• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Działki budowlane w Chodowie - 1320m²
    Działki budowlane w Chodowie - 1320m²

    Chodów

    • 280 000 zł cena
    • 1 320 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Chodowie - 1320m², tylko 6 km od Siedlec Na sprzedaż 4 atrakcyjne działki budowlane o regularnym, prostokątnym kształcie, doskonałe pod budowę domu jednorodzi...

  • Działka budowlana Jaktorów Chylice
    1 / 8
    Działka budowlana Jaktorów Chylice

    Jaktorów

    • 420 000 zł cena
    • 1 622 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Chylice gm. Jaktorów. Działka o pow. 1622 m2 ma kształt trapezu. Dłuższym bokiem przylega do dojazdowej drogi gruntowej. Na działce j...

  • Działka Teodorów - 1025 m2 !
    1 / 4
    Działka Teodorów - 1025 m2 !

    Teodorów

    • 210 125 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Teodorowie, ul. Siedlecka o numerze geodezyjnym 194/10 ! (Dodatkowo jest możliwość wyboru działki z 7 innych położonych blisko siebie) Cena: 210 125 z...

  • Sprzedam las stuletni Rakowiec
    1 / 2
    Sprzedam las stuletni Rakowiec

    Rakowiec

    • 15 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prezentuję Państwu do sprzedaży piękny 100 letni las Las składa się z działki: 332 Położony w miejscowości Rakowiec. Las składa się głównie z drzewa dębowego oraz sosnowego. Ta at...

  • Ruptawa ostatnie 3 działki !
    1 / 8
    Ruptawa ostatnie 3 działki !

    Jastrzębie-Zdrój

    • 113 000 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    #dzialkitonaszaspecjalnosc NR OGŁOSZENIA: 379DZ1025 KUPUJĄCY ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA POŚREDNIKA, KTÓRE W CAŁOŚCI POKRYWA SPRZEDAJĄCY Do...

  • Piękna działka 1688m2 w Jeruzalu
    Piękna działka 1688m2 w Jeruzalu

    Jeruzal

    • 135 040 zł cena
    • 1 688 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na obrzeżach malowniczej miejscowości Jeruzal leży ta urocza działka o powierzchni 1688 metrów kwadratowych, oferująca wiele możliwości. Jej wymiary 32 na 53 metry zapewniają przes...

  • Działka komercyjna
    1 / 4
    Działka komercyjna

    Wieliczka

    • 790 000 zł cena
    • 2 025 m2 powierzchnia
    • 391 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    1147/3 Obręb 1, Wieliczka, pomiędzy ulicami Kopernika i Górską. Działka niezabudowana w Wieliczce, możliwe 1000 mkw PUM, dla dewelopera. Cena nie zawiera podatku VAT . Opłaty not...

  • Duża działka usługowa 6000m2 w Grezów!!!
    1 / 14
    Duża działka usługowa 6000m2 w Grezów!!!

    Gręzów

    • 950 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY! SZUKASZ DZIAŁKI NA INWESTYCJE LUB POD DOM? TO OGŁOSZENIE JEST DLA CIEBIE! Działki w Gręzewie o powierzchni 7300m², 1367m² oraz 355m²! Sprzedajemy trzy...

  • Piękna Działka rekreacyjna ROD Bartek murowany domek
    1 / 4
    Piękna Działka rekreacyjna ROD Bartek murowany domek

    Leszno

    • 29 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Piękna działka dużo zieleni Blisko centrum ale spokojnie w okolicy lasy i żwirownia.Na działce murowany domek Salon i kuchnia z łazienka Miejsce na trampolinę i grilla dużo ziele...

  • Działka na sprzedaż
    1 / 4
    Działka na sprzedaż

    Zabijak

    • 370 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka zlokalizowana w malowniczej okolicy Gminy Koziegłowy wieś Zabijak przy ulicy Wiatrakowej nr. 15 i 17, w dolnej części działki znajduje się strumień [dopływ rzeki Brynicy],...

  • Działka budowlana 800 m2 obrzeża Siedlec
    1 / 6
    Działka budowlana 800 m2 obrzeża Siedlec

    Ujrzanów

    • 270 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż w Ujrzanowie - 800 m² Lokalizacja: Ujrzanów, na obrzeżach Siedlec (3 km od ścisłego centrum) Powierzchnia: 800 m² Wymiary działki: 29 m x 27,5 m Cena: 270 000...

  • Sprzedam działkę w Polakach, 4900m2
    1 / 3
    Sprzedam działkę w Polakach, 4900m2

    Polaki

    • 637 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka produkcyjno-usługowa w Polakach, gmina Kotuń Oferujemy do sprzedaży wyjątkową działkę produkcyjno-usługową o powierzchni 4900 m², położoną w miejsco...

  • Działka inwestycyjna Wysoka Głogowska gm. Głogów Małopolski,
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Wysoka Głogowska gm. Głogów Małopolski,

    Wysoka Głogowska

    • 21 000 000 zł cena
    • 51 900 m2 powierzchnia
    • 405 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość oferowana przez Okazja Nieruchomości to atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Wysokiej Głogowskiej (gmina Głogów Małopolski), charakteryzujący się strategicznym poł...

  • Teren inwestycyjny - węzeł Lublinek
    1 / 5
    Teren inwestycyjny - węzeł Lublinek

    Porszewice

    • 17 400 000 zł cena
    • 87 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Okazja -Węzeł Lublinek - Teren Pod Magazyny, Logistykę - Plan Zagospodarowania Opis nieruchomości To może być państwa teren inwestycyjny z tak niesamowitym Obowiązującym Planem Z...

  • Sprzedam działki budowlane
    1 / 2
    Sprzedam działki budowlane

    Małe Raczki

    • 100 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam trzy działki budowlane. Każda ok 1300m2, na mapkach oznaczone x15. Cena jednej 100tys zł. Działki znajdują się w miejscowości Małe Raczki, woj podlaskie. Według planu zago...

  • działka budowlana w pięknej okolicy
    1 / 5
    działka budowlana w pięknej okolicy

    Łańcut

    • 160 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo dobry dojazd drogą asfaltową , ładna okolica, super położenie, do granic miasta ok.700 m, Zapraszam do oglądania i kupna.

  • Działka Inwestycyjna budowlana oraz rolno-leśna
    1 / 9
    Działka Inwestycyjna budowlana oraz rolno-leśna

    Zakopane

    • 8 500 000 zł cena
    • 5 485 m2 powierzchnia
    • 1 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna – budowlana oraz rolno-leśna Zakopane, ul. Za Strugiem 38A Na działce znajduje się budynek przeznaczony do rozbiórki. Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyj...

  • Sprzedam działkę ROD Konin
    1 / 10
    Sprzedam działkę ROD Konin

    Konin

    • 15 000 zł cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD Pawłów w Koninie przy ulicy Solnej. Działka o powierzchni 324m². Na działce znajduje się drewniana altanka na narzędzia, szklarnia foliowa. Działka w pełni og...

  • Działka Tymienice k.Zduńskiej Woli
    1 / 2
    Działka Tymienice k.Zduńskiej Woli

    Tymienice

    • 185 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w sąsiedztwie ul.Chanrowej w Tymienicach, Media w drodze ,szer 20m

  • Sprzedam działkę rekreacyjną
    1 / 7
    Sprzedam działkę rekreacyjną

    Płock

    • 95 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną na ogródkach działkowych Nadwiślańskie. Domek posiada dwa pokoje ,kuchnię i łazienkę. Domek jest cały podpiwniczony. Więcej informacji pod numerem tele...