• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 124)
  • Działka 1195m2 w pobliżu Puszczy Kampinoskiej !

    Zaborów » ul. Środkowa

    • 365 000 zł cena
    • 1 195 m2 powierzchnia
    • 306 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż prostokątna działka o powierzchni 1 195 m2 i wymiarach 23mx51m w malowniczej i spokojnej okolicy w Zaborowa gminie Leszno. Dużą zaletą nieruchomości jest jej usytuowani...

  • Działka Inwestycyjna z Gotowym Projektem Budynku

    Ustroń » ul. Kojzara

    • 1 290 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 860 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka Inwestycyjna Ustroń, ul. Ks. Ludwika KojzaraOpis nieruchomości Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Ustroniu, w centralnej części miasta, przy ul. Ks. Ludwika Kojzar...

  • Okazja! Na sprzedaż działka nad Wisłą – Nowopole

    Nowopole

    • 39 900 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 16 arów (1600 m²) położona w centrum miejscowości Nowopole, w gminie Wietrzychowice.Są warunki zabudowy!Lokalizacja:Działka znajduje się przy drod...

  • Działka rolno-budowlana w Łapszach Niżnych

    Łapsze Niżne » ul. Wiśmierskiego

    • 448 800 zł cena
    • 2 825 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    W ofercie prezentujemy działkę rolno-budowlaną położoną na terenie Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP), w miejscowości Łapsze Niżne. Parcela ma powierzchnię 28...

  • Działka Jabłów ul.

    Jabłów

    • 85 680 zł cena
    • 1 428 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki w górach? Jednak niedaleko cywilizacji? Omega Estate ma coś dla Ciebie! Jabłów - bo, o nim mowa, to rozwijająca się miejscowość z dobrym dojazdem do miasta, a widok...

  • Przepiękna działka Nadarzyn Strzeniówka z MPZP

    Strzeniówka

    • 550 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 579 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w wyjątkowej lokalizacji objęta miejscowym planem zagospodarowania.Możliwość budowy domu jednorodzinnego lub zabudowy letniskowej.Cicha spokojna okolica, teren w pełni uzbr...

  • 1 / 3
    Działka Przytuły Stare

    Przytuły Stare

    • 98 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 98 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Do sprzedaży działka w miejscowości Przytuły Stare o powierzchni 1,01 ha. Nr na Geoportal Przytuły stare. 41/4. Wg wypisu z rejestru gruntów działka rolna, leśna. Cena 98 000...

  • Słoneczna działka w leśnej okolicy

    Strzeniówka

    • 490 000 zł cena
    • 951 m2 powierzchnia
    • 516 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w bardzo dobrej lokalizacji. Dobry kształt pozwalający na realizację wielu projektów budowlanych.Woda i kanalizacja na działce!Teren objęty MPZP. Powierzchnia bio...

  • Działka usługowa/magazyn | Super lokalizacja!

    Łazy

    • 2 200 000 zł cena
    • 2 343 m2 powierzchnia
    • 939 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona przy trasie nr 7 (stara trasa krakowska) na granicy z Magdalenką.Idealna nieruchomość na różnego rodzaju usługi. Możliwość zabudowy 50% powierzchni.Na działce...

  • Działka przemysłowa przy S8

    Nowa Bukówka

    • 2 508 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren przemysłowy objęty MPZP. Możliwość zabudowy 50%, powierzchna biologicznie czynna 20%.Wysokość zabudowy 15m.Media miejskie: woda, prąd.Wygodny dojazd dla TIR, blisko do zjazdu...

  • Działka Łódź Bałuty ul. Łagiewnicka

    Łódź » Bałuty » ul. Łagiewnicka

    • 1 350 000 zł cena
    • 1 884 m2 powierzchnia
    • 717 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA - SILVER ECONOMY.Łódź | ul. Łagiewnicka 203 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1 884 m2, położona w północnej części Łodzi, w rejonie Ba...

  • Kształtna działka z zielonej okolicy

    Stara Wieś

    • 540 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (M). Działka równa, sucha z wjazdem od dłuższego boku.W sąsiedztwie nowa zabudowa domów jednorodzinnych.Bard...

  • Niedroga działka przemysłowo/usługowa Nadarzyn

    Walendów

    • 1 800 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania usługi/przemysł UP.Powierzchnia biologicznie czynna 20%.Wysokość zabudowy 12m.W drodze dostępne wszystkie media woda, prąd, gaz i...

  • Działka budowlana 2683m2, Stara Wieś gm. Nadarzyn

    Stara Wieś

    • 990 000 zł cena
    • 2 683 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż Prostokątna działka budowlana położona w podwarszawskiej Starej Wsi gmina Nadarzyn, powiat pruszkowski. Nieruchomość niezabudowana o pow. 2683m2 i wymiarach 72m(szerok...

  • 1 / 4
    Działka Łódź Stare Złotno rynek pierwotny ul. Stare Złotno

    Łódź » ul. Stare Złotno

    • 460 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowa działka budowlana w sercu zielonego Starego Złotna - idealna pod dom jednorodzinny**Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej cenionych i k...

  • Działka Bieganów rynek pierwotny ul.

    Bieganów

    • 129 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz spokojnego miejsca z dala od gwaru miasta?Oferujemy dwie urokliwe działki w malowniczej miejscowości Bieganów. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu we wspan...

  • 1 / 2
    Śliczna działka Bieganów 1700 m2 z MPZP!

    Bieganów

    • 374 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przepiękna działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną w Bieganowie gm. Jaktorów.Bardzo dobry kształt, suchy teren.Wjazd od strony północno wschodniejObowiązuje MPZP, obszar 27...

  • Działka blisko WKD, ładna leśna okolica

    Kady

    • 395 000 zł cena
    • 1 535 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo kształtna, idealnie nadająca się do zabudowy jednorodzinnej. Teren objęty MPZP oznaczenie w planie B.5MN.Prąd w drodze. Do wglądu badania ETR potwierdzające wodę pod studnię...

  • Na sprzedaż działka budowlana 13a - Ciechanów 10km

    Kownaty-Borowe

    • 89 000 zł cena
    • 1 326 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną nr 118/10 o powierzchni 1326 m2 położoną w miejscowości Kownaty Borowe, gmina Ojrzeń, powiat ciechanowski, w północnej części województwa ma...

  • Działka budowlana Tarnów - Krzyż !

    Tarnów » ul. Wilcza

    • 97 000 zł cena
    • 442 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4,4 ar, położona w spokojnej dzielnicy Tarnowa- Krzyż.Działka o regularnym kształcie zbliżonym do trapezu, w pełni płaska, co umożliwia...