• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Działka ROD ogródek działkowy Gliwice sprzedam
    1 / 16
    Działka ROD ogródek działkowy Gliwice sprzedam

    Gliwice

    • 65 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD "Bratek" w Gliwicach. Pięknie usytuowana w zacisznym miejscu, działka ROD o powierzchni 500 metrów. Na działce murowany domek z solidnym ocynkowanym dachem i...

  • Działka Kołobrzeg, Stramnica
    1 / 20
    Działka Kołobrzeg, Stramnica

    Kołobrzeg

    • 199 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **** SUPER CENA ! ... SUPER CENA ! **** WSPANIAŁA LOKALIZACJA : ok 3 km od KOŁOBRZEGU ! (ok. 600 m od drogi krajowej Kołobrzeg - Poznań) RODZAJ ZABUDOWY : ślicznie usytuowana (na...

  • Działki budowlano-usługowe w Hańczowej – od 8,97 ara do 12,40 ara

    Hańczowa

    • 93 860 zł cena
    • 988 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy 6 sąsiadujących działek budowlano-usługowych położonych w miejscowości Hańczowa (gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki). To propozycja dla osób szukających gruntu pod bud...

  • Teren pod camper park w sercu Borów Tucholskich

    Rosochatka

    • 130 000 zł cena
    • 3 059 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż – teren pod camper park w sercu Borów Tucholskich - Rosochatka k. Śliwic.Marzysz o stworzeniu miejsca, w którym ludzie będą mogli zwolnić, odetchnąć i po prostu być?Ofe...

  • 1 / 3
    Działka suszec rudziczka

    Suszec

    • 339 000 zł cena
    • 3 278 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż - duża, słoneczna działka budowlana 3278 m² - Rudziczka, blisko natury i rekreacji Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom - z dala od miejskieg...

  • Działka Rudnik

    Rudnik

    • 140 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Działka usługowo-budowlana przy drodze wojewódzkiej nr 938 - gmina Hażlach | Świetna ekspozycja i duży potencjał inwestycyjny Szukasz miejsca pod biznes z wido...

  • Działka narożna 1225 m² – Niedźwiedź | Media

    Niedźwiedź

    • 220 000 zł cena
    • 1 225 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – Niedźwiedź, gmina Kobylanka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1225 m², położona w miejscowości Niedźwiedź, w gminie Kobylanka. To idealna...

  • Działka 1523 m2 dla inwestora | Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka » ul. Wałuszewska

    • 1 900 000 zł cena
    • 1 523 m2 powierzchnia
    • 1 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki o numerze 13/1 oraz 13/2 położone w Warszawie przy ulicy Wałuszewskiej 60, dzielnica Białołęka Dworska. PRZEZNACZENIE:- działka nie ma wydanych warunk...

  • Działka Żukowo ul. Adama Mickiewicza

    Żukowo » ul. Mickiewicza

    • 220 000 zł cena
    • 854 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Żukowo - miasto nad Radunią w powiecie kartuskim w województwie pomorskim. Zaliczane do aglomeracji trójmiejskiej. Bardzo dobry dojazd do Gdyni, Gdańska, Sopotu, jak ró...

  • Działka budowlana w Soblówce

    Soblówka

    • 400 000 zł cena
    • 1 513 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w Soblówce – malowniczej miejscowości w Beskidzie Żywieckim, w otoczeniu gór, lasów i rozległych terenów zielonych. Działka oznaczona numerem...

  • Działka Pogwizdów

    Pogwizdów

    • 269 999 zł cena
    • 2 811 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu, ale przerażają Cię lata budowy i formalności? Gotowy "poziom zero": Wykonano już zaawansowane prace ziemne, bliskie poziomowi "zero" - oszczędność na p...

  • Rozwojowe ranczo - już gotowe na przyjęcie ponad 20 koni.
    1 / 16
    Rozwojowe ranczo - już gotowe na przyjęcie ponad 20 koni.

    Wąbrzeźno

    • 2 200 000 zł cena
    • 110 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Gospodarstwo- ranczo gotowe od razu na przyjęcie ponad 20- tu koni. Powierzchnia 11 hektarów w jednym rozłogu. Malowniczo usytuowane wśród lasów i łąk. Grunty to głównie łąki i...

  • Działka w otoczeniu lasów WÓLKA ŁYSOWSKA
    Działka w otoczeniu lasów WÓLKA ŁYSOWSKA

    Wólka Łysowska

    • 40 000 zł cena
    • 3 805 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ogłoszenie: Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej, położonej w cudownej okolicy, otoczonej malowniczymi lasami, w urokliwej miejscowości Wól...

  • Działka budowlana Brzezie k. Sulechowa gm. Sulechów
    1 / 3
    Działka budowlana Brzezie k. Sulechowa gm. Sulechów

    Brzezie k. Sulechowa

    • 169 000 zł cena
    • 882 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na wymarzony dom? A może jesteś inwestorem i planujesz budowę bliźniaka w pożądanej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie. Przedstawiam na sprzedaż świet...

  • Atrakcyjna działka inwestycyjna -9000 m2
    1 / 2
    Atrakcyjna działka inwestycyjna -9000 m2

    Siedlce

    • 3 600 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRUNT POD ZABUDOWĘ BLIŹNIACZĄ LUB SZEREGOWĄ Na sprzedaż: Działka pod zabudowę bliźniaczą lub szeregową w Siedlcach przy ul. Piaski Zamiejskie – 9'000 m². Nieruchomość skład...

  • Spszedam Działke
    1 / 5
    Spszedam Działke

    Koszalin

    • 160 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Spszedam działke pod inwestycje sam ras pod domki wczasowe łup pod siedlisko działka ma 2 hektary znajduje się w Słowiankowie.zachodniopomorskie gmina Będzino Cicha i spokojna okol...

  • Sprzedam prawa do dzialki
    1 / 15
    Sprzedam prawa do dzialki

    Włocławek

    • 50 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę Rod o powierzchni 504m. Działka nie posiada domku murowanego. Osadzona jest drzewkami owocowymi :grusze, śliwki, jabłoni, wiśnie, brzoskwinie,. Winogrono. Kwiaty p...

  • Działka budowlana Jankówka gm. Wieliczka,
    1 / 9
    Działka budowlana Jankówka gm. Wieliczka,

    Jankówka

    • 329 000 zł cena
    • 2 071 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 20,71 a - Jankówka, gm. Wieliczka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20,71a, położona w miejscowości Jankówka tuż przy granicy z Raciborskiem, w gminie...

  • działka ROD Świętojańska
    1 / 8
    działka ROD Świętojańska

    Konin

    • 60 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD przy ulicy Świętojańskiej, działka nr 34 , blisko bramy głównej. Na działce znajduje się domek o powierzchni ok 35 m kw oraz garaż blaszny. W domku są dwa poko...

  • Działka budowlana – Teodorów, gm. Skórzec | 1390m2
    1 / 10
    Działka budowlana – Teodorów, gm. Skórzec | 1390m2

    Teodorów

    • 225 000 zł cena
    • 1 390 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana – Teodorów, gm. Skórzec Marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka jest idealnym wyborem – cisza, natura i wygoda...