• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Działka budowlana w Kole na sprzedaż
    1 / 7
    Działka budowlana w Kole na sprzedaż

    Koło

    • 179 000 zł cena
    • 1 575 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Kole na sprzedaż Nr oferty - 2159 Koło 179000 PLN Powierzchnia - 1575 m2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Kole przy ulicy Kl...

  • Tuchom - działka przy zagajniku
    1 / 8
    Tuchom - działka przy zagajniku

    Tuchom

    • 493 600 zł cena
    • 1 234 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tuchom- działka budowlana o pow. 1234m2, położona na osiedlu domów jednorodzinnych. Wydana decyzja o warunkach zabudowy o przeznaczeniu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną jed...

  • Działka budowlana Rudy-Rysie gm. Szczurowa
    1 / 15
    Działka budowlana Rudy-Rysie gm. Szczurowa

    Rudy-Rysie

    • 99 000 zł cena
    • 1 522 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1522 m2 w spokojnej okolicy Brzeska Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1522 m2 położoną w miejscowości Rudy-Rysie, w gminie Szczuro...

  • Działka rekreacyjna Białystok,
    1 / 8
    Działka rekreacyjna Białystok,

    Białystok

    • 39 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuję Państwu na...

  • REZERWACJA! Szeroka działka 1200m2 Chechło ul.Widokowa
    1 / 11
    REZERWACJA! Szeroka działka 1200m2 Chechło ul.Widokowa

    Chechło

    • 160 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA! Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo ustawną, szeroką, kwadratową, 1200 m2 budowlaną działkę, położoną w malowniczym i spok...

  • Działka Przemysłowo Usługowa 1,6ha Okuniew/Sulejówek
    1 / 6
    Działka Przemysłowo Usługowa 1,6ha Okuniew/Sulejówek

    Okuniew

    • 3 289 841 zł cena
    • 16 041 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Pośrednikom dziękuję Na sprzedaż działka inwestycyjna 1,6401 ha – Okuniew przy granicy z Sulejówkiem (gm. Halinów) – MPZP 1.PU Działka nr 1778 Okuniew, powiat miński, woj. mazow...

  • Działka ROD ul. Lipowa za stadionem
    1 / 8
    Działka ROD ul. Lipowa za stadionem

    Pyrzyce

    • 18 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam. Na sprzedaż działka ROD nr 19 przy ul. Lipowej (za stadionem), świetna lokalizacja (druga od bramy wjazdowej, wygodny transport, a jednocześnie cicha i spokojna lokalizacja)...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Zagórniku koło Andrychowa
    1 / 15
    Sprzedam działkę budowlaną w Zagórniku koło Andrychowa

    Zagórnik

    • 117 000 zł cena
    • 895 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję działkę w Zagórniku przy ulicy Skornickiej. Działka o nieregularnym kształcie o powierzchni 890 m2. Długość ok 55 m, szerokość ok 25 m. Działka o charakterze budowlanym MN1...

  • Działka budowlana Rudy-Rysie gm. Szczurowa
    1 / 14
    Działka budowlana Rudy-Rysie gm. Szczurowa

    Rudy-Rysie

    • 99 000 zł cena
    • 1 299 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1299 m2 w gm. Szczurowa Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1299 m2, położonej w miejscowości Rudy-Rysie, w gminie Szczurowa, na terenie powiatu...

  • Działka Budowlana – Gmina Ślesin
    1 / 10
    Działka Budowlana – Gmina Ślesin

    Ślesin

    • 95 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjnie położoną działkę budowlaną zlokalizowaną w cichej i spokojnej okolicy na terenie Gminy Ślesin przy drodze powiatowej. W pobliżu park, plac zabaw, boisko, sklep...

  • Sompolno – Duża Działka Budowlana
    1 / 10
    Sompolno – Duża Działka Budowlana

    Sompolno

    • 160 000 zł cena
    • 2 683 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Sompolnie. Nieruchomość zlokalizowana blisko centrum miasta w sąsiedztwie działek budowlanych, zabudowy domków jednorodzinnych oraz obwodnicy miasta. C...

  • Brzeźno – Działka Budowlana z pozwoleniem na budowę
    1 / 10
    Brzeźno – Działka Budowlana z pozwoleniem na budowę

    Brzeźno

    • 180 000 zł cena
    • 1 934 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Brzeźno gmina Krzymów. Jedną z wielu zalet działki jest jej idealna lokalizacja, cicha i spokojna okolica, w sąsiedztwie tereny...

  • Gmina Wilczyn – Działka Budowlana
    1 / 9
    Gmina Wilczyn – Działka Budowlana

    Wilczyn

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w okolicach Wilczyna. Nieruchomość płaska o regularnym kształcie i powierzchni 1000 m2. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi pub...

  • Sprzedam działki budowlane 10,5 do 14 ar
    1 / 4
    Sprzedam działki budowlane 10,5 do 14 ar

    Piszkawa

    • 150 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w cichej spokojnej okolicy blisko zieleni i mnóstwo terenów spacerowych. -17 km od granic Wrocławia, 10 km Od Oleśnicy -40 minut autem do Dworca Główneg...

  • Działki Letniskowe - Jezioro Ślesińskie
    1 / 10
    Działki Letniskowe - Jezioro Ślesińskie

    Ślesin

    • 700 zł cena
    • 663 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam bardzo atrakcyjne działki letniskowe w świetnej lokalizacji. Nieruchomości o regularnym kształcie i powierzchniach: 663 m2, 531 m2, 693 m2, 500 m2. Płaskie działki w blisk...

  • Okolice Ślesina – Działki Budowlane z Warunkami zabudowy
    1 / 9
    Okolice Ślesina – Działki Budowlane z Warunkami zabudowy

    Ślesin

    • 70 000 zł cena
    • 944 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bardzo atrakcyjne położone działki budowlane w okolicy Ślesina. Nieruchomości zlokalizowane wśród domków jednorodzinnych i zabudowy zagrodowej. Działki płaskie o regularny...

  • Grunt Rolny Gmina Ślesin
    1 / 7
    Grunt Rolny Gmina Ślesin

    Ślesin

    • 300 000 zł cena
    • 20 100 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny w Gminie Ślesinie o powierzchni 2,01 ha. (Klasoużytek: RIVb – 0,5300, RV – 1,4800). Nieruchomość z idealną lokalizacją, położona na obrzeżach miasta przy drodz...

  • Ślesin – Działka Leśna
    1 / 12
    Ślesin – Działka Leśna

    Ślesin

    • 95 000 zł cena
    • 3 201 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam bardzo atrakcyjnie położoną przy jeziorze ślesińskim w miejscowości Ślesin działkę leśną. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 3201 m2 (Klasoużyte...

  • Grunt Rolny Okolice Ślesina
    1 / 10
    Grunt Rolny Okolice Ślesina

    Ślesin

    • 199 000 zł cena
    • 12 250 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny w okolicach Ślesina o łącznej powierzchni 1,2250 ha. W skład nieruchomości wchodzą dwie sąsiadujące ze sobą działki. Teren płaski, regularny kształt działek, k...

  • Skulsk – Działki z warunkami zabudowy
    1 / 11
    Skulsk – Działki z warunkami zabudowy

    Skulsk

    • 59 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 4 atrakcyjnie położone działki budowlane z udziałem w drodze dojazdowej w Skulsku. Nieruchomości o regularnym kształcie, powierzchni 1050 m2 każda, zlokalizowane na nowo p...