• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Słupca
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 221)
  • Działka (594m2) w Bystrej ul. Klimczoka
    1 / 15
    Działka (594m2) w Bystrej ul. Klimczoka

    Bystra

    • 35 000 zł cena
    • 594 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Powierzchnia działki: 594 m2 Numer działki: 1648/13 Współrzędne: 49.75363295291511, 19.023819315194817 (np. współrzędne skopiować i wkleić...

  • Działka budowlana, Kałduny !
    1 / 3
    Działka budowlana, Kałduny !

    Kałduny

    • 225 000 zł cena
    • 4 997 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 50 ar, położona 7 min od Bełchatowa, w miejscowości Kałduny. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, z przezna...

  • Działka 0,6a w Milówce - widok na góry, blisko PKP
    1 / 7
    Działka 0,6a w Milówce - widok na góry, blisko PKP

    Milówka

    • 136 000 zł cena
    • 628 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Działka w Milówce cisza, widok i świetna lokalizacja Na sprzedaż malownicza działka o powierzchni ok. 6a, położona w spokojnej czę...

  • Działka budowlana Żegary gm. Sejny,
    1 / 7
    Działka budowlana Żegary gm. Sejny,

    Żegary

    • 590 000 zł cena
    • 10 890 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z linią brzegową - Żegary, gmina Sejny - takich miejsc już nie ma! Niezwykle malowniczy grunt położony w Żegarach, nad kameralnym jeziorem, z własną linią brzegową o długo...

  • Duża działka inwestycyjna Oświęcim
    1 / 16
    Duża działka inwestycyjna Oświęcim

    Oświęcim

    • 2 895 000 zł cena
    • 9 694 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Działka inwestycyjna Oświęcim, Stare Stawy Powierzchnia: 9 694 m² Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Forma własności: wł...

  • Działka budowlana - Sprzedaż - Czaniec Polska
    1 / 16
    Działka budowlana - Sprzedaż - Czaniec Polska

    Czaniec

    • 140 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Oferujemy na sprzedaż, atrakcyjną działkę budowlaną w świetnej lokalizacji o powierzchni 900 m² położoną w malowniczej miejscowości Czaniec,...

  • Duża działka Zawady 22 ary - media w drodze
    Duża działka Zawady 22 ary - media w drodze

    Zawady

    • 199 000 zł cena
    • 2 183 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Zawadach, gmina Bełchatów czeka na Ciebie! Powierzchnia - 22 ary Lokalizacja: - Dookoła zabudowa jednorodzinna, cisza i spokój - a do Bełchatowa, Łodzi czy Piotrkowa T...

  • Działka Jankowice blisko mostu i drogi asfaltowej
    1 / 12
    Działka Jankowice blisko mostu i drogi asfaltowej

    Jankowice

    • 13 900 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący Tel: +48 [tel] Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1134 m2 położona blisko drogi numer 781 Chrzanów-Zator. Działka ze sposobem korzystan...

  • Działka budowlana Nowy Jasiniec gm. Koronowo
    1 / 7
    Działka budowlana Nowy Jasiniec gm. Koronowo

    Nowy Jasiniec

    • 178 000 zł cena
    • 3 058 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ OFERUJEMY DZIAŁKĘ W POBLIŻU ZALEWU KORONOWSKIEGO! NOWY JASINIEC gm. KORONOWO RAJ DLA WĘDKARZY I GRZYBIARZY! POWIERZCHNIA - 3058 m2 KSZTAŁT - prostokąt WA...

  • 15,02 ar pod dom – działka w Rzeszowie, Kukuczki
    1 / 15
    15,02 ar pod dom – działka w Rzeszowie, Kukuczki

    Rzeszów

    • 575 000 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 383 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 335/3 w Rzeszowie, obręb Matysówka z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomość przy ul. Kukuczki o powierzchni 15,02 ar. Jeśli szukasz miejsca pod budowę dom...

  • Działka usługowa Bydgoszcz Łęgnowo
    1 / 5
    Działka usługowa Bydgoszcz Łęgnowo

    Bydgoszcz

    • 1 800 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedaży oferujemy dużą działkę o pow. łącznej 18.000 m2, składa się z czterech wydzielonych działek, jest możliwość zakupu pojedynczych działek. Media w drodze. Nieogrod...

  • Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja
    1 / 8
    Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja

    Jasienica

    • 375 000 zł cena
    • 2 799 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Jasienica, zaledwie 15 minut...

  • Działka 22 ary Zawady gm. Bełchatów
    Działka 22 ary Zawady gm. Bełchatów

    Zawady

    • 199 000 zł cena
    • 2 183 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Zaciszna działka rolna w sercu zielonej przyrody
    1 / 9
    Zaciszna działka rolna w sercu zielonej przyrody

    Zawadka

    • 75 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego zakątka natury – działki położonej wśród łąk i lasów o powierzchni 50 arów, położoną w malowniczej, spokojnej okolicy Zawadka k/ Tymbarku. To ide...

  • Działka 2004 m² na Ul. Północna - Spokój i Natura
    1 / 3
    Działka 2004 m² na Ul. Północna - Spokój i Natura

    Cieszyn

    • 501 000 zł cena
    • 2 004 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż niezwykła działka budowlana położona w malowniczym regionie Polska, oferująca nieograniczone możliwości dla tych, którzy marzą o...

  • Malownicza działki 28 ar w Koconiu
    1 / 16
    Malownicza działki 28 ar w Koconiu

    Kocoń

    • 310 000 zł cena
    • 2 805 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i urokliwej miejscowości Kocoń, w powiecie żywieckim. To idealne miejsce...

  • Działka Kruszyn gm. Sicienko
    1 / 6
    Działka Kruszyn gm. Sicienko

    Kruszyn

    • 105 000 zł cena
    • 1 606 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz super taniej ,ciekawej działki w bliskiej okolicy Bydgoszczy ? Działka - Kruszyn gm. Sicienko -wielkości 1605m2. Uzyskane warunki zabudowy. W sąsiedz...

  • Działka inwestycyjna Rymanów,
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Rymanów,

    Rymanów

    • 200 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    >> Krótki opis nieruchomości: Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w miejscowości Rymanów. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania prze...

  • Działka budowlana Szubin Zamek
    1 / 6
    Działka budowlana Szubin Zamek

    Szubin

    • 99 900 zł cena
    • 743 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka Szubin, ul.Wiejska - 743m2 z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego - wylane fundamenty. Możliwość budowy domu na bazie wybranego przez siebie projektu...

  • Żywiec -przestronna działka na sprzedaż
    1 / 7
    Żywiec -przestronna działka na sprzedaż

    Żywiec

    • 899 000 zł cena
    • 4 801 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Duża działka budowlana z potencjałem Powiat żywiecki, Żywiec -dojazd od ul. Śliwkowej. Położenie nieruchomości 49°40'40" N 19°9&#0...