• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 124)
  • Działka Gołębiewo Wielkie

    Gołębiewo Wielkie

    • 218 500 zł cena
    • 3 183 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana o nr 204/4, o powierzchni3'183m, położona: Gołębiewo Wielkie, gmina Trąbki Wielkie, powiat Gdański. Działka posiada bardzo korzystny do zagospodarowania, pro...

  • 1 / 4
    Działka Sosnowiec Kazimierz

    Sosnowiec » Kazimierz Górniczy

    • 225 000 zł cena
    • 538 m2 powierzchnia
    • 419 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sosnowiec Kazimierz Górniczy, działka o powierzchni 538m2, położona bezpośrednio przy drodze lokalnej asfaltowej. Działka ma wymiary 16m od wjazdu na działkę, po bokach 36m i 42m,...

  • Działka Będzin Łagisza

    Będzin

    • 390 000 zł cena
    • 2 489 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę jednorodzinną w urokliwym miejscu Będzina w dzielnicy Łagisza. Otoczona terenem zielonym, w granicy działki płynie potok, na sąsiedniej działce, która nie jes...

  • Działka Wilnowo

    Wilnowo

    • 120 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka zlokalizowana w pobliżu jeziora Narie , z odległością około 50 metrów w linii prostej. Najbliższa ogólnodostępna plaża znajduje się około 300 metrów od działk...

  • Działka Śliwa

    Śliwa

    • 110 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Śliwa, gmina Zalewo, powiat iławski. Na sprzedaż, pięknie położona działka budowlana, oznaczenie Bi, do zamieszkania na stałe lub jako siedlisko wakacyjne. Działka ogrodzona klima...

  • Działka Grojec

    Grojec

    • 400 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej w Grojcu (gmina Alwernia) Działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 21 arów (2,100 m²) z możliwością powiększenia do ok...

  • Działka Góra Siewierska

    Góra Siewierska

    • 350 000 zł cena
    • 1 369 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Góra Siewierska, działka położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej gminnej z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową i częściowo pod rolę. Również pod lokalizację usług i rzem...

  • Działka Antoniew ul.

    Antoniew

    • 210 000 zł cena
    • 6 144 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy o pow. 6144 m2 w miejscowości Antoniew Żdżarowski, w gminie Sochaczew.Działka znajduje się bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej,...

  • Działka Kitnowo

    Kitnowo

    • 45 000 zł cena
    • 3 027 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Kitnowo, gm. Grunwald, pow. ostródzki, atrakcyjna działka, doskonała do zamieszkania na stałe jak i super miejsce do wakacyjnych wypadów i odpoczynku od miejskiego zgiełku. Działka...

  • Działka Śliwa

    Śliwa

    • 60 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Sprzedam działkę w Radziechowicach Pierwszych

    Radziechowice Pierwsze

    • 150 000 zł cena
    • 2 073 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowości Radziechowice Pierwsze, gm. Ładzice.Idealna pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 2073 m². Dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej.Media w drodze:...

  • Działka Nowa Wieś Kościerska

    Nowa Wieś Kościerska

    • 210 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 210 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nowa Wieś Kościerska, gmina Kościerzyna. Atrakcyjne, doskonale położone działki budowlane z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną i usługową. Każda działka ma swój własny, bez...

  • Działka Ignacówka ul.

    Ignacówka

    • 125 000 zł cena
    • 1 520 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Ignacówka, gm. JędrzejówNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1520 m², położona w miejscowości Ignacówka w gminie Jędrzejów. Idealna propozycj...

  • 1 / 3
    Działka Wielkie drogi, ul. Królewska

    Wielkie Drogi » ul. Królewska

    • 297 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę o łącznej powierzchni ok. 27 arów, położoną w miejscowości Wielkie Drogi w gminie Skawina. Około 10 arów posiada przeznaczenie budo...

  • Działka Gdańsk Orunia, Dolna ul. Trakt Św. Wojciecha

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 999 000 zł cena
    • 549 m2 powierzchnia
    • 1 820 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka o powierzchni 549 m² przy Trakcie św. Wojciecha w Gdańsku z zabudową o łącznym metrażu 2 kondygnacji wynoszącym 440 m². Świetna lokalizacja. Zaledwie 3 km od centrum Gdańsk...

  • Działka Bieganów ul.

    Bieganów

    • 330 500 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca idealnego? Chcesz wybudować dom? Małą agroturystykę? Może marzysz o braku sąsiadów? Omega Estate ma zaszczyt  zaoferować Państwu dużą działkę położoną w rejonie gór...

  • Działka budowlana 3153m² w sercu Borów Tucholskich

    Śliwice

    • 299 000 zł cena
    • 3 153 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 3.153 m² w Śliwicach, w otoczeniu lasów i jeziora Okonińskiego.Idealna lokalizacja pod budowę domu całorocznego lub rekreacyjnego w otoczeniu przyrody...

  • 1 / 2
    Działka pod Dom jednorodzinny w Piastowie

    Piastów

    • 890 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 1 535 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 580 m² usytuowana w otoczeniu domów jednorodzinnych.Na działce parterowy dom jednorodzinny z 1975 roku, dom wymaga remontu.Dla tego terenu jest uc...

  • Działka Gdańsk Osowa ul. Merkurego

    Gdańsk » Osowa » ul. Merkurego

    • 900 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA MIESZKANIOWO USŁUGOWA Z MPZP LOKALIZACJADziałka o numerze 251, położona w dzielnicy Gdańsk Osowa przy ul. Merkurego 6. Około 1 km do stacji PKM GDAŃSK OSOWA.DZIAŁKADziałka...

  • Działka Bystrzyca

    Bystrzyca

    • 185 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Bystrzyca , przy ul. Wójcickiej , w powiecie oławskim.Numer działki: 763/5 Działka o powierzchni 0,0998 ha (998 m)...