• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działki budowlane w m. Bargłów Kościelny
    Działki budowlane w m. Bargłów Kościelny

    Bargłów Kościelny

    • 99 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca na dom lub inwestycję w otoczeniu natury, spokoju, w sąsiedztwie jezior i lasów, z bliskim dostępem do miasta i infrastruktury i do tego w dobrej cenie?! ️️️ Zapozn...

  • Działka budowlana 37,69a z wydanymi WZ – Węglówka
    1 / 4
    Działka budowlana 37,69a z wydanymi WZ – Węglówka

    Węglówka

    • 99 000 zł cena
    • 3 769 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DUŻA OBNIŻKA CENY! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 37,69a zlokalizowaną w miejscowości Węglówka w gminie Korczyna w odległości kilkunastu kilometrów o...

  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Ciemne

    • 450 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach 28/34

  • Na sprzedaż działka budowlana m. Bargłów Kościelny
    1 / 2
    Na sprzedaż działka budowlana m. Bargłów Kościelny

    Bargłów Kościelny

    • 168 000 zł cena
    • 2 593 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż interesująca, przestronna działka budowlana w urokliwej miejscowości Bargłów Kościelny! Powierzchnia: 0,2593 ha Idealna pod zabudowę mieszkaniową lub zagrodową w gosp...

  • Działka budowlana w Jelnej | 20,65 arów | WZ w trakcie
    1 / 4
    Działka budowlana w Jelnej | 20,65 arów | WZ w trakcie

    Jelna

    • 150 000 zł cena
    • 2 065 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 2065 m² z WZ w trakcie + zgody na media Jelna – sołectwo Judaszówka | gm. Nowa Sarzyna Na sprzedaż działka nr 490 o powierzchni 2065 m², położona w miejscowości Jelna (sołe...

  • Olsztynek GM. - wieś Elgnówko -blisko do jeziora+ War Zabud.
    1 / 2
    Olsztynek GM. - wieś Elgnówko -blisko do jeziora+ War Zabud.

    Elgnówko

    • 68 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1700 m2-w środku lasu- kilkaset metrów od jeziora Białego. Niepowtarzalna lokalizacja .Blisko budowy w trakcie realizacji. Numer ewidencyjny: 146/40 WARUNKI ZABUDOWY NA DOM...

  • Na sprzedaż działka budowlana w m. Nowinka
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana w m. Nowinka

    Nowinka

    • 79 000 zł cena
    • 1 123 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 229/20 w Nowince (woj. podlaskie) Szukasz spokojnego miejsca na dom blisko natury, ale z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta może być właśnie dla...

  • Sprzedam 1 działkę rekreacyjną
    1 / 2
    Sprzedam 1 działkę rekreacyjną

    Trzcińsko-Zdrój

    • 145 000 zł cena
    • 1 138 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 1 działkę rekreacyjną, leżącą nad jeziorem w mieście Trzcińsko Zdrój, nr działki 666/8 o powierzchni 1138 m2 wraz z udziałem 1/5 w działce 666/10, która gwarantuje dost...

  • Sprzedam działkę blisko morza ok 400 metrów
    1 / 2
    Sprzedam działkę blisko morza ok 400 metrów

    Darłowo

    • 289 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 915 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę nad morzem okolice Darłówka, metraż 316 m kw, działka ogrodzona, prąd, szambo. Działka znajduje się kolo 400 metrów od morza i około 800 m od jeziora Kopań. Super...

  • sprzedam 1 działkę rekreacyjną
    1 / 2
    sprzedam 1 działkę rekreacyjną

    Trzcińsko-Zdrój

    • 155 000 zł cena
    • 1 362 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 1 działkę rekreacyjną, leżącą nad jeziorem w mieście Trzcińsko Zdrój, nr działki 666/16 , o powierzchni 0,1362 ha, działka z dojściem do jeziora poprzez działkę drogę wewn...

  • Działka z mediami i WZ | 952 m² | Radom Godów

    Radom

    • 300 000 zł cena
    • 952 m2 powierzchnia
    • 316 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 952 m², położona w spokojnej i zielonej części Radomia – dzielnica Godów.Nieruchomość idealna dla osób szukających ciszy i bl...

  • Działka budowlana Brzozie Bory Tucholskie

    Brzozie

    • 69 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Brzozie, gm. Cekcyn – działki budowlane w otoczeniu natury, idealne na dom całoroczny lub letniskowy.Na sprzedaż cztery działki budowlane położone w miejscowości Brzozie, w gminie...

  • Działka budowlana 3225 m² z WZ

    Tuszynki

    • 125 000 zł cena
    • 3 225 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Tuszynkach, województwo kujawsko-pomorskie w powiecie świeckim, w gminie Bukowiec. Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 3225 m² położoną w malowniczej o...

  • Działka z WZ Brzozowe Błota Bory Tucholskie

    Brzozowe Błota

    • 165 000 zł cena
    • 1 797 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Brzozowe Błota, w sercu Borów Tucholskich – miejscu, które od lat wybierane jest przez osoby ceniące ciszę, przestrzeń oraz zd...

  • Działka budowlana Bysław 1111 m²

    Bysław

    • 149 000 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Bysław, gmina Lubiewo, powiat tucholski, województwo kujawsko - pomorskie, w Borach Tucholskich.Okolica słynie z pięknych krajobrazów,...

  • 1 / 4
    5749 m² w sercu Borów – inwestycja w naturę

    Błądzim

    • 81 999 zł cena
    • 1 026 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DLA MIŁOŚNIKÓW NATURY – PRZESTRONNE DZIAŁKI W SERCU BORÓW TUCHOLSKICHMarzysz o budowie wymarzonego domu lub stworzeniu letniskowej oazy w otoczeniu dzikiej przyrody? Ta unik...

  • Działka Budki Żelazowskie ul.

    Budki Żelazowskie

    • 367 000 zł cena
    • 5 243 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Budki Żelazowskie, w gminie Kampinos o powierzchni 5 243 m² w kształcie prostokąta.Numer działki 75Działka znajduje się bezpośrednio przy...

  • Działka Młodzieszyn ul.

    Młodzieszyn

    • 150 000 zł cena
    • 8 313 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Młodzieszynie bezpośrednio przy drodze krajowej DK50.Najważniejsze informacje: Numer działki: 511 Powierzchnia: 8313 m² Kształt: prostokąt Wymiary: ok. 69,...

  • 1 / 3
    Działka Młodzieszyn ul.

    Młodzieszyn

    • 50 000 zł cena
    • 1 796 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Młodzieszynie bezpośrednio przy drodze krajowej DK50.Najważniejsze informacje: Numer działki: 530 Powierzchnia: 1796 m² Klasa ziemi: IIIa Ukształtowanie te...

  • Działka Wincentów ul.

    Wincentów

    • 180 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy Klienci,Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działek budowlanych w otoczeniu lasu, idealnych pod budowę wymarzonego domu w ciszy, zieleni i absolutnym sp...