• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Sprzedam działkę w m. Lipówka
    1 / 5
    Sprzedam działkę w m. Lipówka

    Lipówka

    • 32 000 zł cena
    • 31 163 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodziną/ rekreacyjną w spokojnej, cichej okolicy. Blisko las, niedaleko od jez. Białego w Okunince. Nr ewidencyjny działki 102....

  • Działka budowlana Boksze Stare gm. Puńsk,
    1 / 11
    Działka budowlana Boksze Stare gm. Puńsk,

    Boksze Stare

    • 1 900 000 zł cena
    • 50 401 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Serdecznie zapraszam d...

  • Turystyka nad brzegiem rzeki Obry
    1 / 16
    Turystyka nad brzegiem rzeki Obry

    Karszyn

    • 339 000 zł cena
    • 10 079 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna TYLKO w biurze GAUDIUM. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. REWELACYJN...

  • Działka budowlana Zboiska gm. Radziejowice
    1 / 5
    Działka budowlana Zboiska gm. Radziejowice

    Zboiska

    • 137 800 zł cena
    • 1 148 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1148 m2 położona w miejscowości Zboiska gm.Radziejowice. Wymiary działki 23x 50 m, lekko oddalona od drogi asfaltowej, z dobrym dojazdem. W drod...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 405 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka przy ul. Altany czeka na nowego Właściciela. To już jedna z ostatnich nieruchomości na sprzedaż przy tej ulicy. Było tu kilkanaście działek, wszystkie poszły jak świ...

  • Działka Janczewice ul. Jedwabna

    Janczewice » ul. Jedwabna

    • 760 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 760 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy klienci,W świecie, gdzie każdy chce „blisko, ale cicho”, ta działka gra pierwsze skrzypce. Janczewice, ul. Jedwabna - kameralna enklawa pomiędzy Magdalenką, Lesznowolą i Pia...

  • Działka Ogrodniczki ul.

    Ogrodniczki

    • 280 000 zł cena
    • 1 062 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Omiń etap formalności i zacznij budowę od zaraz!Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 0,1062 m² położona w malowniczych i prężnie rozwijających się Ogrodniczkach. To...

  • Działka Słomczyn ul. Urocza

    Słomczyn » ul. Urocza

    • 1 150 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy Klienci,są miejsca, które nie krzyczą...one szepczą... Obiecują spokój, zdrowie i przestrzeń do życia w rytmie, który wreszcie jest ludzki. Słomczyn, w zielonym cieniu Konst...

  • Działka Rybnik Golejów

    Rybnik » Golejów

    • 209 000 zł cena
    • 949 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Nową Ofertę - Działka Budowlana Rybnik - Golejów ul. Książenicka Nieruchomość powstała z podziału dużej parceli i ma powierzchni 949m2 położo...

  • Działka Skrzętla-Rojówka

    Skrzętla-Rojówka

    • 280 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż widokowa działka w Skrzętli - Rojówce gmina Łososina Dolna Jeśli marzysz o magicznych widokach, świeżym powietrzu, bliskości lasu i natury to ta działka jest dla...

  • Działka Runowo

    Runowo

    • 125 000 zł cena
    • 18 700 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna Runowo, gm. Potęgowo, woj. pomorskie. Oferuję do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 18.700 m (1,87 ha), położoną w miejscowości Runowo, w...

  • Malownicza działka w Kiszkowie, 2 km od morza!
    1 / 11
    Malownicza działka w Kiszkowie, 2 km od morza!

    Kiszkowo

    • 119 000 zł cena
    • 3 253 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Odkryj Swój Raj na Ziemi - Urokliwa Działka w Kiszkowie Wyobraź sobie miejsce, gdzie każdy dzień zaczyna się w otoczeniu natury, a kończy spokojem i ciszą wiejskiego życia. W taki...

  • Udział w wysokości 1/8 (nieruchomość Nowy Konik)
    1 / 3
    Udział w wysokości 1/8 (nieruchomość Nowy Konik)

    Nowy Konik

    • 21 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: LU1S/GUp-s/342/2025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki udziału w wysokości 1...

  • Działka z WZ: Koszalin Jamno
    1 / 13
    Działka z WZ: Koszalin Jamno

    Koszalin

    • 139 000 zł cena
    • 937 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca !!!REZERWACJA!!! Działka budowlana 937,5 m² | Koszalin – Jamno | Na sprzedaż działka budowlan...

  • Działka nad morzem w Gąskach – idealna inwestycja!
    1 / 11
    Działka nad morzem w Gąskach – idealna inwestycja!

    Gąski

    • 289 000 zł cena
    • 3 217 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Jeżeli marzysz o własnym kawałku ziemi w malowniczej miejscowości nadmorskiej, ta oferta jest...

  • Działka budowlana Ostrołęka trasa DK61 Mazury Kurpie
    1 / 16
    Działka budowlana Ostrołęka trasa DK61 Mazury Kurpie

    Olszewo-Borki

    • 1 500 000 zł cena
    • 2 417 m2 powierzchnia
    • 621 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży zabudowana, ogrodzona działka budowlana o powierzchni 0,2417 ha (24,17 ar). Lokalizacja: Olszewo-Borki koło Ostrołęki Serce Kurpiowszczyzny Przy trasie prowadzącej...

  • Działka budowlana z MPZP Karnieszewice!
    1 / 10
    Działka budowlana z MPZP Karnieszewice!

    Karnieszewice

    • 79 000 zł cena
    • 903 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Działka budowlana 903 m² – Karnieszewice, MPZP, media, 79 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka...

  • Piękna działka budowlana 2,5 km od morza - 35 arów
    1 / 10
    Piękna działka budowlana 2,5 km od morza - 35 arów

    Kiszkowo

    • 249 000 zł cena
    • 3 491 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana blisko morza – Kiszkowo, 3491 m² Marzysz o domu w spok...

  • SPRZEDAM DZIAŁKI ROLNE W OBRĘBIE IGNATKI
    SPRZEDAM DZIAŁKI ROLNE W OBRĘBIE IGNATKI

    Kolonia Koplany

    • 750 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki rolne położone w obrębie Ignatki o nr ewidencyjnych: 246/8 246/9 246/10 246/11 o różnych wymiarach i powierzchniach tj. od 3000 do 5240 m². Zdjęcie obrazuje powier...

  • Przestronna działka w Teodorowie!
    1 / 2
    Przestronna działka w Teodorowie!

    Teodorów

    • 195 000 zł cena
    • 1 247 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu urokliwej działki o powierzchni 1247 m2, położonej w spokojnej i malowniczej miejscowości Teodorów, zaledwie 5 kilometrów od dynamicznie rozwijających się Sied...