• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łagówek
  • Strzeszyn
  • Osieck
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Małocice

(1)
  • Atrakcyjna działka budowlana pod Warszawą 30km. od PKiN
    1 / 16
    Atrakcyjna działka budowlana pod Warszawą 30km. od PKiN

    Małocice

    • 350 000 zł cena
    • 1 048 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1048 m2 (848m2 + 200m2 udział w drodze prywatnej). Ostatnia działka od drogi asfaltowej - najbardziej zbliżona jest do kwadratu co podwyższa jej wa...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Czosnów

    Czosnów

    • 4 480 000 € cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 140 €/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    świetna działka pod usługi i logistykę aktualny plan zagospodarowania bezpośredni wjazd z głównej drogi LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- In...

  • Działka Cybulice Małe

    Cybulice Małe

    • 5 500 000 zł cena
    • 40 698 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REWELACYJNA OFERTA DLA DEWELOPERA ! Cena obejmuje zarówno teren, jak i wykonane przygotowanie inwestycyjne, w tym m.in.: projekt zagospodarowania terenu, podział geodezyjny zgodny...

  • Działka Adamówek ul. Prosta

    Adamówek » ul. Prosta

    • 370 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    INTERESUJACA działka budowlana blisko Warszawy i Kampinoskiego Parku Narodowego, w Dobrzyniu gm. Czosnów. Wydane warunki zabudowy. Możliwość sprzedaży z projektem zagospodarowa...

  • Dom Jesionka

    Jesionka

    • 1 599 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 7 014 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z ogrodem w Otulinie Kampinosu, gm. Czosnów, w miejscowości Jesionka. Do nieruchomości przynależy część gościnna z oddzielnym wejściem, własną kuchnią, łazienką oraz pokojem....

  • Czeczotki gm. Czosnów 879 m2 i inne powierzchnie

    Czeczotki

    • 175 800 zł cena
    • 879 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w całości budowlana w miejscowości Czeczotki, gmina Czosnów, o powierzchni 879m2. Przedstawiona działka jest najmniejszą do sprzedaży. Do sprzedaży mam również dzia...

  • Dom, Bystrzejowice, Janówek, 22ar

    Janówek

    • 1 200 000 zł cena
    • 2 160 m2 powierzchnia
    • 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, Bystrzejowice, Janówek Budynek:- ok 100 metrów powierzchni całkowitej- wybudowany w 1965(parter) nadbudowany w 1986- wymurowany z belitu- pokrycie dachowe blaszane- ogrzewanie...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Adamówek

    • 1 400 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 5 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż w Brzozówce

    Brzozówka » ul. Tarnowska

    • 445 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 855 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Kupujący nie płaci prowizji! Dom na sprzedaż z dużym potencjałem blisko granicy Tarnowa. Dom znajduje się w Brzozówce przy ulice Tarnowskiej tuż obok drogi krajowej 73 (400 m...

  • Na sprzedaż dom w Brzozówce. Okazja!

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 299 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 160 m² z dużym poddaszem oraz działką o powierzchni 6 arów. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowej, mniejszej działki z budynkiem gospoda...

  • BLIŹNIAK_5 POKOJI_WSZYSTKIE MEDIA_CISZA I ZIELEŃ
    BLIŹNIAK_5 POKOJI_WSZYSTKIE MEDIA_CISZA I ZIELEŃ

    Czosnów

    • 868 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działki budowlane z planem zagospodarowania

    Czosnów

    • 256 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka w ładnej okolicy w miejscowości Jesionka gmina Czosnów. Dla tego terenu obowiązuje plan zagospodarowania - normatyw 1500 m 2 - powierzchnia zabudowy 25 % -...

  • działki budowlane z planem zagospodarowania

    Czosnów » ul. Ciekawa

    • 255 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka w ładnej okolicy w miejscowości Jesionka gmina Czosnów. Dla tego terenu obowiązuje plan zagospodarowania - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna + garaże - n...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 750 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Bajeczna dzialeczka przy Kampinosie
    1 / 11
    Bajeczna dzialeczka przy Kampinosie

    Adamówek

    • 230 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    We wsi ADAMÓWEK - od ul. Pańskiej, w pięknym miejscu,100 m od Kampinoskiego Parku Narodowego, 17 km od granic Warszawy,10 km od Nowego Dworu Mazowieckiego (LOTNISKO MODLIN), 3 km o...

  • Działka siedliskowa Czosnów Brzozówka
    1 / 7
    Działka siedliskowa Czosnów Brzozówka

    Czosnów

    • 1 500 000 zł cena
    • 23 644 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Piękna działka w Kampinoskim Parku Narodowym usytuowana w miejscowości Brzozówka gm. Czosnów pow. Nowodworski- - siedliskowo - rolna o pow. 23644 m2. Działka w kształcie prostok...

