• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Skubianka ul. Lazurowa działka budowlana
    1 / 2
    Skubianka ul. Lazurowa działka budowlana

    Skubianka

    • 850 000 zł cena
    • 3 706 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną w Skubiance przy ul. Lazurowej (Lipowej) obok numeru 78 A (dz.396/5, 397/5, 396/6, 397/6, 396/7, 396/8). Prąd, wodociąg i gaz w ul. Lipowej 7.2...

  • Działka z warunkami zabudowy niedaleko jeziora.
    1 / 5
    Działka z warunkami zabudowy niedaleko jeziora.

    Stawiska

    • 200 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 2500 m2, położona w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie kujawsko-pomorskim. Dla działk...

  • Działka budowlana Żanęcin gm. Wiązowna, Gościniec
    1 / 12
    Działka budowlana Żanęcin gm. Wiązowna, Gościniec

    Żanęcin

    • 1 200 000 zł cena
    • 5 566 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W sprzedaży 4 działki budowlane o łącznej pow. 5566 m². przy drodze gminnej. Z uzyskanymi warunkami zabudowy na 8 lokali w zabudowie bliźniaczej. **Opis:** Zapraszamy do zapoznani...

  • Siary działka budowlana 15 a 1178S/2026

    Siary

    • 139 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 15 arów (do wydzielenia), położona w spokojnej i malowniczej części miejscowości Siary (gm. Sękowa). To idealna propozycj...

  • Wyjątkowa działka budowlana 92 a –Siary, gm. Sękowa 1177S/2026

    Siary

    • 650 000 zł cena
    • 9 200 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż unikalna nieruchomość o powierzchni ok. 92 arów, położona w malowniczej miejscowości Siary (gm. Sękowa). To oferta dla najbardziej wymagających klientów, poszukujących...

  • 1 / 3
    Działka budowlana w otulinie drzew 57 a – Siary, gm. Sękowa 1176S...

    Siary

    • 399 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna nieruchomość o powierzchni ok. 57 arów, położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Siary (gm. Sękowa). To propozycja stworzona dla osób po...

  • 1 / 3
    Działka budowlana w otulinie drzew 35 a – Siary, gm. Sękowa 1175S...

    Siary

    • 250 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni ok. 35 arów, położona w malowniczej miejscowości Siary (gm. Sękowa). Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących szczególnej...

  • Działka Szczodrowo ul. Brzozowa

    Szczodrowo » ul. Brzozowa

    • 125 000 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA MIESZKANIOWA Z MPZP - oznaczona jako MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnejLOKALIZACJA:Działka położona jest we wsi Szczodrowo gmina Skarszewy. Około 38 km od Gd...

  • 1 / 4
    Działki Budowlane Zdroje k. Cekcyna

    Zdroje

    • 89 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż cztery działki położone w malowniczej wsi Zdroje w gminie Cekcyn (powiat Tuchola, województwo Kujawsko‑Pomorskie). Lokalizacja wyjątkowa — działki graniczą z lasem i po...

  • Działka budowlana 1272 m² koło Cekcyna

    Zdroje

    • 109 000 zł cena
    • 1 272 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Mała Wieś Przy Drodze ul.

    Mała Wieś przy Drodze

    • 240 000 zł cena
    • 3 010 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa o powierzchni 3 010 m2. ( 43 x 75 ) sytuowana jest przy drodze oraz utwardzonej.Działka oddalona 35 km od Warszawy między Puszczą Kampinoską, a rzeką Wisłą,Wedł...

  • Działka Zawodne ul.

    Zawodne

    • 159 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POZOSTAŁA OSTATNIA DZIAŁKAPolecam działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w pięknej okolicy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Zawodne (gm. Prażmów) o powierzchn...

  • Działka Adamów Drwalewski ul.

    Adamów Drwalewski

    • 170 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Atrakcyjne działki - Adamów Drwalewski, gmina ChynówNa sprzedaż kompleks 8 atrakcyjnych działek o powierzchni 3000 m² każda, położonych w miejscowości Adamów Drwalewsk...

  • Działka Janówek ul. Słoneczna

    Janówek » ul. Słoneczna

    • 445 000 zł cena
    • 1 077 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję działkę  budowlaną z mediami ( prąd, kanalizacja, woda miejska ) gaz przy działce . Powierzchnia działki 1077 m2, o szerokość 22.00 m.Posesja posiada ogrodzenie metalowe z...

  • Działka Kotorydz ul. Tarczyńska

    Kotorydz » ul. Tarczyńska

    • 449 000 zł cena
    • 2 815 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam Państwu działkę budowlaną oddaloną od Okęcia ok 18 km. Błyskawiczny dojazd do Warszawy zapewnia trasa szybkiego ruchu S7, oddalona o 2 km od działki.Z przyłączy na działce...

  • Działka Tarczyn ul. Wąska

    Tarczyn » ul. Wąska

    • 499 000 zł cena
    • 918 m2 powierzchnia
    • 544 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, przy której znajdują się wszystkie media  ( prąd gaz, woda, kanalizacja ).Powierzchnia  918 m2, wymiary 22 x 42 m.Wed...

  • Działka Nowy Prażmów ul.

    Nowy Prażmów

    • 475 000 zł cena
    • 1 244 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz szybko i sprawnie zamieszkać w swoim domu - zwróć uwagę na tę ofertę.Pozytywy tej oferty :- duża ogrodzona działka 1244 m2- rozpoczęta budowa ( stan surowy otwarty ) o powie...

  • Działka Mała Wieś Przy Drodze ul.

    Mała Wieś przy Drodze

    • 1 511 280 zł cena
    • 18 891 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nie tylko dla Developera o powierzchni 18891 m2. ( 41 x 459) usytuowana jest przy drodze asfaltowej oraz utwardzonej.Działka oddalona 35 km od Warszawy między Puszczą Kampi...

  • 1 / 4
    Działka Nowy Prażmów ul.

    Nowy Prażmów

    • 170 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentuję Państwu działkę budowlaną w Nowym Prażmowie! W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość ma przeznaczenie mieszkaniowe - jednorodzinne.  Możliwość...

  • Działka Błonie ul.

    Błonie

    • 192 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w miejscowości Błonie k./ Prażmowa.ZOSTAŁY JUŻ TYLKO TRZY DZIAŁKI Działka dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Nie jest...