• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Działka Dębica gm. Rymań
    1 / 15
    Działka Dębica gm. Rymań

    Dębica

    • 299 000 zł cena
    • 56 200 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATRAKCYJNA i PIĘKNA DZIAŁKA SIEDLISKOWA (zgoda na budowę siedliska tj. budynku mieszkalnego i ew. bud. gospodarczych). ODLEGŁOŚĆ OD SZOSY S6 (E-28) - tylko 1.600 metrów. UKSZTAŁTO...

  • Działka Nadbrzeż gm. Karczew
    Działka Nadbrzeż gm. Karczew

    Nadbrzeż

    • 110 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę w Nadbrzeżu w terenie zabudowy zagrodowej, dojazd do działki drogą wewnętrzną od ul. Spacerowej. Działka posiadała WZ dla inwestycji polegającej na budo...

  • Działka Korzystno gm. Kołobrzeg - 700 m
    1 / 12
    Działka Korzystno gm. Kołobrzeg - 700 m

    Korzystno

    • 150 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : działka położona ok. 700 m od granicy Kołobrzegu na nowo projektowanym osiedlu. ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : ok 2 km. OTOCZENIE : nowe podmiejskie osiedle domów jednorodzin...

  • Działka Podwilcze gm. Białogard
    1 / 20
    Działka Podwilcze gm. Białogard

    Podwilcze

    • 23 000 zł cena
    • 18 800 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : wieś PODWILCZE w gminie Białogard (ok 10 km od Białogardu i ok 30 km od Kołobrzegu) PRZEZNACZENIE : grunty rolne KLASYFIKACJA GRUNTU : łąki i pastwiska OTOCZENIE :...

  • Działka Ząbrowo gm. Kołobrzeg - 13 km
    1 / 12
    Działka Ząbrowo gm. Kołobrzeg - 13 km

    Ząbrowo

    • 90 900 zł cena
    • 3 030 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : ok. 13 km od Kołobrzegu (świetny dojazd drogą krajową) RODZAJ UŻYTKÓW : działka rolna z warunkami zabudowy. OTOCZENIE : kompleks 17 działek (pow. od 3.000 do 4.500...

  • Działka budowlana Warszawa Wesoła, Wesoła Centrum
    1 / 5
    Działka budowlana Warszawa Wesoła, Wesoła Centrum

    Warszawa

    • 2 165 800 zł cena
    • 3 094 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jest to przepiękna działka usytuowana pomiędzy nowymi ,zadbanymi domami .W ulicy są wszystkie media , komunikacja autobusowa , do SKM jest połączenie również autobusowe .Na terenie...

  • Działka budowlana Sulejówek Wola Grzybowska
    1 / 3
    Działka budowlana Sulejówek Wola Grzybowska

    Sulejówek

    • 4 630 284 zł cena
    • 5 022 m2 powierzchnia
    • 922 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, proponuję Państwu działkę budowlaną objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Możliwość zabudowy budynkiem mieszkalnym. Wszystkie media miejskie.Ulica asfalt...

  • Sprzedam działkę
    1 / 4
    Sprzedam działkę

    Olkusz

    • 40 000 zł cena
    • 394 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w centrum Olkusza.

  • Sprzedam Działki Gmina Naruszewo Powiat Płoński
    Sprzedam Działki Gmina Naruszewo Powiat Płoński

    Skwary

    • 75 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki Gmina Naruszewo Powiat Płoński .Działki zaczynają się od 1200m2 .Warunki zabudowy wydane .Zainteresowany proszę o tel .[tel]

  • Sprzedam działkę budowlaną w spokojnej okolicy
    Sprzedam działkę budowlaną w spokojnej okolicy

    Domaniewice

    • 280 000 zł cena
    • 1 948 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną - 1948m2 Szerokość: 39,5m Długość: 50m Media w ulicy, blisko drogi DK 14 - Łódź - Łowicz - blisko szkoła, sklepy, poczta, kościół, urząd gminy.

