• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • 7881 m² z projektem domu • Media • Spokój i zieleń
    1 / 2
    7881 m² z projektem domu • Media • Spokój i zieleń

    Jadwinin

    • 159 000 zł cena
    • 7 881 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę rolno-budowlaną o powierzchni 7881 m², położoną w spokojnej miejscowości Jadwinin, gmina Pabianice, powiat pabianicki. To idealna propoz...

  • GOTOWY PROJEKT DEWELOPERSKI | 57 DOMÓW | MPZP
    1 / 8
    GOTOWY PROJEKT DEWELOPERSKI | 57 DOMÓW | MPZP

    Goleniów

    • 4 073 489 zł cena
    • 77 279 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy "Gotowca Inwestycyjnego". Teren 7,73 ha w Goleniowie (obręb Ciechno), w pełni przygotowany pod budowę osiedla 57 domów jednorodzinnych. Omijasz 2 lata procedur adminis...

  • Działka w otulinie Lasu Młochowskiego
    1 / 7
    Działka w otulinie Lasu Młochowskiego

    Żółwin

    • 580 000 zł cena
    • 948 m2 powierzchnia
    • 612 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 948m2 zlokalizowana w Żółwinie. Kształt prostokąta o wymiarach 28,55 x 33,02, dojazd drogą gminna utwardzoną media - prąd, woda, gaz w drodze przy...

  • Działka budowlana Trzebinia
    1 / 11
    Działka budowlana Trzebinia

    Trzebinia

    • 190 000 zł cena
    • 1 204 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1204 m 2 , zlokalizowana w Trzebini - Trzebionka. Aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Działka oznaczona...

  • Działka rolna Gliczarow Dolny
    Działka rolna Gliczarow Dolny

    Gliczarów Dolny

    • 150 000 zł cena
    • 1 601 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA W SPOKOJNEJ OKOLICY PODHALA DZIAŁKA INWESTYCYJNA | CISZA I NATURA | PODHALE POWIERZCHNIA 1601 m² | GLICZARÓW DOLNY | GMINA BIAŁY DUNAJEC Na sprzedaż działka położona w ma...

  • Wyjątkowa działka rolna z lasem i potokiem
    1 / 7
    Wyjątkowa działka rolna z lasem i potokiem

    Tyrawa Solna

    • 120 000 zł cena
    • 10 500 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wyjątkowa działka rolna z lasem i potokiem – oaza spokoju , Tyrawa Solna 38-503 , nr działki 373 Opis nieruchomości: Na sprzedaż oferuję urokliwą działkę rolną (z częścią leśną)...

  • Tania działka leśna w Dzierzgowie
    Tania działka leśna w Dzierzgowie

    Dzierzgów

    • 80 000 zł cena
    • 26 700 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dzialka leśna o pow.2,67 ha położona we wsi Dzierzgów ,gmina Radków ,woj .świętokrzyskie. Nr ewidencyjny 1149/1,piąta klasa gruntu ( Ls V) .Drzewostan sosnowy w wieku około 35 la...

  • Działka budowlana Wołkowyja gm. Solina Wołkowyja
    1 / 12
    Działka budowlana Wołkowyja gm. Solina Wołkowyja

    Wołkowyja

    • 360 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 39 arów, położona w malowniczej miejscowości Wołkowyja, niedaleko Jeziora Solińskiego. Nieruchomość znajduje się na wzgórzu, skąd rozpościera się...

  • Działka rekreacyjna ROD
    Działka rekreacyjna ROD

    Pińczów

    • 20 400 zł cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna położona w Pińczowie za Nidą w strone Skrzypiowa ROD nr. 221 o powierzchni 324m kw. Na działkę jest doprowadzony prąd (słup ze skrzynką i licznikiem...

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Rogów

    • 350 000 zł cena
    • 4 904 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bardzo dużą działkę budowlaną Rogów ul. Odludna, 200 m od granicy Końskich. Jest zaniedbana i z rozpoczętą budową w ok 2010 roku dlatego tak niska cena za m2. więcej infor...

  • Działka budowlana Mchawa gm. Baligród Mchawa
    1 / 10
    Działka budowlana Mchawa gm. Baligród Mchawa

    Mchawa

    • 155 000 zł cena
    • 2 019 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Mchawa , w gminie Baligród. Dla obu nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy umożliwiające budowę budynku mieszka...

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Niwy

    Niwy

    • 1 121 075 zł cena
    • 16 390 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda atrakcyjnie położone grunty inwestycyjne o przeznaczeniu produkcja/ usługi, o powierzchni 16.390m2 (1,6390ha) za cenę nie niższą niż 75% wartości oszacowania tj....

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Niwy

    Niwy

    • 2 019 537 zł cena
    • 32 002 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda atrakcyjnie położone grunty inwestycyjne o przeznaczeniu produkcja/ usługi, o powierzchni 32.002m2 (3,2002ha) za cenę nie niższą niż 75% wartości oszacowania tj. 2...

  • 1 / 4
    Działka Grębów Grębów

    Grębów

    • 153 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlaną o powierzchni 34 arów , położonej w miejscowości Zapolednik ,gmina Grębów , w powiecie tarnobrzeskim . Do d...

  • Działka Kryniczno ul. Spacerowa

    Kryniczno » ul. Spacerowa

    • 399 000 zł cena
    • 1 122 m2 powierzchnia
    • 356 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Firma Kompas Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu działkę budowlaną z wydanym pozwoleniem na budowę i projektem domu w cenie. Działka położona w Krynicznie (Gmi...

  • Działka Stary Gierałtów

    Stary Gierałtów

    • 999 000 zł cena
    • 53 100 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Firma Kompas Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu unikalną nieruchomość gruntową o imponującej powierzchni 53000 m2 położoną w malowniczej miejscowości Stary Gier...

  • Działka Pruszcz Gdański ul. Nad Radunią

    Pruszcz Gdański » ul. Nad Radunią

    • 1 570 000 zł cena
    • 1 147 m2 powierzchnia
    • 1 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 1147m², zabudowana budynkiem mieszkalnym w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 317,41m² położona przy ul. Nad Radunią...

  • 1 / 2
    Działka Sokołów Nienadówka

    Sokołów Małopolski

    • 115 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Nienadówka. Działka jest o powierzchni 11,71 ar (26,5x42,5 m) to doskonała propozycja dl...

  • 1 / 3
    Działka Sokołów Nienadówka

    Sokołów Małopolski

    • 178 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 12 715 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Nienadówka. Działka jest o powierzchni 13,63 ar (24x59 m) to doskonała propozycja dla...

  • Bieszczady-Liskowate, grunt rolno-budowlany do sprzedania
    1 / 7
    Bieszczady-Liskowate, grunt rolno-budowlany do sprzedania

    Liskowate

    • 1 000 000 zł cena
    • 122 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Liskowate powiat Ustrzyki Dolne przy drodze na Arłamòw (woj.podkarpackie) Stok góry nad rzeczką, dzialka rolno-budowlana o pow. 12 ha 29 arów dzialka uzbrojona /wlasna woda /2 stud...