia | MPZP teren MN | możliwość zakupu kilku działek Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 857/90, obręb 0003...