• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działka ROD na Wójtowej Roli w Wójtowie, blisko Olsztyna
    1 / 5
    Działka ROD na Wójtowej Roli w Wójtowie, blisko Olsztyna

    Olsztyn

    • 21 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy położony na terenie ogrodu Wójtowa Rola blisko Olsztyna Domek, prąd, woda. Nasadzenia: 3 jabłonie, wiśnie, aronia, smaczne granatowe winogrona, borówki a...

  • Działki budowlane 15 minut od centrum Kalisza
    1 / 3
    Działki budowlane 15 minut od centrum Kalisza

    Kuchary

    • 148 400 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w miejscowości Kuchary. Do sprzedaży 4 działki o powierzchni: 1060 m2, 1112 m2, 1102 m2, 1145 m2. Działki położon...

  • Super lokalizacja działka siedliskowa 0.5H
    1 / 5
    Super lokalizacja działka siedliskowa 0.5H

    Ossówno

    • 269 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam lub zamienię działkę siedliskową 0,5H klasa ziemi łąki VI , dojazd droga asfaltowa z drugiej strony graniczy ze strumieniem stare koryto rzeki ( woda czysta pojawiają się...

  • dzialka Hałcnów z WZ
    1 / 5
    dzialka Hałcnów z WZ

    Bielsko-Biała

    • 235 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę 14 arow z warunkami zabudowy /budynek jednorodzinny B-B Hałcnów ul. Jowisza obok nr 14

  • Dzialka  rekreacyjna -300m2-nowy domek!
    1 / 8
    Dzialka rekreacyjna -300m2-nowy domek!

    Skierniewice

    • 64 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna ROD "Strobowska" w Skierniewicach o powierzchni 300m2, z nowym domkiem z mediami. LOKALIZACJA: -Skierniewice, ul.: Rawska (brama nr4) - na wysokośc...

  • Działka budowlana Dąbrówno,
    1 / 7
    Działka budowlana Dąbrówno,

    Dąbrówno

    • 1 820 000 zł cena
    • 16 250 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam działkę b...

  • Działka budowlana Harsz gm. Pozezdrze,
    1 / 6
    Działka budowlana Harsz gm. Pozezdrze,

    Harsz

    • 1 490 000 zł cena
    • 5 820 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Olsztynek,
    1 / 5
    Działka budowlana Olsztynek,

    Olsztynek

    • 310 000 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana 1298 m2 Kalisz-Chmielnik
    1 / 5
    Działka budowlana 1298 m2 Kalisz-Chmielnik

    Kalisz

    • 350 000 zł cena
    • 1 298 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni ok. 1298 m2 zlokalizowanej na cichym i spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w dzielnicy Chmielnik...

  • Dzialki rolne
    1 / 2
    Dzialki rolne

    Mąkolno

    • 51 000 zł cena
    • 33 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki rolne gmina Złoty Stok wieś Mąkolno o powierzchni 3.3ha cena za 1ha 51 tys do małej negocjacji

  • Działka budowlana Harsz gm. Pozezdrze,
    1 / 6
    Działka budowlana Harsz gm. Pozezdrze,

    Harsz

    • 270 000 zł cena
    • 3 030 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka inwestycyjna warszawa wesoła 1100m2
    1 / 3
    Działka inwestycyjna warszawa wesoła 1100m2

    Warszawa

    • 1 700 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 1 546 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Opis inwestycyjny działki – MPZP Działka nr ew. 73/1, obręb 8-02-02, położona w Warszawie – dzielnica Wesoła, ul. Wspólna, objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrze...

  • Działka budowlana 942 m. Bluszczów
    Działka budowlana 942 m. Bluszczów

    Bluszczów

    • 115 000 zł cena
    • 942 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Bluszczowie przy drodze asfaltowej, dojazd tylko do kilku posesji ,mało ruchliwa ,spokojna okolica. Prąd,woda i kanalizacja w granicy działki , do teg...

  • Działka inwestycyjna w Strzyżowie
    1 / 9
    Działka inwestycyjna w Strzyżowie

    Strzyżów

    • 4 500 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w Strzyżowie o powierzchni 2,54 hektara. Nieruchomość znajduje się województwie podkarpackim, mieście Strzyżów. Usytuowana blisko centrum m...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Miedzianej Górze
    1 / 8
    Sprzedam działkę budowlaną w Miedzianej Górze

    Miedziana Góra

    • 170 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana przy ul. Górniczej 51 o pow.1000m2 (159/12) o wymiarze 25.3X35 wraz z udziałem w drodze wewnętrznej (159/5 i 159/6), zlokalizowana w gm. Miedziana Gór...

  • działka budowlana Radomice obręb MORAWICA, 1.600 mkw
    działka budowlana Radomice obręb MORAWICA, 1.600 mkw

    Radomice

    • 136 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Radomice. Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 232/10 Powierzchnia działki to 1.600 mkw, dłuższy bok biegnie wzdłuż ulicy Stok. Działki poło...

  • Działka budowlana w pięknym krajobrazie przyrody
    1 / 11
    Działka budowlana w pięknym krajobrazie przyrody

    Oksa

    • 65 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlaną o pow. 6 ar z położoną w Oksie przy ul. Modrzewiowej . Dojazd do działek drogą gminną -media obok działki. Działka posiada bardzo atrakcyjne walor...

  • Duży Ogródek działkowy ROD Grodziec

    Będzin

    • 80 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Odstąpię dzierżawę działki. Działka znajduję się na ROD Grodziec (Będzin rejon ul. Konopnickiej, Barlickiego) . Dość duży metraż i spokojna okolica - daleko od zabudowań. Parkin...

  • Sprzedam działkę ROD Relax Szałe

    Szałe

    • 70 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż urokliwa działka z murowanym domkiem – 360 m². Oferuję wyjątkową działkę o powierzchni 360 m² z murowanym domkiem. Parter gotowy do użytkowania, natomiast poddasze d...

  • działki 2szt 2400m2 Białogóra/Dębek700m morze lokata
    1 / 6
    działki 2szt 2400m2 Białogóra/Dębek700m morze lokata

    Białogóra

    • 450 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SUPER MIEJSCOWOSĆ i OKOLICE Inwestycja w nieruchomości to forma lokaty. 2 działki o powierzchni (969 i 1431 m2) usytuowane obok siebie nad Morzem Bałtyckim,otoczone terenami lasu w...