  • Działka budowlana 1290 m2 Czosnów.
    Działka budowlana 1290 m2 Czosnów.

    Czosnów

    • 384 420 zł cena
    • 1 290 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane z MPZP – Cząstków Mazowiecki/ Kaliszki - idealne pod zabudowę jednorodzinną. Na sprzedaż oferuję działki budowlane o powierzchni od 1290 m2 do 1800 m2, położone...

  • Duży, bardzo ładny teren przy Puszczy Kampinoskiej
    1 / 12
    Duży, bardzo ładny teren przy Puszczy Kampinoskiej

    Adamówek

    • 230 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    ADAMÓWEK, działka rolno-rekreacyjna. Duży, bardzo ładny teren położony jest w odległości ok. 17 km od granic Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie z Kampinoskim Parkiem Narodowym, 1...

  • Działka budowlana
    1 / 5
    Działka budowlana

    Czosnów

    • 375 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam.Sprzedam działkę budowlaną w cichej miejscowości Dobrzyń.Dzialka ma powierzchni 1250 m kwadratowych.Dojazd drogą gminną utwardzoną,w pobliżu szkoła przedszkole itp itd. Cena...

  • 1/2 udziału w dużej działce, budowlano- siedliskowa okazja !
    1 / 10
    1/2 udziału w dużej działce, budowlano- siedliskowa okazja !

    Czosnów

    • 210 000 zł cena
    • 15 692 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 1/2 udziału w działce budowlano-siedliskowej 25km od Warszawy nie daleko trasy nr S7, o powierzchni 15692m2 ,(2263m2 działka budowlana objęta MPZP) 13431m2 działka siedlis...

  • Działka budowlana 2900m2 DOBRZYŃ
    1 / 2
    Działka budowlana 2900m2 DOBRZYŃ

    Dobrzyń

    • 1 450 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2900m2 (wymiary około 70m na 40m) położona w miejscowości Dobrzyń (gmina Czosnów) około 20 km od Warszawy (11km od lotniska w Modlinie...

  • Dom w cenie mieszkania na sprzedaż w Brzozówce

    Brzozówka » ul. Tarnowska

    • 349 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony w miejscowości Brzozówka (ul. Tarnowska), tuż przy granicy Tarnowa. Nieruchomość zlokalizowana jest w spoko...

  • Na sprzedaż dom w Brzozówce, Lisia Góra

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 349 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 120 m², położony na dużej działce o powierzchni 17 arów, w miejscowości Brzozówka (gmina Lisia Góra),...

  • Na sprzedaż działka budowlana 17 ar – Brzozówka

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 349 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 17 ar, położona w bardzo dobrej lokalizacji – przy drodze krajowej nr 73, w miejscowości Brzozówka, zaledwie kilka minut od Ta...

  • Działka rolna Czosnów, Cząstków Polski
    1 / 9
    Działka rolna Czosnów, Cząstków Polski

    Czosnów

    • 255 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dwie bardzo urokliwe działki rolne każda po 3000 m2 nieopodal Kampinoskiego Parku Narodowego, Cząstków Polski w gminie Czosnów - kilka minut autem za Łomiankami, tylko 15 km od Wa...

  • Działka Janówek ul. Słoneczna

    Janówek » ul. Słoneczna

    • 445 000 zł cena
    • 1 077 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję działkę  budowlaną z mediami ( prąd, kanalizacja, woda miejska ) gaz przy działce . Powierzchnia działki 1077 m2, o szerokość 22.00 m.Posesja posiada ogrodzenie metalowe z...

  • Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.
    1 / 15
    Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.

    Cybulice

    • 1 624 500 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom o powierzchni użytkowej 150,9 m2 + 20,2 m2 powierzchnia gospodarcza (garaż i kotłownia/spiżarnia) +...

  • Działka pod lasem
    Działka pod lasem

    Cybulice

    • 175 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponuję państwu zakup pięknej działki blisko lasu. Działka położona przy drodze asfaltowej. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego jest działką budowlaną oznac...

  • Stajnia z częścią mieszkalną na 40 458 m2 działce.
    Stajnia z częścią mieszkalną na 40 458 m2 działce.

    Adamówek

    • 4 999 997 zł cena
    • 1 153 m2 powierzchnia
    • 4 337 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Stajnia na etapie końcowym realizacji na ponad 4-hektarowej działce. Budynek stajni jest murowany, dwukondygnacyjny. Jest na końcowym etapie realizacji. Część parterowa składa s...

  • Dom bliźniak
    1 / 10
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 797 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 5
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 749 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości