• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Działki z linią brzegową dwóch jezior.
    1 / 16
    Działki z linią brzegową dwóch jezior.

    Stawiska

    • 2 952 400 zł cena
    • 134 200 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki rolne z linią brzegową, o powierzchni łącznej 134.200 m2 (13,4 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w...

  • Działka z linią brzegową jeziora.
    1 / 16
    Działka z linią brzegową jeziora.

    Stawiska

    • 951 000 zł cena
    • 31 700 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z linią brzegową, o powierzchni łącznej 31700 m2 (3,17 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w w...

  • Działka z Warunkami Zabudowy blisko jeziora.
    1 / 5
    Działka z Warunkami Zabudowy blisko jeziora.

    Stawiska

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy o powierzchni 1500 m2, położona w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie k...

  • Działka w bezpośredniej bliskości dwóch jezior.
    1 / 16
    Działka w bezpośredniej bliskości dwóch jezior.

    Stawiska

    • 120 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna, o powierzchni łącznej 5000 m2 (0,5 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie kujawsk...

  • Działka budowlana Węgorzewo,
    1 / 5
    Działka budowlana Węgorzewo,

    Węgorzewo

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam nieruchom...

  • Działka siedliskowa Zazdrość gm. Radziejowice
    1 / 3
    Działka siedliskowa Zazdrość gm. Radziejowice

    Zazdrość

    • 150 050 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania :działka rolna-siedliskowa w miejscowości Zazdrość pow. żyrardowski, o powierzchni 3001 m 2 . Dojazd utwardzoną drogą gminną. Wodociąg i prąd w drodze dojazdowej do...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną

    Bednary-Kolonia

    • 170 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną. Lokalizacja: Bednary-Kolonia, ul. Graniczna. - Działka o powierzchni użytkowej 2000 m² ( nr działki 187/4 ) - Media do przyłączenia w pobliżu - Dogodn...

  • Działka w bezpośredniej bliskości dwóch jezior.
    1 / 16
    Działka w bezpośredniej bliskości dwóch jezior.

    Stawiska

    • 481 000 zł cena
    • 18 500 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna, o powierzchni łącznej 18500 m2 (1,85 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie kujaw...

  • Przeniesienie praw do działki ROD
    1 / 16
    Przeniesienie praw do działki ROD

    Ełk

    • 36 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam zadbaną działkę ogrodową o powierzchni 400m2 na ogródkach działkowych "ROD im. 50-Lecia Zw. Zaw. Kolejarzy" przy ul. Kolonia w Ełku. Dużo możliwości do zagospodarowania. O...

  • Radlin 4,1 ha działka inwestycyjna z domem
    1 / 16
    Radlin 4,1 ha działka inwestycyjna z domem

    Radlin

    • 890 000 zł cena
    • 41 000 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Radlin 4,1 ha – działka inwestycyjna z zabudową Na sprzedaż kompleks nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni 4,1000 ha, położony w miejscowości Radlin 45, gmina Górno, powi...

  • Na sprzedaż działka budowlana z WZ
    1 / 16
    Na sprzedaż działka budowlana z WZ

    Bielsko-Biała

    • 967 380 zł cena
    • 4 206 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PIOTR OLMA Agent prowadzący [tel] Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę z wydanymi warunkami zabudowy, usytuowaną w urokliwej miejscowości Bielsko-Biała, przy ulicy Deszczowej, w...

  • Działka budowlana z MPZP w Konradowie k. Otynia
    1 / 15
    Działka budowlana z MPZP w Konradowie k. Otynia

    Konradowo

    • 145 000 zł cena
    • 1 235 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż działka budowlana 1.235 m² w miejscowości Konradowo, woj. lubuskie, gm. Otyń, położona przy ul. Kolejowej to idea...

  • Działka przemysłowa Wasilków,
    1 / 8
    Działka przemysłowa Wasilków,

    Wasilków

    • 510 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do sprzedaży jedna z d...

  • Działka inwestycyjna Gliwice - Trynek
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Gliwice - Trynek

    Gliwice

    • 6 744 000 zł cena
    • 3 387 m2 powierzchnia
    • 1 992 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ DZIAŁKA DEWELOPERSKA | MPZP 1MWU | PEŁNE UZBROJENIE POWIERZCHNIA 3387 m² | GLIWICE TRYNEK | DOSKONAŁA LOKALIZACJA INWESTYCYJNA Na...

  • Działka budowlana Ogonki gm. Węgorzewo,
    1 / 7
    Działka budowlana Ogonki gm. Węgorzewo,

    Ogonki

    • 560 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę dz...

  • Działka budowlana  gm. Chrząstowice, Ozimska
    1 / 4
    Działka budowlana gm. Chrząstowice, Ozimska

    Dębska Kuźnia

    • 290 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Chrząstowice ul Ozimska 80, działka w planie zagospodarowania przestrzennego opisana symbolem MN, w są...

  • Działka 4520 m² WZ, projekt domu, Radom Janiszpol
    1 / 9
    Działka 4520 m² WZ, projekt domu, Radom Janiszpol

    Radom

    • 590 000 zł cena
    • 4 520 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4520 m², położona w spokojnej części miasta Radom – dzielnica Janiszpol, ul. Rumiankowa. Nieruchomość posiada wydane warunki...

  • Działka z Warunkami Zabudowy blisko jeziora.
    1 / 5
    Działka z Warunkami Zabudowy blisko jeziora.

    Stawiska

    • 96 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z Warunkami Zabudowy o powierzchni 1200 m2, położona w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie kujawsko-p...

  • Działka z linią brzegową jeziora.
    1 / 16
    Działka z linią brzegową jeziora.

    Stawiska

    • 2 370 000 zł cena
    • 79 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z linią brzegową, o powierzchni łącznej 79000 m2 (7,9 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w wo...

  • SPRZEDAM DZIAŁKE BUDOWLANA Z WZ 10.3 ROGI8a
    1 / 5
    SPRZEDAM DZIAŁKE BUDOWLANA Z WZ 10.3 ROGI8a

    Rogi

    • 7 300 zł cena
    • 1 038 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Na sprzedaż działka o powierzchni 10,38 ara (1038 m²) położona w miejscowości Rogi, w gminie Miejsce Piastowe. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób planujących b...