• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 221)
  • 1 / 4
    Działka Pawłowice

    Pawłowice

    • 207 350 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana na sprzedaż - Pawłowice, 1430 m² - świetna lokalizacja, atrakcyjna cena! TYLKO U NAS! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1430 m...

  • Działka Ryglice 45 arów

    Ryglice

    • 99 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka 45 arów w Ryglicach – tylko 99 000 zł!Na sprzedaż oferujemy piękną, przestronną działkę o powierzchni 45 arów, położoną w malowniczych Ryglicach. To idealne miejs...

  • Działka budowlana 34 ary w Bistuszowej

    Bistuszowa

    • 120 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cena: 120 000 złPowierzchnia działki: 34 aryLokalizacja: Bistuszowa, k. TuchowaWymiary działki: ok. 117 m x 28 mWydane warunki zabudowyNa sprzedaż działka położona w miejscowości B...

  • Działka Inwestycyjna Ryglice 74 a

    Ryglice

    • 1 184 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna 74 ary – Ryglice Szukasz gruntu pod pewny biznes? To oferta, która może zagwarantować sukces Twojej inwestycji! Na sprzedaż świetnie położona działk...

  • Działka Ryglice 77 arów

    Ryglice

    • 160 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka 77 arów – RygliceMarzysz o domu z pięknym widokiem i ciszą wokół? Ta działka to strzał w dziesiątkę!Na sprzedaż oferujemy przepięknie położoną działkę o powierzc...

  • Działka przemysłowo budowlana 63a Lublin Zadębie

    Lublin » ul. Plewińskiego

    • 2 000 000 zł cena
    • 6 296 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Inwestycyjna około 63 ary na obrzeżach miasta wojewódzkiego LublinMedia w pobliżu PRĄD, GAZ, KANALIZACJA, WODA Obręb Zadębie 7 km do centrum Lublina Wjazd na obwodnice L...

  • 1 / 4
    Działka Żory Rój

    Żory » Rój

    • 350 000 zł cena
    • 8 580 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowgo zgiełku? Działka budowlano-rolna z dwoma stawami hodowlanymi - twoja prywatna oaza...

  • 1 / 4
    Działka Żory Rowień

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 260 000 zł cena
    • 696 m2 powierzchnia
    • 374 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA! Działka budowlana Żory- Rowień ul. Cysterska/Wiklinowa (róg dwóch ulic). POWIERZ...

  • Działka budowlana Nowy Sącz os. Zabełcze
    1 / 4
    Działka budowlana Nowy Sącz os. Zabełcze

    Nowy Sącz

    • 210 000 zł cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 202 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 10,40ar położona w Nowym Sączu na os. Zabełcze. Działka położona jest w odległości 4km od sądeckiego rynku. Działka w kształcie prostokąt...

  • Działka budowlana przy lesie Sikorskiego
    1 / 2
    Działka budowlana przy lesie Sikorskiego

    Zabrze

    • 240 000 zł cena
    • 688 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana w Zabrzu-Pawłowie. Działka posiada bezpośredni wjazd od ulicy Sikorskiego. Wszystkie media są w drodze (kolor żółty).Posiadam wszystkie warunki na przyłą...

  • Działka budowlana Bobowa Wilczyska
    1 / 2
    Działka budowlana Bobowa Wilczyska

    Bobowa

    • 115 000 zł cena
    • 1 585 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 15,85 ar położona w miejscowości Wilczyska w gminie Bobowa. Działka o lekkim nachyleniu w kształcie prostokąta o wymiarach około 41m x 38m....

  • Działka budowlana w Sobieńczycach gm Krokowa
    1 / 7
    Działka budowlana w Sobieńczycach gm Krokowa

    Sobieńczyce

    • 149 000 zł cena
    • 1 615 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka położona w gm. Krokowa, powiecie puckim, miejscowości Sobieńczyce przy ulicy Kasztanowej o powierzchni 1615m2. Malowniczy rejon w pobliżu lasu, jeziora Żarnowie...

  • Działki budowlane - Marcinkowo, gm. Mrągowo.
    1 / 13
    Działki budowlane - Marcinkowo, gm. Mrągowo.

    Marcinkowo

    • 122 900 zł cena
    • 1 245 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marcinkowo to dynamicznie rozwijająca się miejscowość w gminie Mrągowo, położona w sercu Mazur, zaledwie kilka minut od Mrągowo. To doskonała propozycja dla osób, które chcą korzys...

  • Działka budowlana Ochotnica Dolna
    1 / 8
    Działka budowlana Ochotnica Dolna

    Ochotnica Górna

    • 300 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania widokowa działka o pow. 1ha położona w Ochotnicy Dolnej około 20km od Szczawnicy i 50km od Zakopanego. Działka w trakcie przekształcania na działkę budowlaną- przew...

  • Działka inwestycyjna Bielsko-Biała Komorowice Krakowskie, Jasna Rola
    1 / 2
    Działka inwestycyjna Bielsko-Biała Komorowice Krakowskie, Jasna R...

    Bielsko-Biała

    • 379 000 zł cena
    • 1 642 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM NA GÓRY  Bielsko-Biała - ul. Jasna Rola 379 000 zł | ? 1642 m² Marzysz o domu w spokojnej okolicy, z pięknym widokiem na góry i jednocześ...

  • Działka budowlana Pysznica, Jastkowice
    Działka budowlana Pysznica, Jastkowice

    Jastkowice

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma powierzchnię 10 arów i kształt kwadratu. Położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej na lekkim wzniesieniu. Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodę, gaz,...

  • Działka pod duże osiedle (6 ha.)
    1 / 9
    Działka pod duże osiedle (6 ha.)

    Końskie

    • 32 400 000 zł cena
    • 60 000 m2 powierzchnia
    • 540 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedaży działkę położoną przy ulicy Partyzantów w Końskich, niedaleko Urzędu Miasta i Gminy. Działka o numerach 3130/10 i 3130/11 ma powierzchnię 60.000 metrów kwadrat...

  • Działka budowlana Rdziostów gm. Chełmiec
    1 / 7
    Działka budowlana Rdziostów gm. Chełmiec

    Rdziostów

    • 99 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. 11 ar położona w Rdziostowie (gm. Chełmiec)- około 5km od Nowego Sącza. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około dł. 44m x...

  • Działka budowlana Marcinkowice gm. Chełmiec
    1 / 3
    Działka budowlana Marcinkowice gm. Chełmiec

    Marcinkowice

    • 170 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow 17ar z wydanymi warunkami zabudowy położona w Marcinkowicach w odległości 8 km od Nowego Sącza. Działka płaska w kształcie zbliżonym do pros...

  • Działka rolno-budowlana Łęki gm. Łososina Dolna
    1 / 4
    Działka rolno-budowlana Łęki gm. Łososina Dolna

    Łęki

    • 160 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka usługowo- rolna o powierzchni 41ar położona w miejscowości Łęki (gm. Łososina Dolna). Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego około 1/2...