• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Nieruchomość gruntowa - doskonała lokata kapitału
    1 / 6
    Nieruchomość gruntowa - doskonała lokata kapitału

    Bańska Wyżna

    • 99 000 zł cena
    • 986 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI - Powierzchnia: 986m2 - Numer ewidencyjny: 1829/17 - Kształt: prostokąt - Wymiary orientacyjne: ok. 25m x 34m - Ukształtowanie terenu: lekkie nachylenie -...

  • Atrakcyjna działka w pobliżu Olsztyna- inwestycja
    1 / 7
    Atrakcyjna działka w pobliżu Olsztyna- inwestycja

    Myki

    • 70 000 zł cena
    • 6 077 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o powierzchni 6077 m2, położona na skraju miejscowości Myki w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych kompleksów leśnych. Teren niezwykle spokojny i malowniczy. Aktualnie...

  • Działka z WZ i ścianą lasu Rożno-Parcele
    1 / 15
    Działka z WZ i ścianą lasu Rożno-Parcele

    Rożno-Parcele

    • 119 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas                 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki ze ścianą lasu w Rożno-Parcele    Lokalizacja - Rożno-Parcele, ul. Chabrowa; - bezpośrednio za Al...

  • Działka usługowa nad stawem, mpzp
    1 / 9
    Działka usługowa nad stawem, mpzp

    Dywity

    • 1 059 360 zł cena
    • 26 484 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka położona nad malowniczym stawem pod zabudowę usługową typu hotel, gastronomia, centrum konferencyjne, apartamenty przy ul. Spółdzielczej w Dywitach. Doskonała lo...

  • Działki budowlane z WZ i mediami – Lubienia
    1 / 9
    Działki budowlane z WZ i mediami – Lubienia

    Lubienia

    • 122 570 zł cena
    • 1 442 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w Lubieni ( gmina Brody) przy trasie DK9. Idealne pod dom lub jako lokata kapitału. - Dostęp do drogi publicznej. - Gotowe do budowy: wydane WZ na bud...

  • Działka rolna w otulinie lasu
    1 / 10
    Działka rolna w otulinie lasu

    Prawdowo

    • 349 900 zł cena
    • 52 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjna działka rolna położona w otulinie lasu w Prawdowie koło Mikołajek. Teren niezwykle malowniczy, użytkowany jako łąki, zgłoszony do dopłat ekologicznych, położony na teren...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlaną

    Tłumy

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka okolice Zabiej Woli miejscowość Tłumy w kwadracie 40m/40m prąd jest woda w drodze dojazd drogą asfaltową + około 500m drogą gruntową utwardzaną w okolicy lasy .pola uprawn...

  • Działki Miłoszyce Małe/doki letniskowe/staw
    1 / 16
    Działki Miłoszyce Małe/doki letniskowe/staw

    Miłocice

    • 230 000 zł cena
    • 2 178 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w Miłocicach Małych 113/5 cena 230000 zł - wolna (1997 m2 z prywatnym stawem) 113/10 cena 230000 zł - wolna (2178 m2 z dwoma domkami letniskowymi) 113/3 cena 1...

  • NOWA CENA!!! Działka budowlana 233 m² w Przekolnie
    1 / 4
    NOWA CENA!!! Działka budowlana 233 m² w Przekolnie

    Przekolno

    • 40 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    !!! NOWA CENA!!!!! 40 000 PLN Na sprzedaż działka budowlana – Przekolno, gm. Pełczyce, pow. choszczeński Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze ewidencyjnym 206/70 i powierzchn...

  • Działka z widokiem na las, możliwość zabudowy
    1 / 8
    Działka z widokiem na las, możliwość zabudowy

    Zerbuń

    • 91 110 zł cena
    • 3 037 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka na obrzeżach wsi Zerbuń, oddalonej 13 km od Biskupca, 10 km od Jezioran, 25 km od Barczewa. Położona w niezwykle spokojnym i urokliwym miejscu, w otoczeniu lasów...

  • Działka widokowa Rzeszów
    1 / 16
    Działka widokowa Rzeszów

    Rzeszów

    • 547 000 zł cena
    • 2 065 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Rzeszowie Działka w cichej i spokojnej lokalizacji, niska zabudowa - tereny zielone i rekreacyjne - Sw. Marcina Idealna działka pod zabudowę jed...

  • Kicin k/Poznania|3007 m² idealna pod dom
    1 / 16
    Kicin k/Poznania|3007 m² idealna pod dom

    Kicin

    • 669 000 zł cena
    • 3 007 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka o powierzchni 3007 m², położona w spokojnej części miejscowości Kicin (gm. Czerwonak) – zaledwie kilkanaście minut od Poznania. To idealne...

  • Działka rolna Łąka gm. Trzebownisko
    1 / 14
    Działka rolna Łąka gm. Trzebownisko

    Łąka

    • 290 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nowa oferta! 49-arowa działka z ogromnym potencjałem Łąka, gmina Trzebownisko! Działka o numerze 3343 położona w miejscowości Łąka, gmina Trzebownisko, powiat rzeszowski. - 49 ar...

  • Działka budowlana Nowy Glinik gm. Tarnowiec,
    1 / 7
    Działka budowlana Nowy Glinik gm. Tarnowiec,

    Nowy Glinik

    • 40 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości: Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Nowy Glinik, gmina Tarnowiec. Nieruchomości posiadają wydane warunki zabudowy oraz aktualne...

  • Działka budowlana Mucharz
    Działka budowlana Mucharz

    Mucharz

    • 999 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość. Z działki rozpościera się widok na praktycznie całe jezioro Mucharskie. Nieruchomość składa się z dwóch numerów działek, które łącznie dają powi...

  • Działka z widokiem na las
    1 / 8
    Działka z widokiem na las

    Zerbuń

    • 79 000 zł cena
    • 3 157 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka na obrzeżach wsi Zerbuń oddalonej 13 km od Biskupca, 10 km od Jezioran, 25 km od Barczewa. Położona w niezwykle spokojnym i urokliwym miejscu, w otoczeniu lasów...

  • Działka inwestycyjna Klecie gm. Brzostek,
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Klecie gm. Brzostek,

    Klecie

    • 1 199 000 zł cena
    • 14 100 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1,41 ha, położona w miejscowości Klecie, w województwie podkarpackim, powiat dębicki. Nieruchomość znajduje się bezpośredn...

  • Działka inwestycyjna 9521m²–Napachanie blisko S11
    1 / 16
    Działka inwestycyjna 9521m²–Napachanie blisko S11

    Napachanie

    • 2 990 000 zł cena
    • 9 521 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 9521 m², położone w miejscowości Napachanie , przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowa...

  • Działka nad rozlewiskiem, możliwość zabudowy
    1 / 9
    Działka nad rozlewiskiem, możliwość zabudowy

    Sętal

    • 499 999 zł cena
    • 17 903 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka nad rozlewiskiem, na obrzeżach miejscowości Sętal z wydanymi warunkami zabudowy. Teren o łącznej powierzchni 1,79 ha zapewni nowym właścicielom spokój i pełną pry...

  • Działka częściowo zadrzewiona, możliwość zabudowy
    1 / 8
    Działka częściowo zadrzewiona, możliwość zabudowy

    Prawdowo

    • 229 162 zł cena
    • 3 076 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy, położona w Prawdowie koło Mikołajek. Teren niezwykle malowniczy, częściowo zadrzewiony w wyjątkowo cichej i spokojnej...