• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Piękna działka ze stawem, 3 km od morza: Śmiechów
    1 / 11
    Piękna działka ze stawem, 3 km od morza: Śmiechów

    Śmiechów

    • 389 000 zł cena
    • 4 531 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Działka budowlana ze stawem – tylko 3 km od morza! Śmiechowo k. Gąsek Na sprzedaż wyjątkowa działka o po...

  • Piękny las w miejscowości Rakowiec
    1 / 6
    Piękny las w miejscowości Rakowiec

    Rakowiec

    • 149 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prezentuję Państwu do sprzedaży piękny 100 letni las o łącznej powierzchni ok. 1,50 ha. Las składa się z następujących działek: 332, 333, 408/2, 409, 473. Położony w miejscowości R...

  • Malownicza działka w Kiszkowie, 3 km od morza!
    1 / 10
    Malownicza działka w Kiszkowie, 3 km od morza!

    Kiszkowo

    • 199 000 zł cena
    • 3 754 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Odkryj Swoje Miejsce na Ziemi - Malownicza Działka w Kiszkowie Wyobraź sobie poranek, kiedy budzisz się w ciszy i spokoju, otoczony pięknem natury. Promienie słońca przebijają się...

  • Działka budowlana 33 ary, 2,5km od plaży WZ
    1 / 11
    Działka budowlana 33 ary, 2,5km od plaży WZ

    Kiszkowo

    • 289 000 zł cena
    • 3 362 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3362 m², położona w miejscowości Kiszkowo, zaledwi...

  • Na sprzedaż działka blisko molo w Nieporęcie
    1 / 4
    Na sprzedaż działka blisko molo w Nieporęcie

    Nieporęt

    • 470 000 zł cena
    • 1 122 m2 powierzchnia
    • 419 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana, z MPZP, blisko Warszawy, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad Jeziorem Zeg...

  • Działka budowlana ok 7 ar Bieżanów - południe Krakowa.
    Działka budowlana ok 7 ar Bieżanów - południe Krakowa.

    Kraków

    • 750 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 1 087 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. ok 7 ar - dzielnica Bieżanów - południe Krakowa. Szybki wyjazd na ul. Wielicką, autostradę A4 i innych miejsc miasta Krakowa, sklepów, stacji, atrakcyjnyc...

  • Ogródek działkowy ROD Sołtysowicka
    1 / 4
    Ogródek działkowy ROD Sołtysowicka

    Wrocław

    • 20 000 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odstąpię prawo do działki rekreacyjnej ROD "Leśna Polana" we Wrocławiu Powierzchnia: 322 m² Lokalizacja: działka położona na skraju lasu, z osobnym wejściem i bardzo blisko parkin...

  • Malownicza działka w Kiszkowie, 2 km od morza!
    1 / 11
    Malownicza działka w Kiszkowie, 2 km od morza!

    Kiszkowo

    • 149 000 zł cena
    • 4 370 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Odnajdź Spokój i Piękno Natury - Wyjątkowa Działka w Kiszkowie Marzysz o życiu w miejscu, gdzie natura jest na wyciągnięcie ręki, a morze znajduje się zaledwie kilka minut od Twoj...

  • Działka budowlana Borek Stary gm. Tyczyn
    1 / 5
    Działka budowlana Borek Stary gm. Tyczyn

    Borek Stary

    • 170 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż - działka budowlana 1010 m2, Borek Stary, gmina Tyczyn Oferuję działkę budowlaną o powierzchni 1010 m2 położoną w spokojnej części Borku Starego. Teren posiada wydane w...

  • Działka budowlana Koszalin Jamno
    1 / 13
    Działka budowlana Koszalin Jamno

    Koszalin

    • 139 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Działka budowlana 1001m² | Koszalin – Jamno Na sprzedaż działka o powierzchni 1001m², położona...

  • Złoty Stok - 4 działki budowlane na sprzedaż
    1 / 3
    Złoty Stok - 4 działki budowlane na sprzedaż

    Złoty Stok

    • 187 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 4 działki budowlane o łącznej wielkości 4805 m w Złotym Stoku na ul. Sportowej. Dwie działki są o powierzchni po około 1100 m, dwie kolejne działki o powierzchni p...

  • USTROŃ centrum Zabudowana działka 0,5ha + budynki 2650m2
    1 / 16
    USTROŃ centrum Zabudowana działka 0,5ha + budynki 2650m2

    Ustroń

    • 3 500 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 687 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż zabudowana działka 51 a w centrum Ustronia - na działce trzy budynki mieszkalno-usługowe (z wydanymi WZiZT) o powierzchni użytkowej 2650m2 zlokalizowane w centrum Ustro...

  • Zostań Rolnikiem! Działka 1,5 ha!
    1 / 9
    Zostań Rolnikiem! Działka 1,5 ha!

    Radowo Wielkie

    • 149 000 zł cena
    • 15 400 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Na sprzedaż atrakcyjna działka siedliskowa o powierzchni 1,54 ha, położona w miejscowości Kolon...

  • Działka rolna 0,8 ha, Siedliska gm. Miłkowice
    1 / 3
    Działka rolna 0,8 ha, Siedliska gm. Miłkowice

    Siedliska

    • 43 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną nr 283 o powierzchni 0,8 ha w Siedliskach, gmina Miłkowice. Działka położona blisko zabudowań, z łatwym dostępem do dróg i mediów. Posiada duży po...

  • Działka budowlana 1000m2 Blisko Julinka super lokalizacja
    Działka budowlana 1000m2 Blisko Julinka super lokalizacja

    Zaborówek

    • 420 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam ! Posiadam do sprzedania działkę budowlaną 1000m2 z możliwością powiększenia powierzchni nawet do 2500m2 w Miejscowości Zaborówek gmina Leszno woj. Mazowieckie. cena za 1 met...

  • Działka budowlana Bogdanowo
    Działka budowlana Bogdanowo

    Bogdanowo

    • 275 000 zł cena
    • 935 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Bogdanowie koło Obornik Wlkp. Powierzchnia działki 935m2. Wszystkie media doprowadzone do działki. W razie zainteresowania proszę o kontakt.

  • ZĄBKI, JPII – działka budowlana z KW, 320 m2
    1 / 5
    ZĄBKI, JPII – działka budowlana z KW, 320 m2

    Ząbki

    • 598 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 1 869 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZĄBKI, JPII – działka budowlana z KW, 320 m2 BEZPOŚREDNIO sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną z KW położoną w centrum miasta ZĄBKI przy ulicy JANA PAWŁA II blisko granicy z Wars...

  • Sprzedam działkę 1743m2 w Żelkowie gm. Skórzec
    1 / 8
    Sprzedam działkę 1743m2 w Żelkowie gm. Skórzec

    Żelków

    • 450 000 zł cena
    • 1 743 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka inwestycyjna z budynkiem handlowo-usługowym – Żelków, gmina Skórzec, ul. Spokojna Oferuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym...

  • Duża działka w Słodkowie na sprzedaż
    1 / 7
    Duża działka w Słodkowie na sprzedaż

    Słodków

    • 160 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka w Słodkowie na sprzedaż Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 5000 m², zlokalizowaną w bardzo lubianej miejscowości w Słodków, gm. Turek Powier...

  • Syndyk sprzeda udział w nieruchomości
    1 / 6
    Syndyk sprzeda udział w nieruchomości

    Piaseczno

    • 178 560 zł cena
    • 9 010 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości Roberta Dorocińskiego ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Udział 1/2 w prawie własności nieruchomości...