• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 122)
  • Działka budowlana Zagórze gm. Babice
    1 / 7
    Działka budowlana Zagórze gm. Babice

    Zagórze

    • 350 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20 a. , zlokalizowana w gminie Babice, miejscowość Zagórze. Działka objęta Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania...

  • Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat
    1 / 2
    Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat

    Kosewo

    • 120 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat Słupecki Rodzaj gruntu: rolny – rekreacyjny Cena: 120 zł/m² (do niewielkiej negocjacji) Forma: sprzedaż lub dzierżawa d...

  • Działka budowlana Konarskie gm. Kórnik,
    1 / 4
    Działka budowlana Konarskie gm. Kórnik,

    Konarskie

    • 220 000 zł cena
    • 991 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Świetna działka budowlana o powierzchni 991 m² w miejscowości Konarskie - gmina Kórnik, powiat poznański, województwo wielkopolskie Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną...

  • Działka budowlana Stężnica gm. Baligród
    1 / 8
    Działka budowlana Stężnica gm. Baligród

    Stężnica

    • 138 000 zł cena
    • 1 389 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 13,89 ara , położoną w malowniczej miejscowości Stężnica, w gminie Baligród. Nieruchomość usytuowana jest na wzgórzu, co zapewnia pi...

  • Działka budowlana Stężnica gm. Baligród
    1 / 8
    Działka budowlana Stężnica gm. Baligród

    Stężnica

    • 120 000 zł cena
    • 1 138 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 11,38 ara , położoną w urokliwej miejscowości Stężnica , w gminie Baligród . Nieruchomość znajduje się na wzniesieniu, dzięki czem...

  • Działka przemysłowa 4,16 ha – Mieczownica, gm. Ostrowite (Wi
    1 / 4
    Działka przemysłowa 4,16 ha – Mieczownica, gm. Ostrowite (Wi

    Kochowo

    • 4 500 000 zł cena
    • 4 160 m2 powierzchnia
    • 1 082 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka przemysłowa 4,16 ha – Mieczownica, gm. Ostrowite (Wielkopolska) Na sprzedaż atrakcyjna działka przemysłowa o powierzchni 4,16 ha, położona w miejscowości Mieczownica, w gmi...

  • Działka siedliskowa Obiszów gm. Grębocice,
    1 / 4
    Działka siedliskowa Obiszów gm. Grębocice,

    Obiszów

    • 759 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Wyjątkowa działka siedliskowa o imponującej powierzchni, położona w malowniczej miejscowości Obiszów w powiecie polkowickim. Idealna przestrzeń pod budowę wymarzonego domu lub real...

  • działki po 30 ar w Marcewku gm Ostrowite
    1 / 4
    działki po 30 ar w Marcewku gm Ostrowite

    Marcewek

    • 99 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane wśród łąk, pól i lasów – Marcewek, gmina Słupca Na sprzedaż działki powstające z podziału działki nr 223 o łącznej powierzchni ok. 1,6 ha, położonej w miejscowośc...

  • Działka budowlana Częstochowa Parkitka
    1 / 3
    Działka budowlana Częstochowa Parkitka

    Częstochowa

    • 850 000 zł cena
    • 1 811 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1811 m² - Parkitka, ul. Bialska Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1811 m² szerokość działki: ok. 17 m kształt: prostokąt teren płask...

  • Działki budowlane Nowa Wieś Kącka
    1 / 9
    Działki budowlane Nowa Wieś Kącka

    Nowa Wieś Kącka

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam na sprzedaż działki budowlane o przeznaczeniu mieszkaniowym o łącznej powierzchni do 0,10 ha, oddalone około 20 km od Wrocławia, w miejscowości Nowa Wieś Kącka, gmina Kąt...

  • Podgrodzie - działka na sprzedaż
    1 / 9
    Podgrodzie - działka na sprzedaż

    Podgrodzie

    • 239 000 zł cena
    • 2 515 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-inwestycyjną o powierzchni 25,15 ar położoną w Podgrodziu bezpośrednio przy drodze krajowej E94. Klasa ziemi działki to V, użytki w większo...

  • 1 / 4
    Działka Gdańsk Rębiechowo ul.

    Gdańsk

    • 235 000 zł cena
    • 912 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIALKA POD BUDOWE DOMU JEDNORODZINNEGO !Działka inwestycyjna!Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Rębiechowo (k. Pępowa) w odległości ok 10min od Gdańska Matarni i Kokosze...

  • 1 / 4
    Działka Rzeszów Biała

    Rzeszów » Biała

    • 3 200 000 zł cena
    • 8 211 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | Działka inwestycyjna - Rzeszów Powierzchnia: 82,11 ar | MPZP + WZ | dostęp do drogi asfaltowej PUM dla zabudowy szeregowej 2624 m2 Informacje podstawowe...

  • Działka budowlana w sercu Buczkowic
    1 / 5
    Działka budowlana w sercu Buczkowic

    Buczkowice

    • 420 000 zł cena
    • 2 084 m2 powierzchnia
    • 202 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w Buczkowicach, tuż obok Szczyrku, w miejscu, gdzie codzienność łączy się z naturą, a widok...

  • działka budowlana Rybnica ul. Rybnicka
    działka budowlana Rybnica ul. Rybnicka

    Włocławek

    • 150 000 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną – Rybnica, ul. Rybnicka Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 870 m², położoną w spokojnej i zielonej części Włocławka – Rybnica, przy u...

  • Sprzedam piękną działkę
    1 / 3
    Sprzedam piękną działkę

    Łubno

    • 220 000 zł cena
    • 6 733 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Piękna działka szuka Nowego Właściciela ! Szukasz pięknej i długiej działki ? To dobrze trafiłeś ! Bo właśnie taka jest na sprzedaż Działka położna jest w miejscowości Łubno pow...

  • Działka ROD wrocław Brochów
    1 / 8
    Działka ROD wrocław Brochów

    Wrocław

    • 5 500 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka ROD Brochów ul. Ziemniaczana - 260 m2 drewniana altanka, osobna część na narzędzia, studnia obok wejścia na działkę. Drzewka owocowe. Nie ma podłączenia do prądu.

  • Działka budowlana 1300 Mazury, Las, Jeziora, Rzeka
    1 / 8
    Działka budowlana 1300 Mazury, Las, Jeziora, Rzeka

    Spychowo

    • 119 900 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie. Mam do sprzedania działkę budowlaną w Spychowie, miejscowości mazurskiej. Poszukujesz działki pod swój nowy dom? Zależy Ci na najlepszej lokalizacji. Nie szukaj...

  • Działka z domem
    1 / 9
    Działka z domem

    Chróścina

    • 4 690 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę wraz z domem do generalnego remontu. Nie trzeba nic przyłączać z Medii ponieważ wszystko jest, na samej działce lub w granicy. Dom jest niezamieszkały. Cena podana...

  • Działka siedliskowa Młodzieszyn Marysin
    1 / 12
    Działka siedliskowa Młodzieszyn Marysin

    Młodzieszyn

    • 250 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działka z domem w miejscowości Marysin pow. Sochaczew. Działka o pow. 3000 m2 ma kształt trapezu. Teren jest ogrodzony. Na działce znajduje się dom w stanie surowym...