  • Działka budowlana Czechowo gm. Elbląg
    Działka budowlana Czechowo gm. Elbląg

    Czechowo

    • 595 000 zł cena
    • 3 050 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta Dostępna wyłącznie w AS NIERUCHOMOŚCI Atuty nieruchomości: -Regularny kształt prostokąta -bliskość lasu -działka uzbrojona w przyłącze wody -cicha i spokojna lokalizacja -...

  • Ogródek Działkowy ROD przy ICZMP.
    1 / 8
    Ogródek Działkowy ROD przy ICZMP.

    Łódź

    • 69 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka zlokalizowana przy ICZMP. Drzewa: 3 jabłonie, gruszka konferencja, śliwa ulena żółta,morela, orzech włoski i orzech laskowy,wiśnia.Krzewy aronii i rokitnika. Domek na zewną...

  • Działka budowlana pow. 1977 m2
    1 / 7
    Działka budowlana pow. 1977 m2

    Woźbin

    • 200 000 zł cena
    • 1 977 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Woźbin gm. Cegłów. Powierzchnia: 1977 m2 Cena: 200 000 zł Lokalizacja: - PKP Cegłów - ok 2 km (trasa Warszawa - Siedlce) - Mińsk Mazowiecki -...

  • Działki na sprzedaż
    Działki na sprzedaż

    Wola Ociecka

    • 102 000 zł cena
    • 1 930 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witaj, Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie, śpiew ptaków i ciszę, której tak brakuje po całym dniu pracy. Jeśli marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazd...

  • Działka Charzyno gm. Kołobrzeg
    1 / 3
    Działka Charzyno gm. Kołobrzeg

    Charzyno

    • 147 155 zł cena
    • 1 549 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : ok 11 km od Kołobrzegu (szybki, świetny dojazd) m. CHARZYNO (powoli staje się "sypialnią" Kołobrzegu) KOMPLEKS 11 DZIAŁEK BUDOWLANYCH : * 1.890 m2 (zalesiona) * 2.18...

  • Działka siedliskowa Skoszewo gm. Wolin
    1 / 20
    Działka siedliskowa Skoszewo gm. Wolin

    Skoszewo

    • 24 500 zł cena
    • 3 105 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    REZERWACJA ... OFERTA ZABLOKOWANA ! ŚWIETNA LOKATA KAPITAŁU ! działki z widokiem na Zalew Szczeciński, graniczące z lasami Puszczy Goleniowskiej ! ATRAKCJE : region oferuje turyst...

  • Działka budowlana Mielno, Chłopy
    1 / 20
    Działka budowlana Mielno, Chłopy

    Mielno

    • 135 750 zł cena
    • 543 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : Chłopy są małą, nadbałtycką miejscowością letniskową, usytuowaną na wschód od Ustronia Morskiego, pomiędzy Sarbinowem a Mielnem (6 km). Chłopy są jedyną wsią w Polsce...

  • Działka Konikowo gm. Świeszyno
    1 / 20
    Działka Konikowo gm. Świeszyno

    Konikowo

    • 100 000 zł cena
    • 715 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **** WSTRZYMANA SPRZEDAŻ DO ODWOŁANIA **** ŚWIETNA LOKALIZACJA : m. Konikowo - naturalne przedmieście Koszalina (tylko ok. 3 km od granicy miasta) - świetny i szybki dojazd drogą...

  • Działka Ołużna gm. Gościno
    1 / 20
    Działka Ołużna gm. Gościno

    Ołużna

    • 149 500 zł cena
    • 14 800 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : obręb OŁUŻNA (gmina Gościno) ... ok 10 km od Kołobrzegu (bardzo dobry dojazd) - działka położona bezpośrednio przy drodze powiatowej Nieżyn-Ołużna. OTOCZENIE : urokli...

  • Działka Kołobrzeg Stramnica
    1 / 20
    Działka Kołobrzeg Stramnica

    Kołobrzeg

    • 199 000 zł cena
    • 12 491 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **** DZIAŁKA POD LOKATĘ ! **** LOKALIZACJA : niezabudowana działka gruntu o pow. 1,249 ha zlokalizowana w miejscowości STRAMNICA, tylko ok 2,5 km od granicy miasta Kołobrzeg ! AK...