• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Działka letniskowa Majdan Sopocki Pierwszy
    1 / 11
    Działka letniskowa Majdan Sopocki Pierwszy

    Majdan Sopocki Pierwszy

    • 125 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedania działka letniskowa w miejscowości Majdan Sopocki Pierwszy, o powierzchni 3,15 ara. -Działka znajduje się na lekkim wzgórku jest uzbrojona w prąd i wodę, w pobliżu oko...

  • Atrakcyjne działki 2w1 na Mazurach
    1 / 6
    Atrakcyjne działki 2w1 na Mazurach

    Nawiady

    • 349 000 zł cena
    • 5 814 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość składającą się z dwóch przylegających do siebie działek o uregulowanym stanie prawnym (pełna własność, Księgi Wieczyste), położoną w miejscowości N...

  • Szczeglino Mokre działka 7762 m2 przy drodze
    1 / 8
    Szczeglino Mokre działka 7762 m2 przy drodze

    Szczeglino

    • 300 000 zł cena
    • 7 762 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta nr 438/9434/OGS. Negocjuj cenę! Uwaga ! Działka wstępnie została podzielona geodezyjnie na 3 działki ( 700 m2 , 700 m2, 6300 m2 ) Miejscowość Mokre. Duża, ładna działka przy...

  • Działka usługowo-handlowa 5189 m2 centrum Wołczyna
    1 / 11
    Działka usługowo-handlowa 5189 m2 centrum Wołczyna

    Wołczyn

    • 799 000 zł cena
    • 5 189 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana, usługowo-handlowa na sprzedaż w mieście Wołczyn!!! Biuro Freedom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę obecnie w MPZP oznaczonych symbolami UH,UR,UG Ter...

  • Działka budowlana WIDOKOWA 19 ar !!
    1 / 16
    Działka budowlana WIDOKOWA 19 ar !!

    Siemiechów

    • 153 300 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 19-arowa działka budowlana widokowa Położona na wzniesieniu, dzięki czemu widoki są tu z kategorii WOW – Tatry na horyzoncie oraz pasmo Brzanki w roli stałego tła do p...

  • Działka budowlana Kurów gm. Stryszawa,
    1 / 5
    Działka budowlana Kurów gm. Stryszawa,

    Kurów

    • 265 000 zł cena
    • 2 980 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kurów k/Suchej Beskidzkiej Działka budowlano-rolna 2980 m2 Widok Woda Cena: 265 000 zł Do sprzedania pięknie położona działka budowlano-rolna z widokiem na okoliczne góry, nachylo...

  • Działka budowlana
    1 / 6
    Działka budowlana

    Dygowo

    • 175 000 zł cena
    • 1 507 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pilna sprzedaż !, super okazja - działka budowlana o powierzchni 1507 m2, położona w miejscowości Dygowo Nasze biuro: Kołobrzeg ul. Łopuskiego 40A, Leszek Dąbrowski tel. [tel] Dyg...

  • Rudno, działka budowlana 1400 m2
    1 / 14
    Rudno, działka budowlana 1400 m2

    Rudno

    • 261 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Freedom nieruchomości oferuje działkę budowlaną o powierzchni 1450 m2 położoną w miejscowości Rudno, gmina Rudziniec, powiat Gliwice, Numer działki 74. Wieś otoczona lasami daje ko...

  • BEZPOŚREDNIO DZIAŁKA REKREACYJNA SULEJÓWEK K/WARSZAWY
    1 / 3
    BEZPOŚREDNIO DZIAŁKA REKREACYJNA SULEJÓWEK K/WARSZAWY

    Sulejówek

    • 299 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 492 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Bezpośrednio sprzedam kameralną zadbaną działkę wypoczynkową o powierzchni 120m Sulejówek Urokliwy zielony zakątek na której jest całoroczny ogrzewany domek kontener mieszkalny o...

  • Działka Wola Morawicka gm. Morawica
    Działka Wola Morawicka gm. Morawica

    Wola Morawicka

    • 87 000 zł cena
    • 1 320 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1320 m2 zlokalizowana w miejscowości Wola Morawicka (gm. Morawica). Działka o wymiarach 24 m x 55 m, zlokalizowana w pierwszej linii, niedaleko gł...

  • Działka budowlana Bartniki gm. Puszcza Mariańska
    1 / 9
    Działka budowlana Bartniki gm. Puszcza Mariańska

    Bartniki

    • 435 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    tel.: [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Jeśli szukasz dużej działki w otulinie lasu, która zapewni Ci ciszę, spokój, dzięki której będziesz miał możliwość codziennego kontaktu...

  • Działka budowlana 1700m
    1 / 6
    Działka budowlana 1700m

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 122 000 zł cena
    • 1 733 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Funkcjonalna działka budowlana na sprzedaż. Fajnie umiejscowiona w bardzo dogodnym miejscu z infrastrukturą techniczną, to atuty niżej opisanej nieruchomości. Na działce występują...

  • Centrum PUM nawet 7000m2
    1 / 10
    Centrum PUM nawet 7000m2

    Poznań

    • 35 000 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży – unikalna nieruchomość inwestycyjna w sercu Poznania NOWA IKONA POZNANIA Centrum miasta – ul. Wroniecka 11a Powierzchnia działki: 2 100 m² Możliwy PUM: nawet 7...

  • Działka 1041 m2 przy Kampinosie, Mpzp
    1 / 6
    Działka 1041 m2 przy Kampinosie, Mpzp

    Wincentówek

    • 166 559 zł cena
    • 1 041 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W naszej ofercie na sprzedaż działka w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Działka o kwadratowym kształcie ( szerokość ok. 21 m, długość ok. 49 m). Działka posiada dost...

  • Działka budowlana przy DK28
    1 / 16
    Działka budowlana przy DK28

    Jaroszowice

    • 135 000 zł cena
    • 2 277 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę małego domu w zielonej, widokowej okolicy z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie. Działka budowlana o powierzchni 2 277 m2 w Jaroszowicach, położ...

  • Działka budowlana Trzciel,
    1 / 10
    Działka budowlana Trzciel,

    Trzciel

    • 99 999 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie położonej działki budowlanej w miejscowości Trzciel - obręb Jasieniec, na pograniczu województw lubuskiego i wielkopolski...

  • Działka budowlana Pobiedziska,
    1 / 6
    Działka budowlana Pobiedziska,

    Pobiedziska

    • 612 300 zł cena
    • 2 041 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę wymarzonego domu z dużym ogrodem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu o powierzchni 2041 m². Nieruchomość objęta jest miejscowym p...

  • Sprzedam siedlisko NOWA CENA
    1 / 11
    Sprzedam siedlisko NOWA CENA

    Kraśnik

    • 195 000 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 98 ar w miejscowości Owczarnia gmin Józef nad Wisłą. Działka zadbana,.ogrodzona,.dojazd asfalt, prąd,woda. Na działce znajdują się budynki...

  • Działka budowlana Skawina
    1 / 9
    Działka budowlana Skawina

    Skawina

    • 155 720 zł cena
    • 898 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 8,98 ara zlokalizowaną w Wielkich Drogach gmina Skawina . Nieruchomość położona jest na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzi...

  • Działka 20x37 pod dom – Komorniki
    1 / 5
    Działka 20x37 pod dom – Komorniki

    Komorniki

    • 249 900 zł cena
    • 744 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Komorniki, gmina Kleszczewo – działka nr 164. Nieruchomość o wymiarach 20 x 37 m (front 20 m) ma regularny, prosto...